Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Przyciągnij atak - umiejętność CITADEL.


foxx1009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Kosmiczni Piloci !

 

Przemodelowaliśmy umiejętność Cytadeli "Przyciągnij atak" w stosunku do statków własnej firmy.

 

Jeżeli cel będzie z tej samej firmy to umiejętność nie zadziała chyba, że klany są w fazie wojny. "Przyciągnij atak" nie zadziała także, gdy cel jest z tej samej firmy - ale nie jest w klanie, klany nie mają pomiędzy sobą PON-a lub sojuszu bądź, gdy klany są sprzymierzone.

 

Pozdrawiamy,

Wasza ekipa DarkOrbit

 

Także można już spokojnie bocić na x-3. :D

silvertcsax.gif


Opublikowano

Kolejny dowód iż BP szpieguje wszystkie epvp,mpc,zhyk ... było wogóle o tym nie pisać

 

nie coś ty akurat mpc w porównaniu do epvp to jest pikuś :D większość osób tutaj to spamerzy i przepisywacze epvp

1.jpg

Opublikowano

Kolejny dowód iż BP szpieguje wszystkie epvp,mpc,zhyk ... było wogóle o tym nie pisać

LOL, myślisz że BP tylko czyta fora dyskusyjne o bugach i cheatach ?

Pomyśl ile ticketów z tym błędem powysyłali zwykli gracze do supportu darkorbit.

BP nawet nie musi czytać żadnego forum, jest wystarczająco dużo donosicieli wśród graczy.

Opublikowano

Kolejny dowód iż BP szpieguje wszystkie epvp,mpc,zhyk ... było wogóle o tym nie pisać

To widocznie ty nie bocisz że ci to nie przeszkadzało.

silvertcsax.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...