Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer 2 Zamki Zapraszam do Składania Podań


GuGuLPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka I Witam was wszystkich bardzo serdecznie W sobote startuje serwer 2 Zamki PVP

 

Jeżeli oglądacie Kwadratowa Masakre wiecie oco chodzi i tak

1. Imię

2. Wiek

3. Nick

4. Ogarnięcie

5. Czemu chcesz grać

6. Team [bLUE] / [RED]

 

7. Czy Będziesz Nagrywać

 

8. Nick Na Youtube

 

 

Serwer Jest 10 Slotowy jeżeli Zapisze sie Ponad 30 Ludu ;]

 

Powiekszany zostaje do 20

 

 

Składajcie Podania

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Imię: Piotrek

2. Wiek: 13

3. Nick : BullDogPL

4. Ogarnięcie: Tak ;>

5. Czemu chcesz grać: Bo chcę ;D

6. Team [bLUE] / [RED]: Red

 

7. Czy Będziesz Nagrywać:Nie

 

8. Nick Na Youtube: buramalina

Opublikowano

1. Imię: Krzysiek

2. Wiek: 13

3. Nick: Mega444

4. Ogarnięcie: Oczywiście

5. Bo bardzo lubiłem serię 2 Zamki Huśka i Skkf'a, i chciałbym zobaczyć jak się gra w taki sposób ;)

6. Team [bLUE]

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Nie ;(

 

8. Nick Na Youtube: Minecraft8905

Opublikowano

1. Imię: Wojtek

2. Wiek: 14

3. Nick: Remessis

4. Ogarnięcie: Jasne ;D nieraz mam zly dzien to sie wkurzam D:

5. Czemu chcesz grać: gram na takim serwie 1 raz wiec ;P

6. Team [bLUE] / [RED]: Red

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Nie

 

8. Nick Na Youtube : Nie mam Yt do nagrywania wiec nie wiem po co podawac ;P jak cos Rozq12

Opublikowano

1. Imię: Adam

 

2. Wiek: 15

 

3. Nick : Qmpel

 

4. Ogarnięcie: Tak ;> i to bardzo ;/

 

5. Czemu chcesz grać: Bo grałem na takim kiedyś i bylo fajnie i pro frajda i zajebiscie sie bawiłem

;) = polecam =

 

6. Team [bLUE] / [RED]: Red <----- tylko Red

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Jak bedzie fajnie to bede nagrywać !!

 

 

8. Nick Na Youtube: djqubuss

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Opublikowano

1. Imię:Sebastian

 

2. Wiek:14

 

3. Nick:Kruchyicon

 

4. Ogarnięcie:8/10 Czyli Tak

 

5. Czemu chcesz grać:Bo kocham takie serwery:***

 

6. Team:

RED

 

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać:Nie:(

 

 

8. Nick Na Youtube:sebol20pl Jak co TO mogę Podać Skypa na pw I posiadam TS3

Opublikowano

1. Imię-Krzysiek

2. Wiek-13

3. Nick-FrostMenPL

4. Ogarnięcie-Tak

5. Czemu chcesz grać-ponieważ bardzo lubię takie servery

6. Team [bLUE] / [RED]-Blue

 

7. Czy Będziesz Nagrywać- nie wiem może

 

8. Nick Na Youtube-CerixGamePlay

Opublikowano

1. Imię Robert

2. Wiek 17

3. Nick GoQu

4. Ogarnięcie TAK

5. Czemu chcesz grać Ponieważ lubię takie serwery co są 2 frakcje i się nawalają między sobą

:)

6. Team [bLUE] / [RED] RED

7. Czy Będziesz Nagrywać Nie wiem

8. Nick Na Youtube Robinson1166

Opublikowano

--------------------------Dostali Się---------------------------------

djqubuss

CerixGamePlay -Chce Abyś Nagrywał

sebol20pl

Robinson1166

Opublikowano

1. Imię: Tomek

2. Wiek: 16/17

3. Nick: TomekPMI

4. Ogarnięcie: Tak

5. Czemu chcesz grać: Widziałem taką serię u skkf'a, a tak pozatym chcę pograć na takim serwerze gdzie są dwa teamy, które walczą ze sobą. Gram w sg, ale już mi się nudzi po trochu, więc chce spróbować tego i wiem, że napewno dam rade i znajdę czas.

