Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][KwadratowaMasakraS3] Kwadratowy Aincrad [TS3][SB] 2 drużyny, wojny


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Nick z gry: Andrju2

- Posiadasz mutacje: przechodze

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Tak

- Plan gry : Fajna zabawa

Pomogłem daj LIke :)

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

KerzaduPL dodany,

 

Potrzeba jeszcze kilku osób z Ts3 oraz micro!

Oraz kilka osób które by nagrywały start serwera dziś o 12.00!

Opublikowano

- Nick z gry:slavi142

- Posiadasz mutacje:Nie

- Posiadasz mikrofon/Ts3:Tak

- Plan gry:Fajna zabawa

 

- Nick z gry:pablos

- Posiadasz mutacje:Nie

- Posiadasz mikrofon/Ts3:Tak

- Plan gry:Fajna zabawa

Opublikowano

- Nick z gry: Alkaine

- Posiadasz mutacje: No Ba

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Tak

- Plan gry: Jeśli serwer będzie jakiś ciekawy i wg. to będę nagrywał z niego filmiki. Narazie chcę dobrze się bawić !

Opublikowano

- Nick z gry:Ventis10

 

- Posiadasz mutacje: Tak

 

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Tak

 

- Plan gry: Pomoc w grze, a wgl dobra zabawa.

Opublikowano

Zachitsu jest sprawa

 

wczoraj ktos cos mowił ,że będzie jakaś lista i będzie się trzeba na nią wpisać.

 

Ty już jesteś na nią wpisany, look:

Obecna lista graczy:

  1. fryteczq
  2. sayaku
  3. minecraftfresh
  4. solony150i
  5. faflik
  6. gieha
  7. kerzadupl
  8. MrCO_oL
  9. Przemekhh
  10. PaiN
  11. Moder24
  12. DanioTV
  13. Painkiller
  14. Neuronik
  15. minexim
  16. cytrynpl
  17. WantPlay
  18. nafar1996
  19. kevin6264
  20. viezzel
  21. Dragon3552
  22. Orfeal

Opublikowano

Nick BakuV

Nie posiadam mutacji ponieważ mam 12 lat

Mam Mikro i ts3

Plan gry Dużo śmiechu i zabawy , w niektórych przypadkach powagi

Jeszcze powiem coś o sobie

Mam Na imie Damian

Gram w minecrafta od wersji 1.6.1

Nie griefuje ,nie cheatuje , nie lubie kłutni .

Opublikowano

ja byłem już na liście ale był restart ip i teraz sie nei dostałem -,- nick Emm_x3 możesz sprawdzić

xxxxxxx

Opublikowano

Więc tak mój szanowny kolega podszywa się podemnie na serwerze i zmienił do tego hasło nick WantPlay admin Fryteczq nie chce mi pomóc.Więc czekam na kogoś innego a on udaje żę mnie nie zna (WantPlay)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...