Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Kwadratowy Dirt ■ [85Slot][24/7][dedyk][swiaty FB/Survival/Kwadratowa masakra/Parkour/Factions!


Amakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Dominik

Wiek:16

Czy posiadasz mumble?:Ta

Email: Podam skype xdomekxpl na maila nie wbijam

Nick: Z minecraft Dokladny! xDomeKx -Premium

Dlaczego ty?: Dlaczego? Ponieważ jestem miłym, przyjaznym oraz kulturalnym graczem, który chce się bawić wraz z innymi osobami. Nie zamierzam griefowac wyzywać innych z błachego powowdu. Mam doświadczenie z minecraftem od wersji Alpha 1.2.6. Proszę o kontkat skype xdomekxpl lub gg-288666

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię;Dominik

Wiek:13

Czy posiadasz mumble:Tak

E-mail:[email protected]

Nick z gry:DomixPL

Dlaczego ja:

-Jestem ogarniętym, gram w minecrafta od 2 lat.

-Nie grifuję.

-Zawsze chciałem grać na Kwadratowej Masakrze, ale wiem że to nie możliwe, więc poszukałem trochę i znalazlem ten serwer w klimatach Kwadratowej Masakry.

-Myśle że bardzo się przydam, i będze często aktywny na serwerze.

Opublikowano

Nie polecam serwera dostalem bana za to ze Ktos mnie strollowal wyzywal itp. A ja sclaimowalem expiarke i uclaimowalem. Myslalem ze tu nie ma w administracji dzieci ;]

Z administracji jest ogarnieta tylko 1 osoba. Admn nie sprawdzil nawet calych logow i mi dal bana

 

tAK NAPRAWDE!

mowisz ze dzieci zapraszamyn a MUMBLE i sobie pogadamy

jezeli ktos bije kogos w czasie pokoju

a nastepnie bijesz go z luku to ja to widze na vanishu

ciagle powiadomienia!

Wycinek z konsoli:

 

[iNFO] amakuzax: Mcfudzu has entered the MEDIUM hack level

2013-01-12 11:41:37

 

 

[CombatTag] Zostales Uderzony przez gracza: McFudzu

2013-01-12 12:05:42

 

Ban za atakowanie innych osob w czsie pokoju + Podejrzewany cheat

 

Dodani:

hajperek2104 i łukasz dragoon2101 xDomeKx -Premium DomixPL

 

Dodani:

hajperek2104 i łukasz dragoon2101 xDomeKx -Premium DomixPL

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

Imie:Bartosz

Wiek:12

Czy posiadasz mumble?:nie

Email:W razie kontaktu:[email protected]

Nick: Z minecraft Dokladny!: bartik246

Dlaczego ty?:minimum 4 zdania: Nazywam się Bartosz. Mam 12 lat. Jestem miły i ogarnięty. Lubie grać w piłkę nożną.

Opublikowano

@UP macQU ja o nikim takim nie gadalem masz problem zapraszam na mubmel tam go z misia rozwiazemy

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

Imie: Dominika

Wiek: 15

Czy posiadasz mumble?: Nie , jednak moge pobrac jbc.

Email: [email protected]

Nick: YankaPL

Dlaczego ty?: Jestem osoba ogarnieta. Nie uzywam " wspomagaczy " ( nie cheatuje v.v ). Wiem o co chodzi w serwerach KM , wiec nie bedzie ze mna problemu ^^ . Nie przeklinam ( przewaznie ) , nie obrazam ( chyba , ze ktos mnie sprowokuje ), staram sie pomagac D:

25ist2t.jpg
Opublikowano

Imie: Piotr

Wiek: 15

Czy posiadasz mumble?: Nie

Nick: Vixon48

Dlaczego ty?: Hmmm... Nie mam zamiaru się tutaj dużo rozpisywać ponieważ to nie język polski. Mogę powiedzieć, że nazywam się Piotrek mam 15 lat i interesuję się grafiką komputerową oraz piłką nożną, w między czasie lubię sobie pograć. Jeśli Admin będzie miał jakieś problemy z tym podaniem to fuck off

Opublikowano

Imie:JAKUB

Wiek:16

Czy posiadasz mumble?:Tak/skype Xsenon1996/mam tez tsa

Email:nie wchodzę na email prawie wcale raz na miesiac wiec nie ma szansu na odebranie od ciebie wiadomosci

