Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Pomóżcie w kupnie karty graficznej .


kapi232xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam zamiar kupić sobie kartę graficzną 256 mb do komputera mam wejscie AGP 8x

no i dzialaja mi takie wejscia jak te :

http://allegro.pl/ge...2927255044.html

 

a np te by weszlo ? http://allegro.pl/pa...2923326553.html

bo mam nvidie a np te ati ?

http://allegro.pl/at...2933092903.html tez by weszlo ?

Prosze o pomoc

 

Mój pc :

1gb ram

64 mb karta nVidia GeForce 2 mx 400 /400

Procek 2.80Ghz / 2.81 Ghz

Płyta główna : Gigabyte GA-8IPE775-G

Zasilacz : Power Supply P4-480W i 2 gwiazdki ;)

I wiatrak intela :D

76561198058318404.png

Opublikowano

dlaczego do zmiany zasilacz ? a do 100 zl :D

ja sam nie umiem nowego zasilacza podlaczyc .. a teraz wydac na kogos kto podlaczy i wgl ..

76561198058318404.png

Opublikowano

śmieszny jesteś kazać mu zmieniać zasilacz, 480W zasilacz i zmieniać pod byle badziewne karty

 

ATI w sam raz i nie trzeba zmieniać zasilacza

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

śmieszny jesteś kazać mu zmieniać zasilacz, 480 w zasilacz i zmieniać pod byle badziewne karty

 

ATI w sam raz i nie trzeba zmieniać zasilacza

Ze zasilacz nie do wymieny to jeden problem z glowy :D i jeszcze 2 pytania

1.Ati pojdzie a te 2 nvidie ?

2.I np jak wymienie to pogram sobie w css / l4d na duzych / srednich wymaganaich ? xD

76561198058318404.png

Opublikowano

Taki zasilacz, mimo, że jest zapewne dosyć to słabej konstrukcji, to wytrzyma ze starymi podzespołami, które nie zużyję więcej jak 100w ?! Nawet jak uszkodzi podzespoły, to koszty są śmieszne, więc nie widać problemów ^.^.

 

http://www.newpowers...uct-pr-749.html

 

To ta zasiłka ?

wyglada tak samo tylko ze chyba ta pokrywa metalowa jest troche inna i naklejka jest inna :D

76561198058318404.png

Opublikowano

jezu ludzie, to takie stare truchła że przy zasilaczu 250W - 300W spokojnie działają tego typu karty

 

model 9600 jest modelem ekonomicznym o małym poborze prądu i no name producencie tym bardziej , dopiero dobre markowe karty mają pobór prądu przynajmniej powyżej 70W a 100W tylko potwory dla graczy

 

tym bardziej że to komputerek z pamięciami DDR wiec mocą obliczeniową nie grzeszy i nie powala na kolana !

 

wymiana tylko płyty głownej z grafiką na pokładzie i pamięci na DDR2 da więcej niż samej karty

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...