Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyCraft [1.4.7/1.4.6] [Kwadratowa Masakra] [WL] [Premium]


KwadratowyYouCr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tryb rozgrywki: Kwadratowa Masakra

 

 

Biała lista: Tak

 

 

Ilość slotów: 20

 

 

Zwierzęta: Tak

 

 

Potwory: Tak

 

 

PvP: Tak

 

Grałeś kiedyś na serwerze Minecraft, z YouTuberami ? Nie. To jest okazja dla Ciebie. Możesz grać z nami, nie musisz być wcale wielkim YouTuberem :)

Serwer polega na tym, że :

Są 2 drużyny wiadomo, jedna vs druga :)

20 dni, na rozbudowanie się, a potem ? :) Walka.

Red VS Blue

Wzór podania:

Nick:

Premium:

Skype:

Coś o Sobie:

YouTube Widzowie:

PS. Minimalne wymagania : 80 Widzów.

Zapraszamy i czekamy na zgłoszenia:

Ps. Są wyjątki :)

Opublikowano

Red

Nick-domil1111

Premium-tak

Coś o sobie-Gram dziennie 4 godz

Y.t-moje wczesniejsze konto to 5bosok (96) ale skonczylem nagrywać ale moge zacząć

 

Kliknij to nie boli---->b59c2d66786fd5a5b00ad310a2a763ef.jpg

Opublikowano

Czy można grać bez nagrywania ?

 

 

Nick: SenatorPL

Premium: Tak

Skype: tvsenatorpl

Coś o Sobie: Mam na imię Przemek,mam 14 lat. Moje hobby to: Komputery,muzyka i sport

YouTube Widzowie: Nie nagrywam więc 0

Opublikowano

Nick:Kamkus

Premium:Tak

Skype:kamilek77pl

Coś o Sobie: Jestem miły nie griefuję i lubię placki :D

YouTube Widzowie: ja nie mam ale mój brat ma chyba 90 coś

Opublikowano

Wzór podania:

Nick:Kuba

Premium:Tak...PolikMC

Skype:Naruciak9

Coś o Sobie:Mam na imię Kuba, lat prawie 15 i mieszkam w okolicach Radomia. Moim ulubionym Sportem jest Piłka Nożna, Klubem Real Madryt, a zawodnikiem Edwin Van Der Sar, który zakończył karierę. Lubię grać w minecraft, battlefield3 oraz w Gta IV. Moim ulubionym typem serwera jest "Kwadratowa Masakra".

YouTube Widzowie:160

Opublikowano

Kwadratowy jak się nazywasz na Skype? Daj mi na PW

 

Zapis za brata

 

Nick:HeniekKfc

Premium:Tak

Skype:HeniekKfc

Coś o Sobie:Ma na imię Szymon, lubi grać w minecraft i grać jako obrońca w piłce nożnej. Jest miły i wrażliwy. Nie griefuje.

YouTube Widzowie:120

Opublikowano

kwadratowy zerkni na PW ...

ogólnie to szkoda że kwadratowy nie umie "wchodzić" w PW

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

Nick:mikgie

Premium:Mam

Skype:Mam

Coś o Sobie:Nazywam się Mikołaj mam 12 lati lubie grać w MineCraft i LoL'a :D

YouTube Widzowie:2 ;/ nie nagrywalem jeszcze ale wlasnie zaczynam nagrywac

Opublikowano

Nick: 1krzys1

Premium: Oczywiście :)

Skype: Nie posiadam mikrofonu gdyż mam bezprzewodowe słuchawki,ale posiadam Skype :)

Coś o Sobie: Mam na imię Krzysztof (co można stwierdzić po nicku) mam 15 lat i moim/moimi Hobby jest Informatyka oraz Militaria. Jestem ogarniętym graczem,nie wkurzam się jak ktoś np. ''wyzwie moją osobę od k**ew'' nie odwdzięczam się tym samym :)

YouTube Widzowie: 163 http://www.youtube.c...s1?feature=mhee

KckC7.jpg

Opublikowano

Nick: Emm_x3

Premium: TAK

Skype: carudem

Coś o Sobie: Fajny, miły, przyjazny chłopak hehe.

YouTube Widzowie: Mam zamiar zacząć nagrywać po dostaniu sie na WL

xxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...