Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Survival Games - Igrzyska Śmierci | Wszystko Opisane + Screeny |


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Survival Games

 

 

Plugin dodaje do naszego serwera arenę , na której walczy każdy z każdym , do gry potrzeba minimum dwóch osób , po starcie w skrzynkach możemy znaleźć ekwipunek a potem walczyć o przetrwanie !

 

 

Na początek opiszę przykładowe sg , które zbudowałem na swoim serwerze :) . Więc potrzebny będzie teren około 50x50 ogrodzony na 10-20 w górę np.płotkiem . W środku możemy zbudować jakieś budynki , żeby się w nich chować , las , jeziorka , labirynt itp. Zależy co chcecie . Przed areną można wyłożyć teren piaskiem żeby na niej zrobić tablicę i miejsce spawnu , wszystko opiszę poniżej i dodam screeny .

 

 

 

Etap Pierwszy

 

 

1. Na początek przed areną na naszym miejscu robimy tablicę 5x3 może być z desek .

 

 

2. Naszą tablice wykładamy tabliczkami , lecz nic na nich nie piszemy .

 

 

3. Przed tablicą , stawiamy w ziemi jakiś wyróżniający się klocek , to będzie nasz spawn gdzie się pojawimy po wpisaniu /sg join .

 

 

Screen jak to powinno wyglądać :

 

 

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/820/20130105151349.png/

 

 

 

 

 

 

4. Gdy mamy już zbudowaną tablice to wpisujemy :

 

//wand

 

 

5. Naszą przywołaną siekierką zaznaczamy po przekątnej naszą tablice ( prawy dolny róg i lewy górny ) , po czym wpisujemy :

 

/sg setlobbywall

 

 

6. Potem stajemy na naszym "klocku spawnu" i wpisujemy :

 

/sg setlobbyspawn

 

 

 

 

Etap Drugi

 

 

7. Teraz pora na arenę , robimy cuboid :

 

 

 

Zaznaczamy arenę po przekątnej i wpisujemy kolejno :

//expand 100 down
//expand 100 up
//expand vert
/region define sg [swój nick]

 

 

 

 

 

8.Teraz pora , żeby ustawić skrzynki na naszej arenie , możemy to zrobić tak jak na screenach poniżej lub ustawić w losowych miejscach ( ja miałem takie coś jak na screenach i dodatkowo ustawiałem na drzewach , w domkach i w wodzie ) .

 

 

Screeny jak można to zrobić :

 

 

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/849/20130105153030.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/401/poradnikg.png/

 

 

 

 

 

9. Teraz trzeba wpisać komendę :

 

/sg createarena

 

 

10. Na sam koniec trzeba ustawić miejsca spawnu dla graczy , ustawiamy je tak :

 

 

 

Ustawiamy się w jakimś miejscu i piszemy :

/sg setspawn next

i powtarzamy te czynność w różnych miejscach np. 10 miejsc to 10 maxymalnie graczy na sg .

 

 

 

 

Permissions dla gracza :

 

 

 

- sg.arena.join
- sg.arena.vote
- sg.arena.spectate
- sg.lobby.join

 

 

 

 

 

Download

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ChangeLog

 

6 stycznia 2013 - dodanie poradnika

11 stycznia 2013 - dodanie permissions dla gracza

Opublikowano

Dzieci założyły tą stronę widać , zmieńcie nazwe na noobek4you ... -.-

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...