Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Jedyny na świecie][Nowa rozgrywka][1.4.6][Premium + non-premium] CaveMiner


JAJUGOSHY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego ja miałbym dostać kod ?

 

A no dla tego że długo w mc gram no i lubię w to grać nie mam 10 lat by wszystkim uprzykrzać MC

Lubie w MC budować

A w ten rodzaj servera jaki wy porponujecie jeszcze nie grałem :D

Opublikowano

Dlaczego ja mam dostać kod?

 

Ponieważ lubię grać w MC , serwer się znakomicie zapowiada oraz nie grałem jeszcze na tego typu serwerze.

Nick na serwerze : ExiT

Opublikowano

Dlaczego ja mam dostać kod?

 

Ponieważ ładnie buduje, jestem miły dla innych.

Znudził mi się normalny mc i szukam serverów tego typu a ten wydaje mi się idealny.

 

Nick na servie : DarkMaster

Opublikowano

Dlaczego powinienem dostać kod ?

- Ponieważ jestem miły dla innych graczy ...

- Potrafię budować i kocham kopac...

- Bo jest Cool ;P

Opublikowano

Dlaczego ja mam dostać Kod?

-Jestem Ogarnięty

-Znam zasady Ortografii

-Serwer z teorii jest zajebisty (myśle że w praktyce jest)

-i NA PEWNO ZAGRAM !\

 

Nick:CebulkaMC

Opublikowano

Dlaczego ja mam dostać kod ?

 

Gram w mc od przeszło roku, mam dosyć sporo lat oraz większe doświadczenie jeśli chodzi o budowanie, walke czy tam mechanizmy, ale tekiej rozgrywki jaką oferujecie tutaj, jeszcze nie widziałem.

Opublikowano

Dlaczego ja mam dostać kod ?

 

HMM..

Dlatego , że lubię grać minecrafta jestem ogarnięty i fajnie zapowiada się serv ;]\

 

Nick: GoOoG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...