Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

Szukam zajęcia jako:

GM/Tester/Pomysłodawca lub Wykonawca eventów(lub jedno i drugie)/Supporter(Pomocnik dla graczy)/Moderator(Osoba zajmująca się forum)

Jestem doświadczonym graczem w metina !

Szczerze mówiąc moja przygoda z metinem zaczęła się wtedy gdy tylko wszedł do Polski, (Dla weryfikacji mojej wiarygodności mogę podać szczegóły). Znam metina tak naprawdę od podszewki. Na globalnych serwerach spędziłem dobre 3-4 lata. A od kilku lat teraz gram na prywatnych. (4fun/Easy/Medium/Medium-Hard)

Jestem osobą bardzo kreatywną jeśli chodzi o eventy i tego typu sprawy. - Gm'em byłem dawno temu , lecz komendy i tym podobne są mi bliskie . - Tak samo Navicat :).Nie dość że dysponuję dużą ilością czasu ,ale i do tego doświadczeniem jak i kreatywnością i obowiązkowością.Jeśli chodzi o same silniki ja MyBB czy tez IPB - nie mam z nimi problemu na każdym z nich byłem co najmniej moderatorem więc nie widzę żadnego problemu :).

Po krótce jeśli chodzi stanowiska jakie wytyczyczyłem . - Mogę pomagać graczom nowym , pomagać w rozwiązywaniu problemów. (Supporter) Jeśli chodzi o testera to wiadomo . Z góry mówię ,że Nie chcę żadnego % z IS'u ! - A jeśli chodzi o samo stanowisko Game Mastera , to także on by był wykorzystywany tylko w celu pomocy , i sprawdzania graczy pod względem kar (Chodzi mi o modyfikacje client'a takie jak WaitHack itp.) . Mam również dużo pomysłów jeśli chodzi o eventy , mógłbym pomóc przy ich zrealizowaniu.

Jeśli chodzi o mnie ?

Mam na imię Eryk , i jestem siedemnastoletnim uczniem Technikum na profilu informatycznym . Komputer to moja pasja od lat. Myślę że podołam zadaniom jakie otrzymałbym od przyszłego "przełożonego".


Zainteresowanych proszę o wiadomość :

Gadu Gadu - 33695994

PS: Jeśli chodzi o samo forum MPC - nie jestem nowym użytkownikiem , znam je od dawna . :)

Pozdrawiam

er00lek

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemanko.

 

A więc nie owijając w bawełnę , szukam kompetentnej osoby, która potrafi postawić serwer lub ma już pliki / clienta gotowego tylko nie ma finansów na postawienie serwera na serwerze dedykowanym.

Jestem w stanie opłacić z góry maszynę , lecz muszę widzieć zaangażowanie danej osoby no i projekt musi być , po prostu dobry ;).

Mogę także zająć się grafiką strony jak i forum, i zorganizować serwer TeamSpeak 3.

Nie będę się tutaj rozpisywał na 2 strony . Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej proszę pisać na GG ( 3546524 ) lub PW. Zachęcam do współpracy. :)

skrillexsygnatura.png

Opublikowano

 

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYKOWANYM.

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

-I WIELE WIĘCEJ.

KONTAKT:

GG:46120616 PISAĆ NAWET JAK NIEDOSTĘPNY.

NA PW NA FORUM

 

Opublikowano

Witam

Poszukuje Sponsora do postawienia Dedyka

Oczekuje

1.Zakup serwera vps

2.Zakup Serwera dedykowanego

3.Zakup domeny + hosting

4.Wiarygodność

5.Stały kontakt

6.Zrobienie TS3

7.Opłata człowieka od zabezpieczeń

8.Wiek 18 +

9.Opłata człowieka za serwer



Chce zrobić dobry serwer typu easy



Zapraszam do Sponsorowania kontakt na mpc forum w wiadomościach kto chętny pisać

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Witam. poszukuje osoby chętnej do pomocy w zrobieniu serwera Metin2 hamahi prosze o linki do plików serwerwych lub gotowców bardziej bym prosił o gotowce a i o poszukiwaniu osoby chętnej do pomocy za pomoc dam Admina na serwerze . Kto chętny pw

1377863814-U611928.png

Opublikowano
*Grafik

*Web Master

*Reklama

*Quester

*Technik

!!!Praca twa zostanie opłacona!!!