6. Team [bLUE] / [RED]: Blue

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Nie wiem

 

8. Nick Na Youtube: tom07371 (Najprawdopodobniej zmieniam konto, ponieważ chcę zacząć nagrywać)

Opublikowano

1. Imię-Maciek

 

2. Wiek-13

 

3. Nick-MrMaziel2

 

4. Ogarnięcie-raczej tak

 

5. Czemu chcesz grać-uwielbiam sie bic

 

6. Team [bLUE] / [RED]-Blue

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać- może jak będę mieć w niedługim czasie nowego kompa

 

 

8. Nick Na Youtube-MrMaziel2

MrMaziel2_eune_103_5_text.png

Opublikowano

1. Dominik

2. 14 lat

3. 13domekyt

4. Jestem ogarniety tak w 90%

5. Lubie ten typ serwera :D

6. Blue ale moze byc red

7. byc moze tak

8. 13DOMEK

Opublikowano

1. Imię Bartek

 

2. Wiek 19

 

3. Nick MELOX

 

4. Ogarnięcie Tak :/

 

5. Czemu chcesz grać bo zapowiada sie super ;D

 

6. Team [bLUE] / [RED] Blue

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać Moze

:)

 

 

8. Nick Na Youtube Zakladam nowy yt chanel :L

Opublikowano

1. Imię: Tomek

2. Wiek: 16/17

3. Nick: TomekPMI

4. Ogarnięcie: Tak

5. Czemu chcesz grać: Widziałem taką serię u skkf'a, a tak pozatym chcę pograć na takim serwerze gdzie są dwa teamy, które walczą ze sobą. Gram w sg, ale już mi się nudzi po trochu, więc chce spróbować tego i wiem, że napewno dam rade i znajdę czas.

6. Team [bLUE] / [RED]: Blue

 

7. Czy Będziesz Nagrywać: Nie wiem

 

8. Nick Na Youtube: tom07371 (Najprawdopodobniej zmieniam konto, ponieważ chcę zacząć nagrywać)

 

Dodany!

Opublikowano

1. Imię Krystian

2. Wiek 14

3. Nick Krystian

4. Ogarnięcie Bardzo dobre.

5. Czemu chcesz grać Lubie grac na taki serwerach gdzie jest wl bo mam pewnosc ze Admin dodaje dobre osoby , a nie jakies 10 latki ktore grifuja.

6. Team [bLUE] / [RED] BLUE.

7. Czy Będziesz Nagrywać : Tak ( Tylko nie zawsze )

8. Nick Na Youtube : MegaKrycha1

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

1. Imię-Dawid

 

2. Wiek-15.5

 

3. Nick-Winged4Ever

 

4. Ogarnięcie-Tak

:)

 

5. Czemu chcesz grać-Lubie walczyć o swoją ziemie w znak honoru i walczyć aż do końca moich chwil

:D

 

6. Team [bLUE] / [RED]-Red

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać- Zawsze można z drużyną nagrywać walki

:)

 

 

8. Nick Na Youtube-Okradzione ;////

Opublikowano

1. Imię Bartek

 

2. Wiek 19

 

3. Nick MELOX

 

4. Ogarnięcie Tak :/

 

5. Czemu chcesz grać bo zapowiada sie super ;D

 

6. Team [bLUE] / [RED] Blue

 

 

7. Czy Będziesz Nagrywać Moze

:)

 

 

8. Nick Na Youtube Zakladam nowy yt chanel :L

Dodany

 

Aham Byłem dodany ALe nie jestem What ? :D Spox twoja decyzja :)

Jestes Dodany

Opublikowano

1. Imię:Michał

2. Wiek:16

3. Nick:LoMo

4. Ogarnięcie:Spore

5. Czemu chcesz grać: Dlatego, że szukam przygody. Znudziły mi się pospolite serwery.

6. Team [bLUE] / [RED]: RED

 

7. Czy Będziesz Nagrywać:Nie

 

8. Nick Na Youtube:Nie mam konta. :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...