Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolorowe pisanie na chacie i na tabliczkach!


MarceloSSG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak dokładnie, wystarczy z takiego:

 

enabledSigns:
#- color - pisanie kolorem
#- balance
#- buy
#- sell
#- trade
#- free
#- disposal
#- warp
#- kit
#- mail
#- enchant
#- gamemode
#- heal
#- spawnmob
#- time
#- weather
#- protection

 

Na takie:

 

enabledSigns:
- color
- balance
- buy
- sell
- trade
- free
- disposal
- warp
- kit
- mail
- enchant
- gamemode
- heal
- spawnmob
- time
- weather
- protection

 

Opublikowano

Wystarczy w confingu essential'a znaleźć linijke z:

 

enableSigns:

#- color


I usunąć "#". Będzie działało tak samo jak plugin od kolorów na tabliczkach i dodatkowo mniej obciąży serwer (racjonalnie :D).

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Opublikowano

Fajnie, przyda się.

 

Przy okazji przypomniałem sobie o tych kolorach i matrixie na singlu, np. jak chcemy nazwać świat czy nazwa serwera. Też jest to fajne :>

JuTubers . PL



Zapraszam


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak dokładnie, wystarczy z takiego:

 

enabledSigns:

#- color - pisanie kolorem

#- balance

#- buy

#- sell

#- trade

#- free

#- disposal

#- warp

#- kit

#- mail

#- enchant

#- gamemode

#- heal

#- spawnmob

#- time

#- weather

#- protection

 

Na takie:

 

enabledSigns:

- color

- balance

- buy

- sell

- trade

- free

- disposal

- warp

- kit

- mail

- enchant

- gamemode

- heal

- spawnmob

- time

- weather

- protection

 

 

 

Dodaj że na chat i na tabliczkach jak napiszesz np. &6&l tekst to wyjdzie nam pogrubienie z kolorem = tekst

 

1. Wiem wiem jak będę miał wolny czas to pozmieniam to w TuT'orialu

 

2. Wiem o tym dodam to jak będę miał czas.

 

Niestety tak to jest jak się cały rok opieprzać i trzeba na sam koniec nadrabiać ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...