Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SERWER] [NON-PREMIUM] HugoCraft - Wojna IP: hugocraft.no-ip.org


PLHugo68

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HugoCraft - Wojna

IP: hugocraft.no-ip.org

 

OTWARTE

Chętni pisać podania:

:

\/

Wzór:

Imie:

Nick:

Wiek:

Skype:

Mikrofon:

O mnie:

Ile czasu grasz w MC dziennie:

Do jakiej Drużyny:

 

 

Serwer Wojenny Dwóch Gildii (Czerwonych i Niebieskich). Każda drużyna będzie liczyć po 10 osob (jak będzie dużo podań zwiększymy drużyny). Serwer będzie czynny codziennie w godzinach 15-18. Miłej Gry !

 

Nie które osoby są z poprzedniej edycji.

Screeny:

redoa.png

 

bluep.png

 

mapaag.png

 

plangu.png

 

WhiteList

Red:

1. HugoTroll68

2. pepsi1210

3. Lolowatyx

4. lukisruki

5. Zagaan_pl

6. Kindereczek

7. MinecraftSPG

8. Grappler

9. ExperteX

10.

Blue:

1. PLTytus181

2. toren177

3. SHOEL_PL

4. Fluxxiu

5. CytrynPL

6. HeroZi

7. Konrarys

8. SyTheTix

9. NekroSomnia

10. sQn

Opublikowano

Imię:Sebastian

 

Nick:MinecraftSPG

 

Wiek:12 Lat

 

Skype:sebakukulka

 

TeamSpeak3:Mam

 

Mikrofon:Tak

 

O mnie:Mam imię Sebastian i Mam 12 Lat.,Interesuję się Sportem,a Najbardziej Koszykówką.W wolnej chwili lubię Grać Na

komputerze

,lub telefonie także Poczytać Ciekawe Książki.

 

12godzi Przewaznie poświęcam

Chce być w drózynie czerwonej

Opublikowano

Imie: Mateusz

Nick: CytrynPL

Wiek: 13

Skype: Podam po dodaniu

Mikrofon: Posiadam

O mnie: Mam 13 lat. Lubię sporty ekstremalne. Dużo czasu poświęcam ćwiczeniom (brzuszki, pompki). Gram w klubie sportowym (piłka nożna) Jestem aktywny. Lubię pomagać oraz grać zespołowo.

Ile czasu grasz w MC dziennie: 1,5H

Do jakiej Drużyny: Bardziej wole niebieskich. Ale do jakiej mnie przydzielicie :)

Opublikowano

Imie:Marcin

Nick:NekroSomnia

Wiek:15

Skype:Mam Uzytkownik Fluxxiu mnie zna i po dodaniu podam

Mikrofon:No Jasne

O mnie: Mam 15 lat uwielbiam grać w siatowke,prace w grupie wychodzą mi najlepiej.

Ile Czasu grasz w Mc dziennie:Mam brata więc będe od czasu do czasu mniej grał, jakoś tak dziennie 3,5h

Do jakiej drużyny:Wole niebieskich bo jest tam Fluxxiu kolega

Opublikowano

Imie: Paweł

Nick: Grappler

Wiek: 22

Skype: jest

Mikrofon: jest

O mnie: 22 letni student, łatwo nawiązuję kontakt z innymi, lubię grać w miłej atmosferze, moim hobby są sporty walki - od 6 lat trenuję zapasy, bjj i mma.

Ile czasu grasz w MC dziennie: 3-4godzinki, w weekendy więcej

Do jakiej Drużyny: red

Opublikowano

doquc4.jpg

2z66r8i.png

and9o6.png

 

serwer AVERNUS

 

1. Naszą stronę znajdziesz: www.avernus.pl

2. IP 178.33.163.35:25585

3. Formularz rejestracyjny na naszej stronie

4. PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZASADY

Opublikowano

Serwer dobrze się zapowiada godny uwagi. Chętnie na niego wpadnę.

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

PODANIE BRATA! -.-

 

 

 

Imie: Michał

 

Nick: ExperteX

 

Wiek: 13

 

Skype: expertex4

 

Mikrofon: Tak

 

O mnie: Jestem ogarniety. Mam poczucie humoru. Dobrze pracuje w grupach. Mieszkam w Krakowie, w minecraft

długooo gram :)

 

Ile czasu grasz w MC dziennie: 4, 5 h czasem wiecej

 

Do jakiej Drużyny: RED ; D

Opublikowano

doquc4.jpg

2z66r8i.png

and9o6.png

 

serwer AVERNUS

 

1. Naszą stronę znajdziesz: www.avernus.pl

2. IP 178.33.163.35:25585

3. Formularz rejestracyjny na naszej stronie

4. PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZASADY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...