Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McGuildWars [NEW !] [Wojny Gildii] [30 slotów] [Non-premium] [NO -WL]


EagleDead

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
McGuildWars
Szukasz wrażeń, przygód i chcesz zostać KIMŚ?
Zapraszamy do Nas !
Załóż własną, oryginalną Gildię, wybuduj Twierdzę
i siej postrach na terenach serwera
lub zostań sprzymierzeńcem i działaj w sojuszach!
Możesz także korzystać z mapy FreeBuild, na której
wybudujesz własny dom i będziesz się cieszył spokojną grą
bez PVP!
--------------------
KONKRETY :
--------------------
Adres IP: 46.4.195.196:2222
Typ Serwera : Survival - Wojny Gildii - FreeBuild.
* Serwer Dedykowany
* 35 Slotów
* 24/7
* Nowe, nie zniszczone mapy
* Działki
* Factions/Gildie
* Moby i zwierzęta ON
* Kress i Nether ON
* Premium/Non Premium
* Bez WL
* 2 mapy : FreeBuild, Surowcowa
* PVP tylko w wybranych miejscach
* Możliwość kupna VIP
* 72-godzinny cuboid dla Gildii liczącej 10 członków
na spokojne wybudowanie Twierdzy (survival)
* Codzienne eventy ; spleef, wyścigi łódek, wyścigi na świniach
czy przejścia różnych parkourów ...
Wiele ciekawych budowli m.in
Schronisko dla zwierząt, w którym można adoptować psy i koty za darmo!
--------------------
... oraz wiele, wiele więcej !
--------------------
Do Waszej dyspozycji oddajemy następujące mapy :
--------------------
1). FreeBuild :
--------------------
Mapa stworzona specjalnie do spokojnej, standardowej gry
w minecrafta. Dodaliśmy ją specjalnie z myślą o graczach,
którzy lubią spokój i niekoniecznie lubią męczyć się na serwerach
z włączonym PVP - a bardziej stawiają na budowanie domów i
codzienne życie wraz z sąsiadami. Na tej mapie można także
budować twierdze gildyjne.
--------------------
Mamy na niej 4 typy działek :
--------------------
- Podstawowe, czyli darmowe, wielkości 14x14 z expandem 50x50.
Dodaliśmy możliwość zmiany ogrodzenia.
- Płatne, większe, w Nowym Mieście, wielkości 20x20 z expandem 50x50.
Jedna taka działka kosztuje 25.000 dolarów.
- Działki z gotowymi domami, również płatne, znajdujące się w Nowym Mieście.
Ceny takich działek się wahają, zależne są od projektu i wielkości domu.
- Działki VIP, czyli największe na serwerze : 30x30 z expandem 100x100.
Dostaje się je tylko wtedy, gdy jest się VIPem.
- Działki CREATIVE - w budowie!
Będzie na nich dostępne game mode!
- Bloki mieszkalne - w budowie.
Pierwsze mieszkania są już gotowe!
Będzie można kupować apartamenty
(6 typ działek)
--------------------
* Dodaliśmy możliwość zmiany ogrodzenia działek! Wystarczy, że napiszesz do
Administracji serwera, wybierzesz dowolny materiał a My zmienimy Ci ogrodzenie!
* Możliwość założenia wiadomości powitalnej na działce, za pomocą flagi,
która wyświetli się na niebiesko każdemu, kto wkroczy na teren Twojej działki!
---------------------
+ 2). Surowcowa :
--------------------
Cała ta mapa przeznaczona jest do wydobywania surowców.
Nie ma na niej PVP oraz mobów, dzięki temu jesteście
zawsze i wszędzie bezpieczni i możecie spokojnie szukać surowców.
--------------------
Ogłaszamy także, że :
Niebawem otworzymy miasto Creative!
--------------------
Wszystkie informacje dotyczące serwera znajdziesz na
Naszym Forum.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminami,
najnowszymi informacjami oraz do pisania podań
na rekrutacyjne stanowiska!
* * *
Zależy Nam na tym, by serwer jak najszybciej i jak najlepiej się rozwijał,
dlatego dajemy Wam możliwość składania własnych propozycji
i pomysłów na forum, które chcielibyście, by weszły w życie serwera.
* * *
RAZEM zrobimy więcej!
Główna i nie zmieniająca się ekipa serwera :
Właściciel : MMigSS
HeadAdmini : Bell20 i EagleDead
Administratorzy : BlackRedWhite, AsHeRs
Moderatorzy : Magiczna_PL, Galu
KidModeratorzy : - (Rekrutacja ON na Forum)
Strażnicy : OwcaSmokow, Lucius, Klolli (Rekrutacja ON na Forum!)
Pomocnik Administracji : OBR
Przyjaciele : Solisie, NeymarBRA
--------------------
Jesteśmy doświadczoną i pełnoletnią ekipą.
Na moderatorów przyjmujemy graczy nie młodszych niż 14-15 lat :- )
Staramy się utrzymywać dobrą atmosferę, tym samym pilnując porządku
i tępiąc graczy nie przestrzegających Regulaminu Serwera.
Jeżeli zajdzie taka potrzeba - wdrożymy Cię w świat Minecrafta
i pomożemy jeśli będziesz miał(a) problem.
Dajemy Ci także możliwość stania się członkiem Naszej Administracji,
przygotowując Cię odpowiednio nawybrane stanowiska w czasie rekrutacji.
---------------------
b_560_95_1.png
* W razie jakichkolwiek pytań odnośnie McGuildWars
- skontaktuj się z Nami.
Oto kilka zdjęć z serwera :
wesole.jpg
szpital.jpg
schronisko.jpg

