Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer 2 Zamki Zapraszam do Składania Podań


GuGuLPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Imię

2. Wiek

3. Nick

4. Ogarnięcie

5. Czemu chcesz grać

6. Team [bLUE] / [RED]

 

7. Czy Będziesz Nagrywać

 

8. Nick Na Youtube

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

1. Imię : Paweł

2. Wiek : 22

3. Nick : Grappler

4. Ogarnięcie : 9/10

5. Czemu chcesz grać : Bardzo lubie takie serwery, fajna atmosfera i znajomości się na nich tworzy :)

6. Team : BLUE

 

7. Czy Będziesz Nagrywać :nie

 

8. Nick Na Youtube : krOOgeRR

 

bez premium (ale to kwestia dni)

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Imię: Dominik

 

2. Wiek: 14

 

3. Nick: DMGZ

 

4. Ogarnięcie: 8,99

 

5. Czemu chcesz grać: Ponieważ serwer dobrze się zapowiada i już od 2 tygodni szukam dobrego serva i żeby sobie pograć

 

6. Team [bLUE] / [RED]: Red

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Gdy zostanę dodany na server może tak

 

8. Nick Na Youtube: TheMinoros

Premium: Będe miał 15.01.2013

Opublikowano

------------Dostali Się----------------

KOKSZ

RafalMinecraft

MrMsciciel

pawcio1134

I Myśle że narazie rekru Moge Zamknąć

Zobaczymy Pożyjemy Co z Tego Wyjdzie

Opublikowano

1. Imię Marcin

2. Wiek 14

3. Nick KruchyPL

4. Ogarnięcie Duże

5. Czemu chcesz grać :Bo kocham serwery tego typu

6. Team RED

 

7. Czy Będziesz Nagrywać nie

 

8. Nick Na Youtube Magnus Adamson

Opublikowano

1. Imię: Sebastian

2. Wiek: 14

3. Nick: Sebastian1882 (bez premium)

4. Ogarnięcie: 10/10

:D

5. Czemu chcesz grać: Ponieważ WIELBIĘ kwadratową masakrę i chętnię zagrałbym z innymi ludźmi na tego typu serwerze i na tego typu zasadach.

6. Team [bLUE] / [RED]: RED

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Nie

 

8. Nick Na Youtube: Skoro nie będę nagrywał to nie istotne

:D

Opublikowano

453a135a.png

SERWER OTWARTY WBIJAJCIE

--IP--

f11.owncraft.pl:25070

LISTA

 

Archerowy

DJayDealer

BladeMasterss

GuGuLekPL

_Nonus_

RokerPlay

Qmpel

FrostMenPL

TomekPMI

EvilBadNaughty

MrLukasz15

Krystian

MinecraftFreshX

Viezzel

BielciU

MELOX

vBodziu

KOKSZ

KsUbUsUs

CreativusS

MrMsciciel

 

Wbijajcie

Opublikowano

1. Imię Kamil

2. Wiek 14

3. Nick Forceta12

4. Ogarnięcie Pewnie

5. Czemu chcesz grać Bo jeszcze na taki nie grałem

6. Team [bLUE] / [RED] Blue

 

7. Czy Będziesz Nagrywać Nie

 

8. Nick Na Youtube Forceta12

Opublikowano

1. Imię : Michal

 

2. Wiek : 16

 

3. Nick Miedziiu

 

4. Ogarnięcie Tak :/

 

5. Czemu chcesz : Lubie serwery takiego typu

:) Jestem kreatywny, kulturalny oraz mily

 

6. Team [bLUE] / [RED] : RED

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać : Jak serwer mi sie spodoba bede nagrywal

:)

 

 

8. Nick na YouTube : MinecraftMiedziu

Opublikowano

1. Imię:krzysiek

2. Wiek:12(wiek to liczba)

3. Nick:ozzyIiggy

4. Ogarnięcie:10/10 jeśli o to chodzi

5. Czemu chcesz grać:bo podobaj mi sie pomysł

6. Team [bLUE] / [RED]BLUE

 

7. Czy Będziesz Nagrywa:możliwe,że tak(narazie mam zero widzó bo musze sciagnac program do renderowanai)

 

8. Nick Na Youtube:ozzyIiggy

Opublikowano

1. Imię: Krzysiek :)

2. Wiek: 15

3. Nick: 1krzys1

4. Ogarnięcie: Oczywiście że jestem Ogarnięty,grafik chyba musi być ogarnięty nie? :)

5. Czemu chcesz grać: Ponieważ od dawna szukałem takiego serwera dla mniej znanych youtuberów :). Lubię współpracować z graczami :)

6. Team: [RED]

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Powinienem ale nie obiecuje

 

8. Nick Na Youtube: Mr1krzys1 (posiadam 162 widzów)

 

9. Czy posiadasz Premium?: Oczywiście że tak :)

KckC7.jpg

Opublikowano
1. Imię:krzysiek

2. Wiek:12(wiek to liczba)

3. Nick:ozzyIiggy

4. Ogarnięcie:10/10 jeśli o to chodzi

5. Czemu chcesz grać:bo podobaj mi sie pomysł

6. Team [bLUE] / [RED]BLUE

 

7. Czy Będziesz Nagrywa:możliwe,że tak(narazie mam zero widzó bo musze sciagnac program do renderowanai)

 

8. Nick Na Youtube:ozzyIiggy

 

Wiek to liczba, która pozwala określić ortografię użytkownika.

 

Oraz kolejny ...

1. Imię Kamil

2. Wiek 14

3. Nick Forceta12

4. Ogarnięcie Pewnie

5. Czemu chcesz grać Bo jeszcze na taki nie grałem

6. Team [bLUE] / [RED] Blue

 

7. Czy Będziesz Nagrywać Nie

 

8. Nick Na Youtube Forceta12

Opublikowano

1. Imię - Jakub

2. Wiek - 14

3. Nick - Qsy

4. Ogarnięcie -gram od bety

5. Czemu chcesz grać - wydaje się to miłym urozmaiceniem czasu , więc wchodzę w to ! ;p

6. Team - [bLUE]

 

7. Czy Będziesz Nagrywać : jeśli będzie potrzeba to mogę i nagrywać ;]

 

8. Nick Na Youtube ------

Opublikowano

1. Imię Oliver

2. Wiek 14

3. Nick Junkzdie

4. Ogarnięcie jak najbardzie j:)

5. Czemu chcesz grać Bo lubie pvp i wszystko co z nim zwiazane ( armaty , zamki , pulapki ) ( Bardzo dobrze znam sie na

Redstonie

btw.;D)

6. Team [bLUE] / [RED]

BLUE

 

7. Czy Będziesz Nagrywać Nie

 

8. Nick Na Youtube Nie mam

:)

 

Jest jakas data kiedy taki ogolny start???

Opublikowano

Imie Artur

wiek 12

Nick ZaBuJcA

Ogarnięcie tak

czemu chce grac bo na takim serwie zajebistego zamka zrobilem ;D

TEAM RED

bende nagrywal ;D

nie dlugo zaleze Yt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...