Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę zainstalować lol'a na windows 8


luzaczek63

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Wygląda to tak:

1.wł launcher do pobierania lol'a.

2.system pyta się mnie czy zezwolić programowi na wprowadzenie zmian w komputerze, to klikam tak

3.Nic się dalej nie dzieje

 

Za pomoc like +

Opublikowano

Launcher nie pobrał się w całości i ma dziury. Pobierz jeszcze raz.

 

Ja jestem użytkownikiem tego systemu i nie mam podobnych problem, wręcz jest lepiej niż na 7 :)

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Mądry się znalazł.... Nie jestem głupi... plik pobierałem 4 razy... za każdym razem rozmiar pliku był taki sam

Opublikowano

na oficjalmnym forum lola bylo gdzies rozwiazanie (link do alternatywnego instalatora) zaraz poszukam i wrzuce

@edit

 

Znalazlem, lap:

 

http://l3cdn.riotgames.com/Installer/SingleFileInstall/LeagueOfLegendsBaseEUNE.exe

 

Brak skana? Link z oficjalnej strony :)

Opublikowano

Sam miałem podobny problem i pomogło przeniesienie przez pen-drive ze starego laptopa na tego (mam na myśli cały katalog)

Opublikowano

Dzięki :D Jesteś wielki! Masz LIKE

 

Nie ma za co. Sam mialem problemy na win 8 z instalacja LOL. Pomyslalem ze oszczedze wszystkim szukania.

:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten sam problem. Dalej go mam, ściągnąłem to co podał Kulfix i dalej mam tak samo..

Pomóżcie!

 

@Edit

Zauważyłem, że żadna instalka nie chce mi się zainstalować, pomóżcie mi prosze!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie można połączyć się z serwerem HTTP. Proszę sprawdzić, czy połączenie internetowe jest aktywne i czy firewall nie blokuje dostępu.

Opublikowano

@up to zapłać za internet biedaku

["Kiedy byłem małym chłopcem,

płakałem, że nie mam butów

na stopach. Przestałem płakać,

kiedy zobaczyłem dziecko,

które płacze, bo nie ma stóp." - Bob Marley]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten sam problem co kolega wyżej... Jakieś pomysły?

 

 

A można wiedzieć za co to ostrzeżenie? -_-

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...