 

Więcej znajdziecie na FB.

 

Zapraszamy do gry :-)

 

NOWE IP : 46.4.195.196:2222

Opublikowano

nie nie pomyliłem napisał:

Zapraszamy do składania podań o moderatorów !

ale nie było szablonu więc napisałem tak :/

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam :)

 

Jednak, pamiętajcie o tym, że nie można podawać linki do for, a głównie jak nie macie jeszcze w

 Z tego co widzę jest podane ;p

Tak jest w regulaminie MPC

Poprawcie to :)

Opublikowano

No cóż nie polecam gdyż na 1 koncie chciałem wejsc na serwer na nicku Skipp70 pisało ban: Admin ma zawsze racje. Nie wiem o co chodzi. Na drugim koncie Majkel bell napisała mi bana o treści: ,,Dośc. Nie potrzebujemy tu takich jak ty. denerwujesz adminstracjie" Ja się tylko spytalem czemu mam bana. Jak będzie potrzebne wyśle ss'y.

Opublikowano

Skipp, co do pierwszego przypadku - wystarczyło się z nami skontaktować, znasz gg i forum.

Co do drugiego - fajnie, że przyznałeś się do multikonta.

Bana poza tym za darmo nie dostałeś, dobrze wiesz, więc nie gadaj głupstw.

Pamiętam nawet, że jeden z graczy dziwił się wtedy, że miałam do Ciebie tyle cierpliwości.

Teraz tym bardziej ten ban jest słuszny - multikonto.

 

Dobrze wiesz jaką jestem Administratorką oraz, że nie banuję bez powodu - każdy Ci to powie.

Nie znamy się poza tym od dziś i powinieneś to wiedzieć, ładną chwilę ze sobą współpracowaliśmy.

 

Jeżeli masz jakiś problem czy pretensje do mnie, napisz bezpośrednio na moje gg lub forum, to wspólnie postaramy się go rozwiązać ...

O ile masz odwagę porozmawiać, bo oczerniać i wystawiać złe opinie to każdy potrafi - ale z normalnym zgłoszeniem problemu i szczerą rozmową to już gorzej.

Masz własny serwer z tego co mi wiadomo - czy jesteś Administratorem - i tak się zachowujesz? Wstyd Skipp ;)

Opublikowano

Odswiezam.

 

Rekrutacja na Straznikow i Moderatorow - zamknieta.

 

Niebawem, za pare dni na serwerze udostepniona zostanie MobArena! Juz teraz, na serwerze obowiazuje kilka nowosci - informacje o nich znajdziecie na forum.

 

Zapraszamy Wszystkich do gry oraz na Spleefy, ktore organizujemy codziennie o 18:00 - grono zwyciezcow szybko sie powieksza :-) Zapraszamy !!!

