Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc w doborze Płyty Głównej do innych podzespołów


Radziodb9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Forumowiczów.

Prosze o Pomoc w doborze PŁYTY GŁÓWNEJ która będzie obsługiwać

-Karte Graficzna Radeon 6570 XFX 1GB 2xDVI&mHDMI (PCI-E) DDR3 Silent.

-Procesor Intel i 5.

Cena do 200-250 złotych.

z góry dziękuje za pomoc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ale która płytę? Tego AsRocka musi mięć updejta BIOSU (w sklepie po prośbach powinni Ci to zrobić) przy MSI podłączasz i już

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

 

Karta graficzna Gigabyte Radeon HD6670 2048MB DDR3/128b D/H PCI-E (GV-R667D3-2GI) a ta będzie pasować??do MSi?

Widzę, że dopiero kupujesz PC...

Jaki masz budżet? To co teraz próbujesz złożyć, to gówno, że płakać się chce.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

oKI okI. prosze o pomoc w doborze karty do 250 zł. która będzie obsługiwać directx 11.i będzie pasowała do płyty http://www.morele.ne...75a-g41-520616/

Dziękuje za pomoc. dobrze jak by karta miała 2GB..

Można to powtarzać milion razy...

Nie patrzy się na pamięć własną karty!

Kupujesz dopiero sprzęt czy już go masz?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

aa i jescze jedno czy to http://www.morele.ne...75a-g41-520616/ przyjmie mi procesor intel core duo CPU E 4600 2.40GHz ?

bo narazie nie mam kasy na procka. a chce starego przełożyć jak kupie karte :)

to jest moja płyta Gigabyte Ga g 33m-S2 do niej bedzie pasowała http://www.ceneo.pl/14592693?

bo jak nie to prosze cie podaj mi płyte głowna do której bedzie pasowała karta http://www.ceneo.pl/14592693 i procej intel i 5 3.40 i intel core duo Cpu E 4600 2.40.Ghz jest to wiadomość która juz wysłałem Lucyferowi. ale moze i ty mi pomożeesz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pomieszałeś ...

 

nie wejdzie e4600 bo jak

 

grafika pasuje do KAŻDEJ NOWEJ PŁYTY i starszych z PCI-E X2 , do każdej pamięci co masz w kompie

 

qwa, i5 i core duo to RÓŻNE PROCESORY, znaczy sie podstawki

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...