Nick: Xsenon1996

Dlaczego ty?:Jestem kreatywny współpracuję.Nie chetuje , nie lubię wdawać się w kłótnie Nie robię prawie wcale błędów ortograficznych .Gram od alphy Lubię strzelac z wiatrówek. .Trenuje amatorsko boks

Opublikowano

Imię:Dominik

Wiek:14lat

Czy posiadasz mumble?:Nie ale mogę ściągnąć

Email:[email protected]

Nick:PolskiLechu

Dlaczego ty?:Nie będę pisał jaki jestem wspaniały po prostu jestem ogarnięty moje zainteresowania to nagrywanie filmów na yt piłka nożna i czasami sobie rapuję

Opublikowano

Cygan jakby to Ciebie zabili, zabrali itemki i kickali?

Głównie to Amakuza, do Misi nic nie mam, jest w porządku.

Ja szybko się wnerwiam na serwery, bardzo szybko, nie lubię nie rozważnych administratorów...

Opublikowano

Imie: Damian

Wiek: 15

Czy posiadasz mumble?: nie, ale mogę pobrać

Email: jestem mało aktywny an e-mailu, może skype, tezert-01

Nick: Tezert

Dlaczego ty? jestem towarzyski i przyjazny. mam 15 lat w lipcu 16 ;] . posiadam konto na YT 743 widzów mogę nagrywać filmiki z serwera . lubię dobrą atmosferę na serwerze ;]

mca.png
Opublikowano

czemu nie jestem na white liscie? podanie:

Imie:Bartosz

Wiek:12

Czy posiadasz mumble?:nie

Email:W razie kontaktu:[email protected]

Nick: Z minecraft Dokladny!: bartik246

Dlaczego ty?:minimum 4 zdania: Nazywam się Bartosz. Mam 12 lat. Jestem miły i ogarnięty. Lubie grać w piłkę nożną.

Opublikowano

Imie: Maciej

 

Wiek: 15

 

Czy posiadasz mumble?: Posiadam ts3

 

 

Nick: konradowski8

 

Dlaczego ty?: Jestem ogarniętym nastolatkiem. Jestem kulturalny sprawiedliwy. Nie jest mnie łatwo zdenerwować. Panuje nad emocjami .

 

Moje podanie i czy będę dodany jak inni ?

 

Kiedy będę dodany jak inni ? Moje podanie jest wyżej .

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: BrickCraft

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: 176.9.41.151:25875

 

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 30

1346003482__de2zjo.gif Wersja:1.4.6 jak bedzie nowa my zmieniamy !

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival+Frakcje

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Factions, TopPVP, Administracyjne [pluginy autorskie idealnie skonfigurowane pod serwer]

1346055890__zalogaserwera.png

Arkadix11, McJokercM, SebaPel, GhostPel, MrPan,ipt

 

 

 

O serwerze :

 

 

BrickCraft to jedyny w swoim rodzaju tryb rozgrywki dla minecraftowiczów.

Odkąd minecraft wszedł na rynek robi furorę wśród graczy, niektórym podstawowy tryb rozgrywki. Dlatego właśnie powstał serwer BrickCraft.

Serwer ten powstał w oparciu o autorski plugin, a typ rozgrywki jest nowy, i unikany.

Celem gry jest tworzenie swojej własnej jaskini oraz zdobycie wszystkich możliwych udogodnień.

Gracze non premium wejdą bez problemu

 

 

Czy kiedy kolwiek marzyłeś o serwerze bez bugów bez hackerów tak? TO WŁAŚNIE SERWER DLA CIEBIE!!

 

ZA REKLAMOWANIE SERVERA NA TYM TEMACIE MOGA DAC CI BANA WIESZ O TYM?

 

Wszyscy dodani to dlaczego ja nie ?

KUBA dodam cie tylko mam maly prblem jak masz kolege ktory tu gra powiedz mu aby mi dal zycie ja mu diaxy oddam ale powiedz mu zeby tak napisal i cie bardzo przepraszam ale sie pomylilam w twoim nicku pewnie bo pamietam jak cie dodawalam aha i niech on napisze tak :/revive Misia1200 prosze bo admin bedzie dopiero jutro o 15

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...