Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Harnaś vs Kaś <3


aha pozdro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: ja! :D

Wyzwany: kaś

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:po prostu diss;)

Notatka:16w? przyjmujesz, zaczynasz. powodzenia

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

nie przegraasz, bede łagodny, dawaj!:D

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

dobra, ale równe wersy, k?

 

żeby nie było:

ty dziwko zasrana

jesteś takom kurfom przez robaki oblegana

 

a było tak:

ty mała dziwko zasrana

przez robaki oblegana

 

Czaisz baze? Wiadomo, że mogą się zdarzyć dłuższe wersy, ale staraj się równo, k?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

no to mamy.

 

 

Pierdolona konfituro, ja łagodnie? zartowałem.

Dash mi plakał na gadulcu, ze na dissa go wyzwaleś.

Bedziesz pewnie chciał przeprosin, ja ci powiem, ochujaleś.

Coś Ci się nie pojebało? Może znów kogoś sprzedaleś?

Z harnasiem żartów nie ma, niszcze cię już na starcie

z każdym diss zaczynam gładko, z tobą jade jak z sprzedajną...

tak z sprzedajną kurwom, przecież własnie taką jesteś

dla rangi zrobisz wszystko, bo tylko dla tego żyjesz

forumek to całe twoje życie, bez niego jestes jak zero

sporo ludzi tu poznałeś, sporo również dość wkurwiłeś

Dissa akceptować się jak widać bałeś, nic dziwnego

tutaj nikogo nie sprzedasz, nikogo nie podkablujesz

wiec jaki sens coś robic skoro to wbrew twej naturze?

Liżesz dupe wszystkim w koło, każdy mysli.. jest wesoło

Poźniej bany, unbany... blokady to wiadome

lecisz do administracji z prośbą o unbana ziomie

Każdy z ciebie beke leje, mało takich jest na świecie

co dla rangi są gotowi zostawić kumpla na glebie

Mial to być szesnastak, jednak się tu rozpędziłem,

wiec diss pora zakończyc, na dwudziestym wersie, jebany skurwysynie.

 

 

jakieś 5minut. xD

 

Powodzenia! :)

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Beka. Diss ch*owy, bo nie trzyma się prawdy, jakieś wymysły to ja mam napisać że jeździsz w lato po chodniku na łyżwach?

Wybacz, ale to tak do dupy że rezygnuje. Uznaj to jak chcesz, odrzucenie czy tam walkower. Elo.

 

+nie płacz, że się cykam ale za niski poziom harnasiek ;)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Beka. Diss ch*owy, bo nie trzyma się prawdy, jakieś wymysły to ja mam napisać że jeździsz w lato po chodniku na łyżwach?

Wybacz, ale to tak do dupy że rezygnuje. Uznaj to jak chcesz, odrzucenie czy tam walkower. Elo.

 

+nie płacz, że się cykam ale za niski poziom harnasiek ;)

 

Właśnie pokazaleś "niski poziom".

 

Prawdy sie trzymać nie musi, dobra mniejsza. ;)

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

To co kuźwa, mamy dissować się o dupie marynie?

Sam ustalasz zasady których się nie trzymasz.

Beka z Ciebie żydówko. Elo. Zamknijcie ten temat.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Beka. Diss ch*owy, bo nie trzyma się prawdy, jakieś wymysły to ja mam napisać że jeździsz w lato po chodniku na łyżwach?

Wybacz, ale to tak do dupy że rezygnuje. Uznaj to jak chcesz, odrzucenie czy tam walkower. Elo.

 

+nie płacz, że się cykam ale za niski poziom harnasiek ;)

No co sie stało, bojowniku ?

Obsrałeś się?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...