Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SERWER] HugoCraft Podony Do Kwadratowej Masakry 3 NON-Premium


PLHugo68

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Sebastian

 

Nick: KosmoTost

 

Wiek: 14 Lat

 

Skype: sebek9822

 

TeamSpeak3: Mam

 

Mikrofon: Tak

 

O mnie: Mam na imię Sebastian i Mam 14 Lat. Mieszkam w Bukownie, niedaleko Krakowa. Interesuję się sportem, a dokładnie siatkówką. Poza tym w wolnej chwli lubię poczytać.

Opublikowano

Imie: Piotrek

 

Nick: Fluxxiu

 

wiek: 14

 

Skype: piotr.walentynowicz3

 

ts3: mam

 

Mikrofon tak

 

o mnie: Lubie se popykac w cs'a oraz pograc w minecraft'a :P

Opublikowano

Imię:Sebastian

 

Nick:MinecraftSPG

 

Wiek:12 Lat

 

Skype:sebakukulka

 

TeamSpeak3:Mam

 

Mikrofon:Tak

 

O mnie:Mam imię Sebastian i Mam 12 Lat.,Interesuję się Sportem,a Najbardziej Koszykówką.W wolnej chwili lubię Grać Na komputerze,lub telefonie także Poczytać Ciekawe Książki.

Ps:KosmoTost To mój kolega i chciałbym być w nim w drożynie.Pozdrawiam i czekam na Odpowiedz :)

Opublikowano

Imie: Beniamin

 

Nick: Lolowatyx

 

Wiek:12 lat

 

Skype: beniamin20002

 

ts3: mam

 

Mikrofon tak

 

o mnie: Lubie grać w cs i w piłke nożną w minecrafta gram 2 lata i mam premium :D

chciałbym być w drużynie niebieskich

Opublikowano

Imię: Dawid

Nick: SHOEL_PL

Skype: shoel123321

TS3: Mam

Mikrofon: mam

O mnie: Nazywam się Dawid mam 16 lat mieszkam w Lublinie ale urodziłem się w Rzymie. Interesuje się koszykówką i nagrywam na yt mam 30 widzów. Chcesz to wbij (http://www.youtube.com/user/SHOELstuDio?feature=mhee)

PS: W NAZWIE MASZ PODONY DO KWADRATOWEJ MASAKRY I CHCIAŁBYM BYĆ W DRUŻYNIE NIEBIESKICH :D

Opublikowano

Imie:Patryk

Nick: toren177

Wiek: 14

Skype:podam na pw

TeamSpeak3:Jest

Mikrofon:Jest

O mnie:Mam 14 lat. Moje hobby to gotowanie.A takze minecraft

Opublikowano

Imie:Mateusz

 

Nick:Dragon3552

 

Wiek:15

 

Skype:Mam

 

TeamSpeak3:Nie mam

 

Mikrofon:mam

 

O mnie:Wiec tak mam na imie Mateusz,mam 15lat.Pochodzę z chojnic.W minecrafta gram już 2lata.Bardzo chcial bym zagrać na tym serwerze ponieważ lubie serwery takiego tymu ^_^

Opublikowano

Imie:Radek

 

Nick:HelikPL

 

Wiek:13

 

Skype:Tak [radek.trzaska2]

 

TeamSpeak3:Tak

 

Mikrofon:Tak

 

O mnie:Jestem Mily,pomocny,chentnie gram w minecraft.

Opublikowano

1357493420-U823010.png

Serdecznie zaprasza administracja forum

dlaczego Cię zapraszam? gdyż na MPC administracja ma na nas

wyjebane ( na tych co nie mają innej rangi niż Member ) jak wyślesz PW np.

do Kokosz'a to za Chiny Ci nie odpowie a jak napiszę mu np. Kierzek to

odpiszę mu w parę sekund... Forum te istnieje tylko dla pieniędzy ..

Opublikowano

Imie:Adrian

Nick:Russek14

Wiek:15

Skype:Nie

TeamSpeak3:Tak

Mikrofon:Tak

O mnie:Mam na imie adrian interesuje sie komputerami i sportem posiadam wlasny kanal youtube na ktorym zaczynam krecic filmiki

Opublikowano

Imię: Ola

Nick: Flicker

Wiek: 17 lat

Skype: Posiadam, lecz jest to moje osobiste konto, więc niestety nie podam.

TeamSpeak3: Posiadam

Mikrofon: Również posiadam.

O mnie:W mc gram już sporo czasu (od czasów aphy). Grałam na wielu serwerach, więc jakieś tam doświadczenie mam

:). Jestem ogarnietą osobą, kreatywną, lubię troche potrolować (a kto nie lubi? :D), nie grifuje, pomocna.

Opublikowano

Imie:Piotrek

Nick: Tarantula

Wiek: 13

Skype: Tak

TeamSpeak3: Tak

Mikrofon: Tak

O mnie: Jestem miłym i pomagającym graczem.

Opublikowano

Imie: Michal

 

Nick: Miedziu

 

Wiek:16

 

Skype: Tak

 

TeamSpeak3: Tak

 

Mikrofon: Tak

 

O mnie: Mam na imie michal, 16 lat. Pochodze ze slaska

:) Lubie grac w koszykowke, w

 

wolnych chwilach wbijam na mc

Opublikowano

DODAJ :D -------> na Kwadratowa Koksiarke ;/

Imie: Piotrek

 

Nick: Fanatyk

 

Wiek: 15 Lat

 

Skype: krotoszyn013

 

TeamSpeak3: Mam

 

Mikrofon: Tak

 

O mnie: Mam na imię Piotrek i Mam 15 Lat. Mieszkam w Poznaniu. Interesuję się sportem, a dokładnie Informatyką . - gram w minecraft 7-12h nawet do 19h +

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Opublikowano

Imie: Damian

 

 

Nick: VjHoomiQ

 

 

Wiek:16

 

 

Skype: Tak

 

 

TeamSpeak3: Tak

 

 

Mikrofon: Tak

 

 

O mnie: Mam na imie Damian . Mieszkam w Rzeszowie . Interesuje sie informatyką w wolnym czasie gram w Mc , CS'a , LOL'a .

Opublikowano

Imie: Wiktor

Nick: WiCraftPL

Wiek: 13

Skype: prv_wicraftpl

TeamSpeak3: Mam

Mikrofon: Posiadam

O mnie: Moją pasją jest Minecraft. Mam 13 lat w minecrafta gram od 9 roku życia. Mogę pomóc nawet w pluginach, znam się na konfiguracji, mogę pospalszczać itd.

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...