Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Majken vs. KoneserPasztetu


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:

Wyzwany: Pasztet Zajebisty - Wpierdalaj!

Wstawianie prac do: do zaraz

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Temat obojętny, dużo rymów, dobra zajawka ;]

Notatka: 16wersów i narka

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Zajawka męczy mnie, spieszy się, cieszyć chce

Dostaje dreszczy wiem, że skleję dobry tekst

Dziś próbuje gdzieś biec, zjarać się, zapaść w sen

Lecz to goni mnie, chce mnie zjeść - boje się!

Uciekam tam gdzie mam raj, spokój i ten RAP

Do piekła bram, dżungli skraj, dobiega mnie tam

Stado pał, mój wróg chce mych ran - bym w końcu wpadł

A stan w którym się budzę - to ten sam od lat

Próbuje zmienić czas, biegnąć tam, bez wad

Dla hejta smak, moich ran, chce mi zajść! Za skórę,

Chce mi wkraść się w zad, wpaść w błoto - od tak!

Zmieszać mnie w nim lecz, się nie dam i patrz!

Poczuj ten smak, pełen żmij - to ten chory RAP

To ten cham, ten sam, który robi ten chłam

Próbujesz się nie dać, chcesz zajebać i się schlać

Nie bać się że ten cel może przyśnić Ci się w snach!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Brałem od życia garściami, aż blizny miałem na ręce

teraz dochodzę do wniosku, że bezdomny ma nawet więcej,

Niż ja, to fakt, wszyscy mówią "kochać ją przestań"

za mną jest tylko żyletka i spreparowana pętla.

Chaos w głowie, weź powiedz, czemu mam pocięte dłonie

pulsują skronie, mało kto wie, że zawdzięczam je Tobie.

Jednym dniem, słabością, zniszczyłem sobie resztę życia

chwieję się nad przepaścią, jak na glinianych nogach gigant.

"Wybacz mi wszystko" próbowałem zrobić to wielokrotnie

lecz przy Tobie, jestem jak zdarta płyta- a nie człowiek.

Łzy rozpaczy, czy kiedyś nastąpi przełom? Tego nie wiem

jestem jak człowiek z Touretem przed lustrem- przeklinam sam siebie.

Wyda się to śmieszne, ale taka jest ta cholerna prawda

bo żeby się od tego uwolnić- musieliby mnie spakować w kaftan.

Winien jestem sobie sam, na sercu ciągle świeża rana

która nie chce się zagoić i krzyczy w Jej stronę "przepraszam"...

Uczeń
Opublikowano

głos na konosera - jakoś bardziej mnie przekonał Twój tekst, a urzekło mnie szczególnie to:

Chaos w głowie, weź powiedz, czemu mam pocięte dłonie

pulsują skronie, mało kto wie, że zawdzięczam je Tobie.

Opublikowano

Poziom!!! Jest moc :D

Taka mała analiza:

 

Majken

 

Twoim tekstem do teraz się jaram :D

 

Te wersy najbardziej mnie zajarały:

 

Uciekam tam gdzie mam raj, spokój i ten RAP

Do piekła bram, dżungli skraj, dobiega mnie tam

Stado pał, mój wróg chce mych ran - bym w końcu wpadł

A stan w którym się budzę - to ten sam od lat

 

KoneserPasztetu

 

Tekst też mi się w chuj podoba

 

Najlepsze wersy:

Chaos w głowie, weź powiedz, czemu mam pocięte dłonie

pulsują skronie, mało kto wie, że zawdzięczam je Tobie.

 

 

Ogólnie Majken mnie powalił techniką...

 

 

Głos na Majkena ;0

Opublikowano
Poczuj ten smak, pełen żmij - to ten chory RAP

 

Uciekam tam gdzie mam raj, spokój i ten RAP

 

2x RAP, rzuca się w oczy.

 

Nie mam nic ogólnie więcej do zarzucenia. Głosuję na konesera, za kilka wersów.

Opublikowano

2x RAP, rzuca się w oczy.

 

Nie mam nic ogólnie więcej do zarzucenia. Głosuję na konesera, za kilka wersów.

 

Haha, a gdyby napisał bez Capsa to by było dobrze? Omg xD

Opublikowano
Haha, a gdyby napisał bez Capsa to by było dobrze? Omg xD

 

Jesteś śmieszny.

 

Zobacz jakie cytaty dałem z jego tekstu.

 

Poczuj ten smak, pełen żmij - to ten chory RAP

 

Uciekam tam gdzie mam raj, spokój i ten RAP

 

Widzisz 2x RAP na końcu wersu ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...