Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz Przyjaciół Do Gry/Osób do Gildii/Pomocy Na Serwerze lub Potrzebujesz Pomocy z misją? Zajrzyj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam: Kolegi/Paczki towarzyszy/Towarzystwa do gry


Global: *


Serwer: Obojętny


Królestwo: obojętnie


Mój level: Zależy od serwa


Moja profesja: Obojętnie


Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1


Kontakt: skype h2edan ( mam 14 lat )


790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 790
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Szukam : Przyjaciela do gry

Global : Nie

Serwer : Jakiś easy

Królestwo : Obojętne

Mój level : 1

Moja profesja : Sura BM/WP albo Ninja Archer/Dagger

Minimalny level przyjaciela/pomocnika : Obojętne

Kontakt :

GG : 42421024

Skype: kamil.mendel03


Szukam kogoś ogarniętego +14 lat.

Aktualne

Opublikowano

Szukamy : Ludzi do gry
Global : Tak
Serwer : Kirian s14
Królestwo : Jinno
Nasze levele : 24 / 21
Nasze profesje : Body / Mental
Minimalny level przyjaciela/pomocnika : 1+
Kontakt : PW na forum

Dodatkowe informacje : Szukamy ludzi do gry do stworzenia ekipy gdyz samotna gra jest bardzo nudna, profesja oraz level nie maja znaczenia :)

A oto ss z gry jak narazie to wyglada ;)

45r8sp459nl1.jpg

Opublikowano

logo-ethana-eu.png

~ Witam wszystkich bardzo goraco!
Chcialbym zaprosic Was, abyscie pograli razem z nami na serwerze jakim jest Ethana!
Czeka na Was wiele przygod, niespodzianek oraz wyzwań.
Tylko z nami poczujesz, co to jest klimat prawdziwego Metina sprzed paru lat!
Kazdy pomaga kazdemu, bez wyjatkow.
Nie zwracamy uwagi na level, eq, bo to wlasciciel postaci i jego charakter jest dla nas Najwazniejszy!
Nie zwlekaj, dolacz do Nas juz dzis! Wszyscy dostaja szanse wykazania się.

Bez ryzyka, ze zostaniesz oszukany, bez strachu przed wysmianiem i dyskryminacją! ~


________________________________

Nick - Continentar
Serwer - Www.Ethana.Eu
Poziom - 60+
Profesja - BM
Krolestwo - Chunjo
________________________________


GG - 47188222.
TS3 - Posiadam prywatny oraz gildyjny kanal na Głównym Team-Speak'u Ethany.

bpfn.png

Opublikowano

Szukam : Kolegi/koleżanki do wspólnej gry ;)
Global : PL
Serwer : 26 - Solar
Królestwo : Chunjo
Mój level : 5 :D
Moja profesja : Body
Minimalny level przyjaciela/pomocnika : Obojętnie
Kontakt : PW, GG
GG :47014191
Skype :
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w :

Sygnatura.

Opublikowano
senthia.png




Szukam : Ziomka lub koleżanki do gry.

Serwer : Senthia.pl

Królestwo : Jinno

Mój level : 90+

Moja profesja : Wojownik body

Minimalny level przyjaciela/pomocnika : 1+

Kontakt :

GG : 43118017


Niestety nie posiadam mikrofonu, gdyż się popsuł ;x

Opublikowano

Nick - Bqn
Serwer -
mystiqe.eu
Poziom - 1+
Profesja - Wp
Krolestwo - Shinso

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickie Karviooo

Opublikowano
Szukam : Ludzi do gry [ sporą grupę osób ]

Global : Pl

Serwer : Astral

Królestwo : Shinsoo

Mój level : 68 + buff 54

Moja profesja : Woj mental

Minimalny level przyjaciela/pomocnika : +65

Kontakt :

GG :33616598

Skype :

*Opcjonalnie


Wymagam mózgu i mikrofonu.

Opublikowano
Szukam : Kogoś Kto Będzie Grał Buffem

Serwer : BloodWar ( Dziś Wystartował )

Królestwo : Jinno

Mój level : 0

Moja profesja : Wojownik body

Minimalny level przyjaciela/pomocnika : 1+

Kontakt :

GG : 26274415

50902193367289516989.png Gramy Tylko Tam ;)

Pasjonat
Opublikowano

9b17fc901046a.png

 

Tęsknisz za starym klimatem gry polskiego globala Metin2, a może nudzi Ci się i nie masz w co grać? Chyba, że miałeś przerwę od gry i nie chcesz od nowa zaczynać sam? Nie czekaj, ZAGRAJ Z METIN2 TEAM.

