Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Motocyklist@ VS kierzek.


Motocyklist@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Motocyklist@

Wyzwany: kierzek

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Dziecko.

Notatka: 16 wersów.

Opublikowano

naoglądałeś sie ósmej mili

zbyt wieu jest takich debili*

a może za dużo masz dziś promili?

Albo w dzieciństwie Cie zbytnio bili?

Twoje rymy są zbyt sztuczne

przedstawienie robisz nimi huczne

jednak często są one bez składu

żadnego w nich nie ma ładu.

Są one dla mnie nazbyt wymuszone

w wszelakiej logiki bardzo okrojone.

Może twe otoczenie jest nimi zdumione,

lecz dla mnie prezentują poziom równy zeru

przesiąknięte są, od zbędnego bajeru,

zmarnowałeś tylko na nie mnóstwo papieru.

takich jak ty teraz jest wielu

i wlaśnie takim mówie nie stanowcze

więc weź stąd zmykaj w tej chwili chłopcze.

Piszesz, że sie mnie wcale nie boisz

i że tylko ty dobre rymy kroisz.

Jedna twoje texty nie ruszają mnie wcale

zatemtylko powiem ci tylko "nara" niedbale.

kierzek ja cie kochałem, więc wieczorem wyruchałem.

 

Ciesze się niezmiernie, że nie chowasz urazy

i wiesz , że nie chciałem niczyjej obrazy.

Dobry rap tworzysz, z tego co widze

z czasem znajdziesz się w pierwszej lidze.

Razem z Wredną, oraz z Gamuskiem :*.

Tworzycie piękny hiphopu diament.

Wśród marnych poetów zapanuje zamęt.

(Może przy okazji naprawicie parlament )

Pokładam w Was nadzieje,

od Was wiatr odnowy wieje.

Bądźcie jak smok co ogniem sprawiedliwym zieje.

By zmienić, tej muzyki kiepskie dzieje.

w której niejeden kłamca szaleje.

Dobra, kończe już pisać,

bo miałem stworzyć krótkiego disa.

Opublikowano

Mogę się spytać o co chodzi w tym temacie?

Nie macie innego miejsca do spamu ?

 

 

Autor : Napisz do wyzwanego usera PW.

Następny post jaki ma się tu znaleźć to wyzwanego użytkownika, w przeciwnym razie temat wyląduję w archiwum.

Zastosuj generator pojedynków - czas 24 H

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...