Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic] Hrabia14 vs Equener.


hrabia14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak szczerze, to obaj leżycie jeśli chodzi o rysunek tradycyjny :D

Ani jeden, ani drugi nie ma zielonego pojęcia. Proporcje totalnie zaburzone.

Dziwie się, że przy takiej tematyce nie wykorzystaliście czegoś bardziej realistycznego niż to anime >.<

Ale żeby nie było,

 

Hrabia - ładne zacząłeś rysować kapelusz. Jest fajny cień i dobra kreska. Ale niestety, na typ się to kończy :c

Equener - podoba mi się ta broń którą bardzo subtelnie zacząłeś rysować, szkoda że i ta postać nie jest aż tak delikatna.

 

Ostatecznie głos oddaje na Equenera, po prostu lepszy rysunek ;)

Na przyszłość radzę znaleźć sobie łatwiejszy temat, bo aż serce boli patrząc na 'akty' w takim wykonaniu ; *

Opublikowano

Tak szczerze, to obaj leżycie jeśli chodzi o rysunek tradycyjny :D

Ani jeden, ani drugi nie ma zielonego pojęcia. Proporcje totalnie zaburzone.

Dziwie się, że przy takiej tematyce nie wykorzystaliście czegoś bardziej realistycznego niż to anime >.<

Ale żeby nie było,

 

Hrabia - ładne zacząłeś rysować kapelusz. Jest fajny cień i dobra kreska. Ale niestety, na typ się to kończy :c

Equener - podoba mi się ta broń którą bardzo subtelnie zacząłeś rysować, szkoda że i ta postać nie jest aż tak delikatna.

 

Ostatecznie głos oddaje na Equenera, po prostu lepszy rysunek ;)

Na przyszłość radzę znaleźć sobie łatwiejszy temat, bo aż serce boli patrząc na 'akty' w takim wykonaniu ; *

Ja nie reprezentuję żadnego poziomu więc spoko :D

Miało być po prostu zabawnie :P

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Pojedynek miał zakończyć się wczoraj, lecz zostawiłem go na jakiś czas by ktoś jeszcze oddał głos.

Niestety nie będę wyczekiwał dłużej, bo pojedynek i tak był bardzo wyrównany.

Głosy raz na hrabię raz na equaner'a ... :P

Pojedynek zakończył się remisem .

 

Wynik 7 : 7

Gratulację dla obu panów.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...