Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PYTANIE Początkujączy (ba totalny newbie) w DoTa2


Grimbert

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;). Zacznę od tego, że jako tako mam doświadczenie w grach typu MOBA, a konkretnie pogrywam w LoL'a ( tak, tak lolowiec :D), więc tu się rodzą moje pytania, a mianowicie:

1.Czy istnieje w Docie 2 odpowiednik run jak w Lol'u?

2.Czy istnieje w Docie 2 odpowiednik Drzewka Umiejętności jak w Lol'u ?

3.Czy w Docie 2 można "junglowac" ?

4.Czy w Docie 2 istnieją mecze rankingowe ?

5.Czy postacie dzielą się na:

-Attac Damage(lub coś podobnego)

-Ability Power(lub coś podobnego)

-Pusher(lub coś podobnego)

-Carry(czy coś podobnego) ?

6.Czy w Docie 2 można kupować bohaterów ?

7.Czy w Docie 2 istnieje takie coś jak cotygodniowa rotacja bohaterów?

8.Można dobrze się pobawić bez uiszczenia dodatkowych opłat w postaci realnych pięniędzy ?

9.Czy zdobywamy wirtualną walutę za mecze ? (Coś takiego jak IP w Lol'u)

10.Czy można zablokować kamerę w Docie 2 ?

 

Dobrze, to byłoby na tyle. ;)

Liczę na szybkie i sensowne odpowiedzi.(Proszę bez hejtu, wy szanujecie mnie ja będe szanował was :>)

 

Pozdrawiam, Grimbert

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

UP Dzięki, że rozwiałeś me wszelki wątpliwości.

PS Jak zablokować kamerę ??

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

UP Dzięki, że rozwiałeś me wszelki wątpliwości.

PS Jak zablokować kamerę ??

 

Lmao, nie polecam. 2x F1 badz przytrzymujesz F1. Ograniczysz swoja widocznosc, a w docie jest ona wazna imo, gdyz niektore ulti maja duzy range, a ograniczanie sie do tego co widzi twoja postac tylko i wylacznie jest... ekhm, tak wlasnie.

kh4xi.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...