Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]SkR vs. Pro kiki Junior


Gość SkrandeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najechał na rodzinę, ale straszne ;_;

Diss to diss cioty.

Jak nie chcecie takich pojazdów to idźcie na pojedynki, na forum gdzie nie można w dissach przeklinać ;) Peace

Opublikowano

Skończcie spamować.

Autorzy - mieliście czas by "pokłócić" się w dissie teraz macie tylko czekać na zakończenie pojedynku.

W tym temacie już 3 pkt z regulaminu zostały złamane :

3. W dziale obowiązuje kultura słowa oraz zakaz obrażania siebie wzajemnie.
4. W dziale obowiązuje zakaz prowadzenia flamewarów, czyli potyczek słownych użytkowników. Są one karane warnem oraz trzydniową blokadą pisania.
5. Nie odświeżamy pojedynków.

Więc jeszcze jeden post nie na temat to poproszę o warny.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Ja pierdole..

Skander rozjebał system. Lubię kikiego ale w chuj lepiej poleciał Skander..

 

Nie wiem czy moja kobieta klękała, stękała i ssała,

ale wiem, że idealnie robiła to Twoja stara

 

Wstęp to pojazd na Matkę. Bardzo niski poziom Skander, ale i tak podobało mi się że najmocniejszy pancz,

Dałeś na start.

 

Nawet takie porównania:

wydrukowałem Twój tekst, wiem że jesteś dumny

bo byłem się wysrać i nie miałem czym wytrzeć dupy,

a do trumny włożę Ci piękny różowy prezent,

jak Cię będzie cipcia swędzieć, to się nim podrap pozerze,

 

Głos na Skndera. Kiki zrobił to na odwal ;/

Mógł się postarać bardziej, no bez kitu.. Zawiodłem się ;x

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Kiki jestes spoko ale skr lepiej z tekstem, btw. Jestescie zalosni.. Nie ma to jak najzdzac na rodzine, dziewczyne etc, wycieranie dupy i tyle

..

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Tępy jak czajnik, na kobietę wali

Jeżeli ktoś ją rani, ja nie znam granic.

Opublikowano

Napisał ExMod Tibii..

 

 

Tibia > metin

 

@topic

 

Ja pierdole, kto SkrandeR'owi dał kid'a? Już dzieci w podstawówce wyższy poziom reprezentują.

aa, sorry, w końcu to metin.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie lubię kikiego

 

głos na Skrander

 

 

@Słuchaj Valky co ty tu widzisz żeby było nie sprawiedliwe ? Napisałem że go nie lubię i tyle o.O a diss Skrandera bardziej mi się podobał i tyle

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Ok widzę, że nie rozumiecie jak się was "prosi"

Warny powkleja xamizo .. ja niestety nie mogę.

Piszę tego posta tylko po ty oszczędzić spamu .

 

Tępy jak czajnik, na kobietę wali

Jeżeli ktoś ją rani, ja nie znam granic.

 

Było trzeba w pojedynku rymami się chwalić .

5% - offtop

 

 

Tibia > metin

 

@topic

 

Ja pierdole, kto SkrandeR'owi dał kid'a? Już dzieci w podstawówce wyższy poziom reprezentują.

aa, sorry, w końcu to metin.

 

Offtop - 5%

 

 

 

 

Nie lubię kikiego

 

głos na Skrander

17. Osoba głosująca niesprawiedliwie (np. po znajomości, za ‘lajki’) karana jest ostrzeżeniem o wysokości 5%. Winę tej osoby osądza moderator i jego zdanie jest niepodważalne.

To działa w dwie strony.

Ale to osądzi xamizo ...

 

Ktoś następny ?

Czy pozwolicie by ten pojedynek odbył się dalej normalnie?

... Później głosów trzeba szukać między spamem.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Posypały się warny i bloki na posty.

Tylko głosujemy, żadnych innych postów z offtopiciem.

 

Ja osobiście oddaję głos na SkandeR'a, zdecydowanie lepszy diss ;)

Opublikowano

Wjeżdzanie na rodzine = bycie totalnym zjebem i kompletną niziną społeczną.

 

Kiki.Ma przynajmniej honor

Honor?moze skrander przesadzil ale kiki dal sie sprowokowac

Skrander

sstwc.jpg

Opublikowano

Skra x2 ogólnie poprzez squad i rymike ^^

 

patrz, polecę z 9 piętra pederasto na życzenie

z zaciśniętą pięścią a Ciebie rozjebie o ziemie.

 

 

jesteś przyjebany, napierdalają Cię kablem w domu,

prosisz starych, żeby nie oddawali Cię nikomu.

 

Kosa + jebuem przeglądając ten temat xDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...