Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Youtube - serwer typu kwadratowa masakra


ZMBH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Nick: Szymciox13

 

- wiek: 14

 

- nazwa skype ( w celu dodania cię): szymciox3

 

- link do kanału na youtube: https://www.youtube....io?feature=mhee (Polecam intro do AC3 i audio, moje gadanie w filmach zostanie poprawione)

 

- krótka notatka dlaczego chciałbyś/aś się dostać na serwer: Ponieważ uwielbiam serwery typu Kwadratowa Masakra, a na dodatek skyblock. To są 2 połączenia, które na prawdę uwielbiam.

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Nick: Soltek

 

Wiek: 15 lat

 

Nazwa skype: jakub.erwardt

 

Link do kanału na youtube: Swoją karierę, zaczynam niestety od marca...

 

Krótka notatka dlaczego chciałbyś się dostać na serwer: Chciałbym poznać fajnych ludzi, z którymi mógłbym miło spędzić czas grając w MC i rozmawiając.

Wydaje mi się, że w końcu będzie to ''ten'' serwer kwadratowej który nie padnie po tygodniu bo nikomu nie będzie się chciało grać ;/

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje podanie rozpatrzone pomyślnie ;3

Opublikowano

Admin uważa że my nie czekamy.Jaja se z nas robi wl nie podał serwer on więc nwm c o on robił dziś ma być start chyba nie o 23:59?

Opublikowano

Jebacz nie chce sie wtravcac i tworzyc zlej atmosfery bo byc moze bd z tb w druzynie jednamk musze powiedziec ze start zaplanowany byl na 18 jest 20 " lekkie " opoznienie ... A wszyscy czekaja na odp

 

Jebacz nie chce sie wtravcac i tworzyc zlej atmosfery bo byc moze bd z tb w druzynie jednamk musze powiedziec ze start zaplanowany byl na 18 jest 20 " lekkie " opoznienie ... A wszyscy czekaja na odp

 

Jebacz nie chce sie wtravcac i tworzyc zlej atmosfery bo byc moze bd z tb w druzynie jednamk musze powiedziec ze start zaplanowany byl na 18 jest 20 " lekkie " opoznienie ... A wszyscy czekaja na odp

Opublikowano

- Nick dawid1270

 

- wiek 14

 

- nazwa skype ( w celu dodania cię) : baros19991

 

- link do kanału na youtube : . http://www.youtube.c...?feature=mhee Nie mam 50 widzów (21). Ale z servera bd nagrywał napewno .

 

- krótka notatka dlaczego chciałbyś/aś się dostać na serwer Lubię takie servery . Chcę ponagrywać . Spędzać czas i rywalizować z ludźmi Jestem ogarnięty umiem grać uczciwie oraz zespołow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...