Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Oferuję swoją osobę jako Technik, ClientMaster na Serwerze Dedykowanym.

 

Mam 17 lat i ogromne doświadczenie z Serwerami Metin2. Robiłem na zlecenia dużo popularnych serwerów, które stoją do dziś.

Na wstępie powiem, iż NA TĄ CHWILĘ NIE MAM MIKROFONU WIĘC ROZMOWY NA TS3 ew. SKYPE NA POCZĄTEK NIE BĘDĄ WCHODZIŁY W GRE.

 

Potrafię :

 

- Dodać do gry, serwera praktycznie wszystko.

- Oraz wiele więcej typu Komendy, Administracja itp. :)

 

Ogólnie Umiem dodać z rzeczy technicznych prawie WSZYSTKO.

Jestem bardzo miły, z poczuciem humoru, trudno mnie wyprowadzić z równowagi.

 

Oczekuje :

 

- Ranga [TH]+ w grze oraz forum,

- % z IS.

- Duża lojalność,

- Sponsora z GRUBYM PORTFELEM, ew. rozbudowany Team. PONIEWAŻ CHCĘ STWORZYĆ BARDZO POWAŻNY PROJEKT.

- Miłej atmosfery :D

 

Kontakt GG : 34324962

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukiwany Profesjonalny Grafik na serwer dedykowany,

który stworzy banery reklamowe, character select itd.



Zainteresowanych proszę o kontakt:


GG: 46586318

Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Hello.

 

Zostanę GM czy jak tam chcecie :]


Jestem zielony w sprawach robienia klientów itd.

 

Lecz chciałbym panować nad porządkiem w grze..

 

Uczę wszystkiego się szybko więc mam nadzieje że nie będzie problemów.

Po więcej info prosze o pisanie na gg: 45833328

Piszcie nawet jeśli mnie nie ma! (Może jestem)

x2pt.png


Don't be shy | Member

Opublikowano

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostanę grafikiem serwera.

Wykonam każde zlecenie na miarę możliwości.

Przykładowe prace:

 

 

2359495499.png

2722764975.png

Layout z dnia 16:03:2013r

4506106608.png

Layout który wykonuję aktualnie:

 

 

PS. Oddam każdą pracę tutaj przedstawiona. Za co? Zapraszam do rozmowy na PW lub gg: 46366137

 

ODDAM layout (sam design graficzny, bez pocięcia, zakodowania itd.) Więcej info na PW lub GG: 46366137

SS:


4306522209.png

 

1952071565.png


Opublikowano

Witam. Zwracam się do forumowiczów z wielką prośbom. A mianowicie prosił bym kogoś o spolszczenie klienta by signe.
Chcemy zrobić własny serwer i zostało tylko to do zrobienia i już nie dajemy rady. Prosił bym na prawde bardzo mocno kogoś o spolszczenie tego klienta. Jestem tu nowy, nie wiem czy w dobrym dziale napisałem ten temat, lecz proszę by ktoś to zrobił jak najszybciej, gdyż mamy zakład o skończenie wszystkiego do dzisiejszego wieczoru. PROSZĘ WAS O POMOC :)





BŁAGAM POMOCY !
Opublikowano

Piszę questy na zamówienie.
Dungeony zwykłe misje i inne!

oraz inne questy.
Posiadam także gotowe questy...


Ew. Dołączę do teamu serwera jako quester w zamian za % z IS.
Jednak musi to byś serwer który już ruszył.




Więcej na PW lub GG. (Wolałbym GG)





GG:10636412

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

Witam ! Chciałbym zostać GM"em na jakimś serwerze :) Znam się troszkę na tym, ponieważ stawiałem już swoje serwery. Mam 14 lat, jestem ogarnięty i znam się na komendach itp. Skype: bartek.paurowski18 pisać nawet jak niedostępny!

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Witam. Zwracam się do forumowiczów z wielką prośbom. A mianowicie prosił bym kogoś o spolszczenie klienta by signe.
Chcemy zrobić własny
serwer i zostało tylko to do zrobienia i już nie dajemy rady. Prosił bym na prawde bardzo mocno kogoś o spolszczenie tego klienta. Jestem tu nowy, nie wiem czy w dobrym dziale napisałem ten temat, lecz proszę by ktoś to zrobił jak najszybciej, gdyż mamy zakład o skończenie wszystkiego do dzisiejszego wieczoru. PROSZĘ WAS O POMOC :)

Opublikowano

Szukam pracy jako Game Master :

Mam na Imię Darek mam 17 lat , dużo wolnego czasu ,

Mam wiele pomysłów na rózne eventy ITD

Mnóstwo wolnego czasu ,

Interesują mnie serwery Hard / Medium , ale nie pogardzę Easy

 

 

Jeżeli spełniam Twe wywagania albo chcesz coś wiedzieć więcej ? Pisz GG : 28691260

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

 

Poszukuje questera na serwer,ktory bd pisal dla mnie misje,dungeony,biologa,fabularne,rozbudowane misje..