Opublikowano

Odświeżam :)

 

Przy okazji dodam, że :

 

+ Rekrutacja na Moderatorów i Strażników serwera jest zamknięta

+ Za zapraszanie nowych graczy na serwer są nagrody

+ Dodaliśmy możliwość zakupienia różnych pakietów

+ Spleefy codziennie o 18:00 (z nagrodami) - poprzedzają rundy treningowe (od 17:40)

+ Powstały 2 nowe tory do organizowania eventów

+ Otworzyliśmy na forum Galerię, w której umieszczamy zdjęcia z serwera

+ Dodaliśmy możliwość zmiany ogrodzenia na działkach

 

... i wiele, wiele więcej!

 

Pomału a do przodu ;) Serwer się rozwija :)

 

ZAPRASZAMY!

Opublikowano

Odświeżam :)

 

Przy okazji ogłaszam, że już od 15 lutego, będzie można zgłaszać się do konkursu na "Najładniejszą FreeBuildową działkę" - wszystkie informacje odnośnie konkursu i nagród, jakie będzie można zgarnąć, będą umieszczone przed 15 lutym na serwerowym forum.

 

Warto też wspomnieć o tym, że za niedługo na serwerze otworzymy Schronisko dla Zwierząt :) Będzie można zaadoptować psa lub kota! - szczegóły co do tego pomysłu, jak powinno to wyglądać itd., są w trakcie ustalania.

 

Więcej informacji na forum!

Zapraszamy ! ... także na Spleefa o 18:00 ;)

Opublikowano

Odświeżam.

 

Serwer dnia 17-02-2013r. mniej więcej od godziny 9:00 będzie wyłączony.

Wprowadzimy kilka poprawek, nowości i uruchomimy go wieczorem :)

 

+ Na Spleefie można wygrać coraz większe nagrody!

Dziś gracze zgarnęli większe działki i zwiększenia expandów!

 

+ Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na "Najładniejszą Działkę"!

Chętnych przybywa, zapisy przyjmujemy na forum :)

 

Zapraszamy! :)

 

Edit : godzina 19:30 SERWER ON :)

Opublikowano

Odświeżam.

 

Na serwerze powstaje nowy tor do eventów, wzorowany na grze Icy Tower :)

 

Zapraszamy!

 

Dziś, jak zawsze o 18:00, spleef z nagrodami! (3 rundy)

Do wygrania będzie : m.in większa działka :)

Opublikowano

Serwer zaje*isty... Pierwsze z czym się spotkałem to miła Pani HeadAdmin Bell20...

Gracze jak i administracja są super. :D

 

Wbijać !

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Odświeżam.

 

Schronisko dla psów i kotów otwarte! Można brać się za adopcje ;)

Dzisiaj : Jak zawsze o 18:00 Spleef z nagrodami + Event "Wyścigi na świniach" !

 

Zapraszamy! :D

Opublikowano

Odświeżam.

 

Na serwer dodano kilka nowości (dzięki propozycjom, które składają gracze) m.in :

 

+ Arenę do pvp z urozmaiconym podłożem i różnymi przeszkodami

+ Miejsce do handlu z wieśniakami

 

Od paru dni na serwerze są zapełnione wszystkie sloty, momentami ciężko wbić :D

To najlepszy dowód na to, że serwer podoba się graczom i zostają z Nami na dłużej! :)

 

+ Przyjęliśmy nowych 2 moderatorów, ze względu na spory ruch na serwerze :)

 

Więcej dowiecie się z forum.

 

ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Odświeżam :)

 

+ Dzięki kolejnym propozycjom graczy, na serwerze za niedługo zostanie wybudowany Kościół :)

+ Powstaje Metro, główna stacja jest już prawie gotowa

+ Został zbudowany budynek policji

+ Centrum (czyli okolice Spawnu) zostało przerobione :)

 

Otworzyliśmy także rekrutację na Budowniczych!

... a Schronisko dla Psów i Kotów robi furorę :)

 

Konkurs na Najładniejszą Działkę dobiegł końca :)

Pierwsze III miejsca zgarnęli : Agalus, Galu i solisie. Gratulujemy!

 

Pomału miejsce na działkach zaczyna się kurczyć - z tego powodu dodaliśmy kilka nowych ulic, które nie są jeszcze nazwane.

W związku z tym, niebawem zostanie zorganizowany konkurs na "Najfajniejsze Nazwy Ulic"! Gracze, którzy wymyślą najciekawsze nazwy - zostaną nagrodzeni :)

 

.. Więcej informacji jak zawsze znajdziecie na forum.

 

ZAPRASZAMY DO GRY! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...