Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zainstalować GBA na Androidzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego a umnie pobiera ten plik i na koncu wyskakuje pobieranie nie powiodlo sie jak to zmienic??

Pobierz jeszcze raz, bo to na pewno nie jest wina hostingu mediafire, lecz np. twojej przeglądarki. Spróbuj usunąć ciasteczka / zainstaluj jakąś nową przeglądarkę i pobierz od nowa.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Zrobiłem wszystko co napisałeś, ale na tablecie... Ogólnie działa, jednak nie wyświetla mi się w ogóle obraz - black screen. Dźwięk jest normalny, obrazki przy save'ach też widać...

 

Pomocy!

Opublikowano

Witam. Zrobiłem wszystko co napisałeś, ale na tablecie... Ogólnie działa, jednak nie wyświetla mi się w ogóle obraz - black screen. Dźwięk jest normalny, obrazki przy save'ach też widać...

 

Pomocy!

Jeżeli działa ci gameboid, ale gra nie działa, to jest to wina gry.

Pobierz tą grę z innej strony i powinno zadziałać.

 

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wszystko działa jak powinno, oczywiście lekkie problemy były bo u mnie nie ma czegoś takiego jak "Moje Pliki" ale pobrałem to z Sklep Play i wszystko działa, dzięki wielkie :)

Opublikowano

Mi też działa ale jak naciskam na gba_bios.bin to są strzałki, przyciski A lub B itp. ale jest ciągle biały screen i niebieski napis GAME BOY

Nie możesz klikać na gba_bios.bin tylko na grę w formacie .gba

Czasami tak może się zdażyć niektóre gry nie chcą działaś i wyświetla się "biały screen"

 

Wszystko działa jak powinno, oczywiście lekkie problemy były bo u mnie nie ma czegoś takiego jak "Moje Pliki" ale pobrałem to z Sklep Play i wszystko działa, dzięki wielkie :)

Małe problemy mogą wynikać z tego, że te pliki które dałem do pobrania są już dawno przestarzałe, ponieważ nie szukam aktualizacji do gba, bo mi wszystko działa (może dla tego że mam starszego adnroida).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...