Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Sons Of Erenia- Login server udostępnione, projekt zamknięty


Krael

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ernilos na elitePVPers napisał, że za kilka dni zamyka całkowicie VPN i Sons Of Erenia zostanie zamknięte, ale...

Udostępnia swój login server

http://www.elitepvpers.com/forum/nostale/2348979-release-loginserver-opensource.html

Czyli tworzenie prywatnych serwerów pnie się w przód :)

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Bo z tego co czytałem to był podobno jakiś projekt.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Proszę o to te pliki

https://hotfile.com/dl/188339444/54bfcae/SonsOfErenia.rar.html

@Edit

O to skan zeby nie bylo:

https://www.virustotal.com/file/7718c823e1fa063e7b7df545a2aeb337898845a38b5e2582a7d3c8fdae799666/analysis/1357823700/

Opublikowano

Ale moze ktos akurat sie znajdzie i cos zrobi z tymi plikami ;)

Lepiej byc optymista niz realista piekniejsze zycie jest

Opublikowano

szymciu moj kochany

 

nie no

masz racje

 

teraz pytanko : czy z tych pliczkow co sa jest szansa ze jakis hinol cos zbuduje ? bo zastanawia mnie to - jak to jest ze gf nie udostepnia orginalnych plikow a nagle posstalo 99nos

ok. wykradli ale czemu dopiero o takim czasie zamkneli ten nielegalny projekt

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

szymciu moj kochany

 

nie no

masz racje

 

teraz pytanko : czy z tych pliczkow co sa jest szansa ze jakis hinol cos zbuduje ? bo zastanawia mnie to - jak to jest ze gf nie udostepnia orginalnych plikow a nagle posstalo 99nos

ok. wykradli ale czemu dopiero o takim czasie zamkneli ten nielegalny projekt

Bo dopiero się dowiedzieli po jakimś czasie o tej stronie i zamkneli?

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...