Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Best-Craft [60SL New!] [Surv+Factions+MCMMO+FastExp] [Full diax ze Stone] Zapraszamy!


XxXZeUsXxX

Minecraft  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? nasz serwer?

    • Tak, i to bardzo.
    • ?redni.
    • Nie podoba mi si?.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz to już nie działa admin poda nowe ip jutro o 20:00 ;/

A przedtem to ip czyli bestcraft.gomc.pl nie działało i all wbijało na to

176.31.77.176:25565

 

​Prawdopodobnie

Server będzie jutro o 20:00

Pod nowym ip !

 

Informacje są podane w opisie tego ip !

176.31.77.176:25565

Opublikowano

 

 

Tutaj widac jak ktos, w tym przypadku ja, bije moby. Jak sie potrafi szybko klikac i na dodatek sie obkrecac(jak sie ma myszke Logitec G700 to nie sztuka) to nie oznaczca ze ktos odrazu ma Killaure. Ale powiedz mi co TY! robisz na Mobarenie na ktora mozan tylko za pomoca /ma j arena wejsc a jestes bez zbroji mieczy itp. Od kiedy mozna uzywac Freecam kolego.

Opublikowano

Hahaha a /ma s to co ty ogarnij pierwsze pluginy a potem granie :)

 

I do mnie nie na ty Tylko Panie Evor

 

 

@0:06 i nie ma nowego ip ;/

Opublikowano

Hahaha a /ma s to co ty ogarnij pierwsze pluginy a potem granie :)

 

I do mnie nie na ty Tylko Panie Evor

 

 

@0:06 i nie ma nowego ip ;/

 

xDDD Panie EVOR? xD hahahah wes sie nie osmieszaj

 

-

-

20:17 .... Kiedy Nowe IP ???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...