Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New]Otwarcie serwera 15:00 !Nowy serwer Surv + Frakcje + RPG ![50S] Rekrutacja on na Admina/Moderatora !


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TYP:

Otwarcie serwera 15:00 !!

Survival! + Frakcje !+ RPG !

 

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 50 ! 0 Lagów !

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif IP:

spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

BialaLista: Nein

strzalka.gif

 

 

 

Podania na Admina/Modetatora !

 

 

Wzór:

 

 

Imie:

 

Nick:

 

Wiek:

 

Komendy1/10:

 

Dlaczego ty:

 

Kontakt GG/Skype:

 

Mikro:

 

 

W razie

pytań pisac na gg: 40199999

 

,

Opublikowano

Imie: Mikołaj

 

 

Nick: SkateSkill

 

 

Wiek: 14

 

 

Komendy1/10: 10/10

 

 

Dlaczego ty: Ja dlatego, że ogarniam wszystkie komendy . Jestem miły oraz lubię pomagać nowym oraz jak starym graczą :).

 

 

Kontakt GG/Skype: Skype i gg siostry :) napisze do ciebie na gg ;)

 

 

Mikro: Jasne

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Imię: Marcin

 

Nick: Soleod

 

Wiek:14

 

Komendy: 10/10

 

Dlaczego ja?: jestem ogarnęty, lubię pomagać innym, miałem admina tez na innych serwerach, będę robił jak najlepiej dla tego srwera

 

Kontakt: ts, Skype jak coś podam

 

Mikrofon, oczywiście

 

 

Coś od siebie: Lubie grać w piłkę nożna oraz w siatkówkę :)

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Opublikowano

Imie:Tomek Podania na Administratora

 

 

 

Nick:Excesive

 

 

Wiek:15

 

 

 

Komendy1/10:10

 

 

Dlaczego ty:Ponieważ jestem ogarniety, wiem co i jak, gdyż juz mialem nie raz swój serwer , i takze nie raz mialem serwera na czyims serwerze, umiem prawie calego worldedita wiec, z komenda to u mnie nie ma problemu

 

 

 

Kontakt GG/Skype: ts, skype: tomasz.okaj1 . gg : 45859811

 

 

 

Mikro: Oczywiście

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podanie i Polecam serwer :)

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

Imie:Kamil

 

 

Nick:MultiPlay

 

 

Wiek:17

 

 

Komendy1/10:9,5

 

 

Dlaczego ty:Ponieważ jestem ogarnięty,pomocny,stosuję się do regulaminów,przestrzegam zasad,Nie jestem człowiekiem tego typu że dostanie admina i wszystkim bd dawał eq,

 

 

Kontakt GG/Skype:gg:45806086 skype:podam jak coś

 

 

Mikro:Tak

Opublikowano

Imię: Rafał

Wiek: 14

Od kiedy gram w minecrafta: 1.6 beta

Komendy: 10/10

Pluginy: 5/10

Mody: 5/10

Kontakt: Skype, omeg pobrać ts-a

Mikrofon: Tak

Dlaczego ja: Jestem kreatywny,doświadczony, mam dość poważny głos jak na swój wiek, piszę poprawnie po Polsku, mogę nolific jeżeli serwer tego będzie potrzebować, mogę się dostosować do każdego, jestem ogarnięty pod każdym względem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z góry dziękuje i pozdrawiam Razor.

Opublikowano

Nie polecam serwera! PVP na spawnie, respimy się nie wiadomo gdzie i do tego nie ma jak wrócić na spawn, bo komenda "/spawn" jest zablokowana. Totalny nieogar. Jeszcze raz NIE POLECAM!

Opublikowano

Imie:Marcel

 

 

Nick:Perspektywny

 

 

Wiek: 13

 

 

Komendy1/10: 9/10

 

 

Dlaczego ty: Byłem modem na paru serwerach i adminem tez obecnie jestem Na 1 serwerze KidModem, a na 2 JuniorAdminem

 

 

Kontakt GG/Skype: 42516046 lub skype moonstergood

 

 

Mikro: Zepsuty ;c

mca.png

Opublikowano

mój nick adek19999 prosze o usunięcie tego konta bo jest register a ja mam premium!! i niemoge register go pisze login!

.

Opublikowano

Imie:adam

 

 

Nick:adek19999

 

 

Wiek:14

 

 

Komendy1/10:9/10

 

 

Dlaczego ty:bo chce pomóc w ogarnięciu serwera,pomagać graczą

 

 

Kontakt GG/Skype:gg skayp

 

 

Mikro:niemam niestety

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...