 

  • O co chodzi?

Przedstawia się to tak - szukam ludzi, którzy chcieli, by pograć od nowa w Metina. Będziemy grać ogólnie razem, sam wiem, że samotna gra od początku jest strasznie nudna i każdy traci chęci. Sam chętnie bym powrócił do czasów Metina, gdzie liczyła się dobra zabawa, a nie kto ma jakie eq i ile ma e-hajsu na swoim e-koncie. Do dzisiaj pamiętam te zapełnione spoty BO, gdzie było PT po 8 osób - teraz już tego raczej nie ma.

 

  • Kim ja jestem?

Jestem graczem różnych gier, między innymi Metina. Zazwyczaj gram pod nickiem 'Zibi', 'LordZibi'. Pierwszy raz zagrałem w Metina na serwie Kirian S14 w królestwie Chunjo - nick 'Zibi'. Było to cztery, pięć lat temu. Grałem tam i grałem, później zacząłem grę na innych serwerach globalnych, jak i privach - pierwszy priv Triadica.

 

  • Co będziemy robić w tym "Metińskim Timie"?

Będziemy:

-grać razem.

-dobrze się razem bawić,

-w późniejszych etapach gry organizować gildie,

-robić różne wypady, czy to DT czy V2 czy coś innego,

-pomagać sobie (robienie boja, misji itd.),

-może kiedyś zrobimy jakiś kanał na YT z tych naszych "przygód",

-i wiele, wiele WIĘCEJ!

 

  • Wymagania by do nas dołączyć:

-ogarnięcie (wiek się nie liczy, liczy się Twoja "ogarniętość"),

-kultura osobista,

-poczucie humoru,

-wiedza i doświadczenie w grze Metin2,

-zajawka na bardzo duży czas, nie szukamy ludzi, którzy pograją dwa dni i "siemka, nie gram, bo mi się nie chce".

-Skype (NIE JEST POTRZEBNY MIKROFON, ANI NIC TAKIEGO - NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ, BĘDZIE TO POTRZEBNE DO KONFERENCJI),

-Można posiadać ALE NIE TRZEBA mikrofon i Team Speak'a, bo prawdopodobnie będziemy mieć swój kanał dla członków ekipy.

 

  • Jak dołączyć?

Wymagania nie są duże, przejdzie prawie każdy, bo nie każdy umie pisać bardzo dobre podania, a gra dobrze.

Wystarczy uzupełnić ten wzór i wysłać mi na PW, tu na forum:

Nick z forum:

Imię:

Wiek:

Planowany nick do gry:

Kim zamierzasz grać?:

Ile grasz w Metina?:

Nick Skype:

Dodaj coś od siebie*:

 

* - dodatkowo, nie musisz na to odpowiedzieć.

 

  • Gdzie będziemy grać?

Prawdopodobnie na Solarze, ale to się ustali w ekipie.

 

ZAPRASZAM DO WYSYŁANIA PODAŃ, OBIECUJĘ DOBRĄ ROZGRYWKĘ!

 

TO NIE WSZYSTKO, TO TYLKO POŁOWA TEGO CO BĘDZIEMY GRAĆ!

 

  • Kontakt:

PW - tu na forum

Skype - TheLordZibi

 

@UDPADE

Jeśli będzie więcej osób, co nie mają Skype, to konferencje itd. będą się odbywały na TS'ie.

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

Szukam Kolerzanki Do wsólnej gry na Eruris.pl


Wymagany :


TeamSpeak3 ( Mikrofon )


FaceBook


GG .



http://eruris.pl


Taki fajny i miły priv .


Mam tam 215lvl cały czas coraz większy .


Pomogę I nie tylko ^^ .




Piszcie GG : 24959133 .


Opublikowano
Szukam : Ekipy do której mogę dołączyć.


Serwer : Jakiś Medium lub Hard bez bonów 6/7, ewentualnie global.


Królestwo : Nie gra roli.


Mój level : Brak danych.


Moja profesja : Ninja Archer / Wojownik Mental / Szaman Smok.


Kontakt :

GG : 6865891
Pasjonat
Opublikowano

 

9b17fc901046a.png

 

Tęsknisz za starym klimatem gry polskiego globala Metin2, a może nudzi Ci się i nie masz w co grać? Chyba, że miałeś przerwę od gry i nie chcesz od nowa zaczynać sam? Nie czekaj, ZAGRAJ Z METIN2 TEAM.