 

Szukam osoby ktora potrafi zrobic autorskie bronie,zbroje,bizuterie..

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Witam



Otóż tak jak widać w temacie szukam Osoby Kompetentnej do zrobienia Plików Serwerowych do Prywatnego serwera Metin 2



Mogę zaoferować za Wykonanie powyższej Pracy Pieniążki lub Range na serwerze GM



Wszelkie Pytania Proszę Kierować na Numer GG: 38908602 Lub możecie mnie znaleźć na TS : 185.5.97.169 Pod Nickiem Papa-Smerf



Dziękuje za Uwagę

Opublikowano

Szukamy sponsora dla naszego wspaniałego serwera . Pliki mamy ukończone w 100% wystarczy wgrać na serwer i zrobić drobne poprawki . Szukamy takze technika , grafika , webmastera , questera . Prosze pisac na GG 1958948 podam wiecej informacji odnosnie serwera .

[HA]Depesz-Metin3 Nowa Era!-Zapraszamy na serwer !-1.png


 


 

Opublikowano

witam

 

zostanę questerem

 

potrafię :

pisać proste dungeony

napisać biologa

napisać quest od zera

itd.

 

kontakt gg : 35871092

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Pomogę W:
- Zaprojektowaniu forum oraz strony głównej serwera.
- Zrobieniu klienta serwerowego.

- Zabezpieczeniu serwera.

Nie Będę się rozpisywał ale ogólnie pomogę we wszystkim co związane z serwerem i stroną.

Oczekuję:

- GM,a

- Miłej i Spokojnej atmosfery (do pracy)



Kontakt:

GG: 46404555 (Często niewidoczny)

Opublikowano

53f0981705f38.png


Szukam kogoś jako technik o dobrym sercu na serwer Hamachi a potem może dedyk


4fbcd2440f1c3.png


Dodanie system petów


Dodanie system Zabójstw


Dodanie nowych Map i NPC


Wyciąganie EQ z clienta i wgrywanie do clienta i serwera.



b40efd385889b.png


Range GA na serwerze


Dobrą Administrację


7b6d804715306.png


769c576774ffe.png

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Mam do Oddania 2 layout'y własnego Autorstwa.

Chcesz wiedzieć więcej ? Kontakt PW lub GG: 46366137

Na PW moge podac IP TS3.

Na pewno się dogadamy :)

Zdjęcia Layout'ów:

NR1:

363652666.png

 

NR2.

Z panelem Logowania:

3439454677.png

Z panelem Gracza/Administratora

2412212589.png

 

Serdecznie zapraszam na rozmowę ! Prace są w zupełności wykonane prze zemnie.

Więcej informacji na temat prac podam na GG/PW, jeżeli macie jakieś pytania.

PS. Na życzenie mogę zedytować kilka rzeczy, albo nawet całą stronę.

PS2. Na życzenie mogę wykonać nowy projekt (strony/prezentacji/obróbka clienta/sygnaturki/animacje gif. i inne, pisz o wszystko.) z chęcią przyjmę każde "zlecenie".

Bardzo mało żądam !

Dla modka: Oferta nie obejmuje handlu na forum.

Zakaz uwierzytelniania, przywłaszczania oraz w jakikolwiek sposób edytowania moich prac.

AKTUALNE

1952071565.png


Opublikowano

Witam

Chciałbym zostać GM na jakimś serwerze Metin2.

  • Znam komendy GM
  • Mógłbym organizować Eventy typu OX
  • Mógłbym pomagać w pracach nad serwem
  • Mam sporo wolnego czasu.

​Jak coś pisać Skype: [GA]Skype

Opublikowano

Szukam gościa od clienta a dokładniej taki co mi go odbezpieczy lo2 i lt2 jeśli znajde takiego kozaka to zparaszam do siebie na gg ps nie szukam amatorow oferuje posade na serwerze jak i zarowno ;) %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...