Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [1.4.6] LCraft II EDYCJA [100 SLOTÓW] [WOJNY GILDII] [MODY] [36 NOWYCH RUD] [NOWE BIOMY] [LAUNCHER] [Non-Premium] Start 12.01 o godzinie 14.00


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lcraft.png

Jak widać, LCraft ma w swojej ofercie serwer "Wojny Gildii".

Głównym celem rozgrywki jest tworzenie frakcji, oraz dbanie o ich wzajemne relacje.

Nie zabraknie u nas również krwawych potyczek, ciekawych plugin'ów czy zapachu spalonej siarki po wybuchu TNT!

Na naszym serwerze ujrzysz mody, które poprawią Tobie w znaczący sposób rozgrywkę.

Serwer ten jest reaktywacją pierwszego z lepszych serwerów Wojny Gildii z modami SkallCraft'a jak i II edycją owego serwera.

Oferujemy najwyższą jakość rozgrywki dzięki naszemu doświadczeniu i liczymy na miłe opinie.

 

 

A teraz kilka informacji dotyczących serwera.

 

 

lcraftinfo.png

START SERWERA 12 STYCZNIA 2013 ROKU O GODZ 14.00

 

LCraft.pl

 

(IP serwera)

 

 

LCraft.pl

 

(IP TeamSpeak'a 3)

 

ekipay.png

Prezes

 

hultaj

 

 

 

Administrator

 

Maniok

 

lcraftscreeny.png

 

od7Zgh.png

 

Ay9xGh.png

 

OYdSBh.png

 

sdvnsh.jpg

 

cRF9r.png

 

20130106182237.png

 

20130106182312.png

 

lcraftdodatkowe.png

 

Dla PIERWSZEJ osoby na serwerze będzie VIP na 1 miesiąc.

 

Mamy dla Was do rozdania 2 kody na VIP'a, będą one wrzucane do tematu w różnych terminach, dlatego warto nas obesrwować

 

To tyle kazania, miłego czekania!

 

lcraftdown.png

 

2 DNI PRZED STARTEM!

Opublikowano

Ja miałem jakąś sprzeczkę? Po prostu zachowywałeś się jak bachor i zachowałem się jak 80% NORMALNYCH administratorów, bo tych liczących na hajs i licznik nie patrzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...