 

  • O co chodzi?

Przedstawia się to tak - szukam ludzi, którzy chcieli, by pograć od nowa w Metina. Będziemy grać ogólnie razem, sam wiem, że samotna gra od początku jest strasznie nudna i każdy traci chęci. Sam chętnie bym powrócił do czasów Metina, gdzie liczyła się dobra zabawa, a nie kto ma jakie eq i ile ma e-hajsu na swoim e-koncie. Do dzisiaj pamiętam te zapełnione spoty BO, gdzie było PT po 8 osób - teraz już tego raczej nie ma.

 

  • Kim ja jestem?

Jestem graczem różnych gier, między innymi Metina. Zazwyczaj gram pod nickiem 'Zibi', 'LordZibi'. Pierwszy raz zagrałem w Metina na serwie Kirian S14 w królestwie Chunjo - nick 'Zibi'. Było to cztery, pięć lat temu. Grałem tam i grałem, później zacząłem grę na innych serwerach globalnych, jak i privach - pierwszy priv Triadica.

 

  • Co będziemy robić w tym "Metińskim Timie"?

Będziemy:

-grać razem.

-dobrze się razem bawić,

-w późniejszych etapach gry organizować gildie,

-robić różne wypady, czy to DT czy V2 czy coś innego,

-pomagać sobie (robienie boja, misji itd.),

-może kiedyś zrobimy jakiś kanał na YT z tych naszych "przygód",

-i wiele, wiele WIĘCEJ!

 

  • Wymagania by do nas dołączyć:

-ogarnięcie (wiek się nie liczy, liczy się Twoja "ogarniętość"),

-kultura osobista,

-poczucie humoru,

-wiedza i doświadczenie w grze Metin2,

-zajawka na bardzo duży czas, nie szukamy ludzi, którzy pograją dwa dni i "siemka, nie gram, bo mi się nie chce".

-Skype (NIE JEST POTRZEBNY MIKROFON, ANI NIC TAKIEGO - NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ, BĘDZIE TO POTRZEBNE DO KONFERENCJI),

-Można posiadać ALE NIE TRZEBA mikrofon i Team Speak'a, bo prawdopodobnie będziemy mieć swój kanał dla członków ekipy.

 

  • Jak dołączyć?

Wymagania nie są duże, przejdzie prawie każdy, bo nie każdy umie pisać bardzo dobre podania, a gra dobrze.

Wystarczy uzupełnić ten wzór i wysłać mi na PW, tu na forum:

Nick z forum:

Imię:

Wiek:

Planowany nick do gry:

Kim zamierzasz grać?:

Ile grasz w Metina?:

Nick Skype:

Dodaj coś od siebie*:

 

* - dodatkowo, nie musisz na to odpowiedzieć.

 

  • Gdzie będziemy grać?

Prawdopodobnie na Solarze, ale to się ustali w ekipie.

 

ZAPRASZAM DO WYSYŁANIA PODAŃ, OBIECUJĘ DOBRĄ ROZGRYWKĘ!

 

TO NIE WSZYSTKO, TO TYLKO POŁOWA TEGO CO BĘDZIEMY GRAĆ!

 

  • Kontakt:

PW - tu na forum

Skype - TheLordZibi

 

@UDPADE

Jeśli będzie więcej osób, co nie mają Skype, to konferencje itd. będą się odbywały na TS'ie.

 

Nadal zapraszam, ciągle zbiera się coraz większa liczba osób :)

 

@UDPADE 2

Mamy już kanał na TS'ie 3. Jednak Skype jest wymagany.

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

Witam.

Szukam :Szukam dobrej i zaufanej osobie. Co będzie wspólnie razem spędzała miły czas ze mną.
Global : Metin2.pl
Serwer :Twierdza
Królestwo :Jinno
Mój level :60
Moja profesja :Wojownik (Mental)
Minimalny level przyjaciela/pomocnika :1
Kontakt :
GG :35483103
Skype :
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w : V2 (Kogoś jako Buff mogę pomóc w wbijaniu lvl)

Opublikowano

Witam, Jestem Dariusz I Szukam Znajomych Na Prywatnych Serwerach Lub Na METIN2_PL Więcej Na Dole :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukam : Koelgi/Koleżanki
Serwer : Balmora/Balantia/PandoraMT2/Metin2_PL
Królestwo : Czerwone
Mój level : 0
Moja profesja : Wojownik Ciało
Minimalny level przyjaciela : 0+
Kontakt : Nie Mam Nic, Tylko Konto Na MPCForum

Skype : DariuszIV

Pasjonat
Opublikowano

 

9b17fc901046a.png

 

Tęsknisz za starym klimatem gry polskiego globala Metin2, a może nudzi Ci się i nie masz w co grać? Chyba, że miałeś przerwę od gry i nie chcesz od nowa zaczynać sam? Nie czekaj, ZAGRAJ Z METIN2 TEAM.

 

  • O co chodzi?

Przedstawia się to tak - szukam ludzi, którzy chcieli, by pograć od nowa w Metina. Będziemy grać ogólnie razem, sam wiem, że samotna gra od początku jest strasznie nudna i każdy traci chęci. Sam chętnie bym powrócił do czasów Metina, gdzie liczyła się dobra zabawa, a nie kto ma jakie eq i ile ma e-hajsu na swoim e-koncie. Do dzisiaj pamiętam te zapełnione spoty BO, gdzie było PT po 8 osób - teraz już tego raczej nie ma.

 

  • Kim ja jestem?

Jestem graczem różnych gier, między innymi Metina. Zazwyczaj gram pod nickiem 'Zibi', 'LordZibi'. Pierwszy raz zagrałem w Metina na serwie Kirian S14 w królestwie Chunjo - nick 'Zibi'. Było to cztery, pięć lat temu. Grałem tam i grałem, później zacząłem grę na innych serwerach globalnych, jak i privach - pierwszy priv Triadica.

 

  • Co będziemy robić w tym "Metińskim Timie"?

Będziemy:

-grać razem.

-dobrze się razem bawić,

-w późniejszych etapach gry organizować gildie,

-robić różne wypady, czy to DT czy V2 czy coś innego,

-pomagać sobie (robienie boja, misji itd.),

-może kiedyś zrobimy jakiś kanał na YT z tych naszych "przygód",

-i wiele, wiele WIĘCEJ!

 

  • Wymagania by do nas dołączyć:

-ogarnięcie (wiek się nie liczy, liczy się Twoja "ogarniętość"),

-kultura osobista,

-poczucie humoru,

-wiedza i doświadczenie w grze Metin2,

-zajawka na bardzo duży czas, nie szukamy ludzi, którzy pograją dwa dni i "siemka, nie gram, bo mi się nie chce".

-Skype (NIE JEST POTRZEBNY MIKROFON, ANI NIC TAKIEGO - NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ, BĘDZIE TO POTRZEBNE DO KONFERENCJI),

-Można posiadać ALE NIE TRZEBA mikrofon i Team Speak'a, bo prawdopodobnie będziemy mieć swój kanał dla członków ekipy.

 

  • Jak dołączyć?

Wymagania nie są duże, przejdzie prawie każdy, bo nie każdy umie pisać bardzo dobre podania, a gra dobrze.

Wystarczy uzupełnić ten wzór i wysłać mi na PW, tu na forum:

Nick z forum:

Imię:

Wiek:

Planowany nick do gry:

Kim zamierzasz grać?:

Ile grasz w Metina?:

Nick Skype:

Dodaj coś od siebie*:

 

* - dodatkowo, nie musisz na to odpowiedzieć.

 

  • Gdzie będziemy grać?

Prawdopodobnie na Solarze, ale to się ustali w ekipie.

 

ZAPRASZAM DO WYSYŁANIA PODAŃ, OBIECUJĘ DOBRĄ ROZGRYWKĘ!

 

TO NIE WSZYSTKO, TO TYLKO POŁOWA TEGO CO BĘDZIEMY GRAĆ!

 

  • Kontakt:

PW - tu na forum

Skype - TheLordZibi

 

@UDPADE

Jeśli będzie więcej osób, co nie mają Skype, to konferencje itd. będą się odbywały na TS'ie.

OFERTA AKTUALNA :D

Jest już kanał TS.

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

Szukam : Znajomych :)
Global : PL
Serwer : Monastyr (s1)
Królestwo : Chunjo
Mój level : 76
Moja profesja : Wojownik mental
Minimalny level przyjaciela/pomocnika : 1
Kontakt : skype : mrsrebrzynek
GG : 4002079
Skype : mrsrebrzynek
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w : Obojętnie

Pasjonat
Opublikowano

Nadal zapraszam, ciągle zbiera się coraz większa liczba osób :)

 

@UDPADE 2

Mamy już kanał na TS'ie 3. Jednak Skype jest wymagany.

 

 

9b17fc901046a.png

 

Tęsknisz za starym klimatem gry polskiego globala Metin2, a może nudzi Ci się i nie masz w co grać? Chyba, że miałeś przerwę od gry i nie chcesz od nowa zaczynać sam? Nie czekaj, ZAGRAJ Z METIN2 TEAM.

 

  • O co chodzi?

Przedstawia się to tak - szukam ludzi, którzy chcieli, by pograć od nowa w Metina. Będziemy grać ogólnie razem, sam wiem, że samotna gra od początku jest strasznie nudna i każdy traci chęci. Sam chętnie bym powrócił do czasów Metina, gdzie liczyła się dobra zabawa, a nie kto ma jakie eq i ile ma e-hajsu na swoim e-koncie. Do dzisiaj pamiętam te zapełnione spoty BO, gdzie było PT po 8 osób - teraz już tego raczej nie ma.

 

  • Kim ja jestem?

Jestem graczem różnych gier, między innymi Metina. Zazwyczaj gram pod nickiem 'Zibi', 'LordZibi'. Pierwszy raz zagrałem w Metina na serwie Kirian S14 w królestwie Chunjo - nick 'Zibi'. Było to cztery, pięć lat temu. Grałem tam i grałem, później zacząłem grę na innych serwerach globalnych, jak i privach - pierwszy priv Triadica.

 

  • Co będziemy robić w tym "Metińskim Timie"?

Będziemy:

-grać razem.

-dobrze się razem bawić,

-w późniejszych etapach gry organizować gildie,

-robić różne wypady, czy to DT czy V2 czy coś innego,

-pomagać sobie (robienie boja, misji itd.),

-może kiedyś zrobimy jakiś kanał na YT z tych naszych "przygód",

-i wiele, wiele WIĘCEJ!

 

  • Wymagania by do nas dołączyć:

-ogarnięcie (wiek się nie liczy, liczy się Twoja "ogarniętość"),

-kultura osobista,

-poczucie humoru,

-wiedza i doświadczenie w grze Metin2,

-zajawka na bardzo duży czas, nie szukamy ludzi, którzy pograją dwa dni i "siemka, nie gram, bo mi się nie chce".

-Skype (NIE JEST POTRZEBNY MIKROFON, ANI NIC TAKIEGO - NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ, BĘDZIE TO POTRZEBNE DO KONFERENCJI),

-Można posiadać ALE NIE TRZEBA mikrofon i Team Speak'a, bo prawdopodobnie będziemy mieć swój kanał dla członków ekipy.

 

  • Jak dołączyć?

Wymagania nie są duże, przejdzie prawie każdy, bo nie każdy umie pisać bardzo dobre podania, a gra dobrze.

Wystarczy uzupełnić ten wzór i wysłać mi na PW, tu na forum:

Nick z forum:

Imię:

Wiek:

Planowany nick do gry:

Kim zamierzasz grać?:

Ile grasz w Metina?:

Nick Skype:

Dodaj coś od siebie*:

 

* - dodatkowo, nie musisz na to odpowiedzieć.

 

  • Gdzie będziemy grać?

Prawdopodobnie na Solarze, ale to się ustali w ekipie.

 

ZAPRASZAM DO WYSYŁANIA PODAŃ, OBIECUJĘ DOBRĄ ROZGRYWKĘ!

 

TO NIE WSZYSTKO, TO TYLKO POŁOWA TEGO CO BĘDZIEMY GRAĆ!

 

  • Kontakt:

PW - tu na forum

Skype - TheLordZibi

 

@UDPADE

Jeśli będzie więcej osób, co nie mają Skype, to konferencje itd. będą się odbywały na TS'ie.

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano
Szukam : Kolegi/koleżanki do wspólnej gry.
Mam 15lat, mikro będę miał za 2dni. Szukam jakiejś osoby bo samemu nudno +
mało ogarniam grę z zagranicznymi ludźmi.


Serwer : Hammermt2 (zagraniczny PVP)

Królestwo : Shinsoo/Chunjo

Mój level : 1+ (na start max.) Mi się dopiero pobiera.


Moja profesja : Wojownik Mental/ Ninja Dagger / Sura BM

Minimalny level przyjaciela/pomocnika : 1+

Kontakt :

Chętni pisać na PW!

Opublikowano

Szukam : Pomocy na start
Global : PL
Serwer : s26
Królestwo : Jino
Mój level : 1
Moja profesja : Body
Minimalny level przyjaciela/pomocnika : ---
Kontakt : GG - 20313350, pw
GG :20313350
Skype :
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w :

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...