Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Cabal] Cabalmain fille nor found or corrupt? Oto rozwiązanie!


Degistive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, masz problem z cabalmain.exe? Plik się psuje albo znika ? Oto rozwiązanie!

 

Pierwsze co musimy mieć to nowy cabalmain.exe, znajdziemy go tutaj :

http://www.mediafire.com/?s5bcx435fo095q2

Skan :

https://www.virustotal.com/file/92d306a0a682755f3ccab5e86ddf29f98b6c5006fcb519fe53b0446c812434ed/analysis/1358163561/

Potem będziemy musieli wrzucić go do klienta EU, i zamienić go ze starym (cabalmainem).

Potem cieszymy się z działania gry ;)

Pamiętajcie za każdym razem jak zrobicie reset komputera cabalmain będzie się psuł, więc zapiszcie sobie ten plik i zawsze wklejajcie do na nowo.

Jak rozpoznać czy nasz cabalmain jest rozwalony ?

Czysty działający cabalmain ma około 3,54/3,56, a zepsuty 3.64 i tutaj jest ta różnica.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, Degistive ;)

Kappa.

Opublikowano

Tak żeby wam uprościć wrzucam mój skrypcik napisany w 2 minuty ;P

 

ZAWARTOŚĆ folderu Cabalmain FIX by Draraki wrzucamy do folderu głównego folderu clienta cabala

drkkdl.jpg

 

Możemy sobie utworzyć skrót do RunCabal.exe na pulpicie żeby było Wam wygodniej ;)

Gotowe! Gdy uruchomimy RunCabal.exe automatycznie skopiuje się nam cabalmain.exe w odpowiednie miejsce i uruchomi się gra ;) Dzięki temu nie musisz już przed każdym uruchomieniem gry kopiować cabalmain.exe co pozwala zaoszczędzić czasu :D Więcej itemów zdążysz wydropić xDD

 

DL:

http://www.mediafire.com/?9c820eyksrs2eks

Skan (sorry że AVG, potem dam na virustotal xP):

 

mlb2c8.jpg

 

Powinno działać u każdego, ale niech ktoś napisze xD

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Cabal] Cabalmain fille nor found or corrupt? Oto rozwiązanie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...