Podania proszę pisać na numer GG:34759633

Wymagany Wiek +18/17
Opublikowano

xxx

Witam oferuje source do moich expbotów,fishbotów itp pisanych w autoit

 

( expbotów , 4,5 fishbotów , KD reader itp )

 

Zainteresowny ? pisz na gg : 46366041

Opublikowano

Siema

Szukam kogoś kto zna się na stawianiu serwera metin2 i robieniu własnych plików serwerowych.

Jednocześnie hostera na serwer hamachi, na którym byśmy testowali serwer.

Następnie byśmy poszukali sponsora i postawili dedyka z 99% wyeliminowanymi bugami i własnymi plikami. Serwer Easy/4fun.

Postanowiłem zrobić coś takiego dlatego, że teraz wyszło kilka serwerów 4fun/easy, ale minimalne DDoS'y sprawiały, że serwery większość czasu były wyłączone.

Planuje postawić taki serwer, ponieważ od czasów Xeno**Mt2 nie było nic poważnego w tej ofercie. (Gotowce lub DDos'y opisane wyżej)

Dużo ludzi z chęcią by poszło na taki serwer jestem tego pewien!!!

Znam się na dodawaniu nowych rzeczy na serwer itp.

Piszcie PW potem podam GG.

Opublikowano

Witajcie poszukuje team do postawienia nowego priva ( nie szukam dzieci którzy nie wiedza gdzie jest enter ) mam zamiar postawić server na dobrej ( bardzo dobrej maszynie ) koszta to mój problem czekam na zgłoszenia dobrych ludzi



GRAFIK


CZŁOWIEK OD ZABEZPIECZEŃ



PROGRAMISTA


TYLKO PW



LAJKOW NIE SZUKAM







JEŚLI NAPISAŁEM TEMAT W NIE WŁAŚCIWYM DZIALE PROSZĘ O PRZESUNIECIE GO A NIE O DANIE GO DO KOSZA

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYKOWANYM.

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.







KONTAKT:

GG:46120616

NA PW NA FORUM

AKTUALNE

Opublikowano

Oferuję:

-Instalacje i konfiguracje vps/dedyka oraz pliki

-Stworzenie własnych plików SF (medium)

-Administratora Gry i Forum

 

Oczekuję:

-Sponsora który wykupi maszyne na czas pracy (exone 20zł,lub innej)

-Pomocnika

-Admina w grze i jakiś % ;)

 

Kontakt:

-pw na forum (podam gg)

lip6k.png

Opublikowano

Pomogę przy zainstalowaniu plików na czystą maszynę lub zostanę technikiem na serwerze Dedykowanym Więcej info na PW(Podam tam gg)



W zamian za:


-Full dostęp do bazy


-Przedrostek GA


-*****


 

 

sygna.png

Opublikowano

Zostane GM/GA na serwerze hamachi bądź no-hamachi (na dedyka też mogę ale to już może poźniej)

Kontakt:PW

Gif OFF.

By ME ; D

Opublikowano

Poszukuję Sponsora.

Poszukuję sponsora do wykupienia Serwera VPS do pracy ( Praca pewnie potrwa 1 tydzień )

Oferuję: Instalacje i konfiguracje Serwera VPS/Dedyk + pliki

Administratora gry.

Oczekuję: Sponsora Który wykupi serwer VPS do pracy nad serwerem.

Pomocnika Najlepiej "Technik" .

 

Kontakt: PW albo GG: 22301290

Opublikowano

Nie będę się rozpisywał, tak więc przejdę do sedna ja czyli:

XLp.png

Oferuję grafikę, projektowanie stron www oraz grafiki clienta.

 

kontakt gg: 555750

 

Przykładowe prace:

venoxmt2.pl

tilian2.pl - przeróbka ;/

oraz DP robiony dziś od zera w 9h

LHorse.png

Opublikowano

Oferuję:


-Instalacje i konfiguracje vps/dedyka oraz pliki


-Stworzenie własnych plików SF (medium)


-Administratora Gry i Forum



Oczekuję:


-Sponsora który wykupi maszyne na czas pracy (exone 20zł,lub innej)


-Pomocnika


-Admina w grze i jakiś % ;)



Kontakt:


-pw na forum (podam gg)

lip6k.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...