Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duzycheater

[Pytanie]Runy

Polecane posty

Siema , od którego lvl'a zbierać na runy?

Od 20 , wtedy masz odblokowane te najlepsze na niższych sie nie opłaca.

@Up no co ty nie powiesz -_- , chodzi mi od którego zbierać na te runy , żeby na 20 już je miec..

Od początku jeśli chcesz się wyrobić i mieć na 20lvl 2 strony run.

@Up no co ty nie powiesz -_- , chodzi mi od którego zbierać na te runy , żeby na 20 już je miec..

Odrazu wyjedź z facepalmem ... ku*wa wyjaśnij o co Ci chodzi a nie pierdolisz że trzeba sie domyślać...

Runy na Ad'eka około 18 koła

Apeki około 16 koła....

najlepiej zbierać od samego początku

ja mam 30 lv i dopiero mam 1 strone run .., co był wielkim błędem bo tera kazdy mnie jedzie wiec ja ci polecam zbierać od 15 xD

18lvl możesz zacząć zbierać będziesz miał do 25lvl może 23

od 20 bo wtedy masz runy na 3 poz .A te 1 i 2 poz sie wcale nie oplaca lepiej zbierac na te 3 poz bo ich juz nie zamienisz na lepsze

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee