Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Korzystanie z kilku klientów zamiast kilkunastu


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytając ten post jednocześnie akceptujesz zasady, które znajdują się w moim profilu.
_________________________________________________________________________________________________________________

Witam!

Wiem, że teraz powstaje pełno nowych serwerów, wydają się fajne i zazwyczaj trzeba ściągnąć od nowa klienta. Potem okazuje się, że po 5 minutach siedzenia na serwerze jest beznadziejny (nie wnikam z jakich powodów) i klienta trzeba usunąć. Wiele osób ma słabego neta lub ograniczony transfer i nie może pobierać klientów kiedy im się zachce, więc przychodzę Wam z pomocą :P

Rzecz znana, nie trzeba pobierać od nowa clientów, czasami wystarczy tylko podmienić pliki w folderze głównym:
- LC.exe
- sl.dta
- lccnct.dta
- vtm.brn
- ln.dta
oraz pliki z folderu Bin:
- Nksp.exe
- Engine.dll

Pliki, które czasem mogą być potrzebne:
(wszystkie pliki z folderu data, ale nie z jego podfolderów)

Ale skąd mam wziąć te pliki? Po prostu napisz temat w dziale Last Chaos o potrzebnych plikach (a jeszcze lepiej, napisz w prezentacji serwera, jeśli takowa istnieje). Jeśli ktoś będzie miał klienta, to po prostu wrzuci je na jakiś hosting ;)

UWAGA!

Kiedy nie powinno się tego robić?
- gdy klienty są "z dwóch różnych epok" czyli Epizod 1, Epizod 2, ale nikomu nie bronię, najlepiej bawić się metodą prób i błędów
- gdy klient, którego nie mamy miał specjalne aktualizacje (np. nowe zwierzaki), wtedy nie mamy szans na włączenie klienta, a raczej na korzystanie, bo dość szybko dostaniemy "Send Error Report?", po prostu brakuje niektórych plików


Chyba wiadomo jak podmieniać pliki, wystarczy skopiować, wkleić i cała filozofia. Pamiętajcie, aby zrobić kopię zapasową oryginalnych plików!

Jeśli są jakieś niejasności to pisać.
Opublikowano

Witam!

 

Wiem, że teraz powstaje pełno nowych serwerów, wydają się fajne i zazwyczaj trzeba ściągnąć od nowa klienta. Potem okazuje się, że po 5 minutach siedzenia na serwerze jest beznadziejny (nie wnikam z jakich powodów) i klienta trzeba usunąć. Wiele osób ma słabego neta lub ograniczony transfer i nie może pobierać klientów kiedy im się zachce, więc przychodzę Wam z pomocą :P

 

Rzecz znana, nie trzeba pobierać od nowa clientów, czasami wystarczy tylko podmienić pliki w folderze głównym:

- LC.exe

- sl.dta

- lccnct.dta

- vtm.brn

- ln.dta

oraz pliki z folderu Bin:

- Nksp.exe

- Engine.dll

 

Ale skąd mam wziąć te pliki? Po prostu napisz temat w dziale Last Chaos o potrzebnych plikach (a jeszcze lepiej, napisz w prezentacji serwera, jeśli takowa istnieje). Jeśli ktoś będzie miał klienta, to po prostu wrzuci je na jakiś hosting ;)

 

UWAGA!

Kiedy nie powinno się tego robić?

- gdy klienty są "z dwóch różnych epok" czyli Epizod 1, Epizod 2, ale nikomu nie bronię, najlepiej bawić się metodą prób i błędów

- gdy klient, którego nie mamy miał specjalne aktualizacje (np. nowe zwierzaki), wtedy nie mamy szans na włączenie klienta, a raczej na korzystanie, bo dość szybko dostaniemy "Send Error Report?", po prostu brakuje niektórych plików

 

 

Chyba wiadomo jak podmieniać pliki, wystarczy skopiować, wkleić i cała filozofia. Pamiętajcie, aby zrobić kopię zapasową oryginalnych plików!

 

Jeśli są jakieś niejasności to pisać.

ZGcrh.png

NffKd.png

Opublikowano

xD

Nie trzeba, ale dodam.

 

Lol

Pliki, które czasem mogą być potrzebne:

,

Czasem? <_< A pomyślałeś takie cos... Np. Administrator Dodaje item do ItemAll_usa.lod (dajmy na to, że cygańska różdzka)

 

Wbijasz max lvl na czarce ... Cieszysz sie, paczysz, ktoś sprzedaje cygańską różdzkę. Myślisz sb, stać mnie, ma dużo ataku, biore ;x. I zakłada i bahhhhhhhhhhhh Send Error ! wtedy już cały czas będą errory.

NffKd.png

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Last Chaos] Korzystanie z kilku klientów zamiast kilkunastu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...