Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowy Mordor [Kwadratowa Masakra] [WL] [Frakcje] [Skyblock]


Peterson579

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zaprosić was na serwer na podstawie Kwadratowej Masakry.

No niestety Hamachi bo są testy i sprawdzam czy taki serwer wypali...

Hamachi:

KM3skyblock

KM3skyblock2

Hasło:123

IP:25.94.241.59

 

WL:

Imię:

Nick:

Wiek:

Masz Mikrofon i Skype? :

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :

 

Serwer polega na tym żeby totalnie siać mordor na obu wyspach i rozwalić flagę np niebieską a wstawić czerwoną.

Zapraszam.

Oczywiście potwory i zwierzęta są włączone.

Administracjo! Proszę was o usunięcie innych reklam tego serwera !

Opublikowano

WL:Nie wiem o co chodzi :P

Imię:Szymon

Nick:F0rte

Wiek:14

Masz Mikrofon i Skype? :Posiadam mikrofon oraz skype, mam także gg i TS3

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Lubię kolor niebieski, więc chcę do niebieskich :)

Opublikowano

WL: O co Chodzi?

Imię: Kuba

Nick: Kafciu4

Wiek:12

Masz mikrofon i skype: Mam

Drużyna: Niebiescy

 

 

WL: O co Chodzi?

Imię: Maciek

Nick: maciegg - Matieee123 bo premium niedługo

Wiek:12

Masz mikrofon i skype: Mam

Drużyna: Niebiescy

Opublikowano

Imię:Marcin

Nick:MrVortePL

Wiek:14

Masz Mikrofon i Skype? :Mam(MrVortePL(Lub z malej jak nei bedzie dzialac))

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Czerwony

Opublikowano

Imię: Tomek

Nick: TomekPMI

Wiek: 16/17

Masz Mikrofon i Skype? : Tak/Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Obojętnie

Opublikowano

chce na białą listę.

Diaxior

 

Imię: Tomek

Nick: TomekPMI

Wiek: 16/17 - To sie zdecyduj czy masz 16 czy 17 -.-

Masz Mikrofon i Skype? : Tak/Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Obojętnie

Rekrut
Opublikowano

Imię: Marcin

Nick: YoMan

Wiek: 15

Masz Mikrofon i Skype? : NIEDLUGO/Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : tam gdzie plac:)

Opublikowano

Imię:Hubert

Nick:Huberton

Wiek:12

Masz Mikrofon i Skype? :tak i tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Gdzie jest miejsce

 

Kolega

 

Imię:Dawid

Nick:Dawidos

Wiek:12

Masz Mikrofon i Skype? :tak i tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Z Huberton

Opublikowano

Imię: Marcin

Nick: marcinek1

Wiek: 14

Masz Mikrofon i Skype? : Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Wiadomo, że czerwoni

marcin199922.png

Opublikowano

Imię:Patryk

Nick:LanoMC

Wiek:11 LAt

Masz Mikrofon i Skype? :Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Niebieski góra, idę do niebieskich!


 
 

Opublikowano

Imię:Arkadiusz

Nick: Diviss

Wiek:13

Masz Mikrofon i Skype? :tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Niebieskich !

x



Opublikowano

WL: Chce wejść xD

Imię:Kuba

Nick:PolikMC

Wiek:14(15 rocznikowo)

Masz Mikrofon i Skype? :Tak i Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Niebiescy!

Opublikowano

Imię: Damian

Nick: Mervin

Wiek: 13 lat, jednak myślę, iż jak na taki wiek - jestem ogarnięty. ^^'

Masz Mikrofon i Skype? : Oczywiście.

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? : Bardzo lubię kolor niebieski, toteż dojdę do niebieskich.

Opublikowano

WL: Nie wiem o co chodzi :D

Imię:Mikołaj

Nick:mikgie

Wiek:12

Masz Mikrofon i Skype? :Tak/Tak

Dochodzisz do Czerwonych czy Niebieskich? :Niebiescy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...