Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skyblock] Day2Play [40 slotow][ViP][mob i pvp arena]


gasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ssky.jpg

Zwiekszylismy liczbe slotów do 100 !


Server v.2 Nowe wyspy nowy sklep nowy spawn i wiele nowości znajdziecie na naszym serwerze w wersji v.2!


Z przyjemnością chciałbym ogłosić wam że możecie ujrzeć day2play w kolejnej odsłonie.


Tym razem SkyBlock czyli to dobrze znana każdemu graczowi forma rozgrywki na wysepkach zawieszonych wysoko wpowietrzu. Gracze muszą poradzić sobie w sytuacji gdy ograniczeni są ilościa materiałów, miejsca czy tez jedzenia.

Nie zapominając o graczach którzy uwielbiaja pvp/pvm otworzyliśmy 2 areny dostosowane specjalnie do potrzeb graczy żądnych krwi :)

Adresy

IP servera minecraft:188.165.19.13

Domena: mc.day2play.pl

IP servera TS3: 188.165.18.13


- Poza tym na serwerze znajdziesz:

- Sklep z perfekcyjnie dobranymi cenami

- Możliwość zmiany MonsterSpawnerów
- Administrację która gotowa jest pomóc w każdej sprawie, z poziomu serwera mc jak i TeamSpeak
ZAPRASZAMY

Opublikowano

Świetny server! Miła administracja, brak lagów, bardzo miło można sobie pograć.Polecam!!!:D

Opublikowano

Bardzo miła administracja 0 pingu ani żadnych głupich dzieci.... Cóż tu mówić. ZAJEBISTY server :) Można się trochę potrollować (if you know what i mean) ;)

Opublikowano

Bardzo miła administracja 0 pingu ani żadnych głupich dzieci.... Cóż tu mówić. ZAJEBISTY server :) Można się trochę potrollować (if you know what i mean) ;)

Opublikowano

Dzis bedzie udostepniony sklep z jajakimi mobów.

Po pierwsze musisz sobie takie jajko kupic, nastepnie trzymajac je w reku klikasz prawym przyciskiem myszy na spawner

Mam nadzieje ze pomoglem

Opublikowano

Wiekszosc informacji jest na spawnie ale dla tych ktorzy nie widzieli.

Zeby wejsc na mobarene wpisujemy /ma j , nastepnie wybierami klase przez wcisniecie ppm tabliczki z nazwa danej klasy i na koncu klikamy ppm na block zelaza.

Zeby zagrac na pvp arenie nalezy wpisac /bn join , potem tak jak wyzej wybrac klase i kliknac na iron block z tym ze tu klikamy lewym przyciskiem myszy

Opublikowano

@up

Dziękuje za podane informacje, bardzo się przydadzą. Jeszcze raz napiszę :D Serwer jest Super

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...