Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pisanie na czacie na kolorowo


Terenzo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tereno. Mam pytanko wiesz co mam zrobić na Cliencie PL a z plikami clienside pod twoje gotowce? Jak pisze np [red]Misjane[/] i naciskam enter to nie wysyła tej wiadomości. Ma ktoś bugfixa?

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Tereno. Mam pytanko wiesz co mam zrobić na Cliencie PL a z plikami clienside pod twoje gotowce? Jak pisze np [red]Misjane[/] i naciskam enter to nie wysyła tej wiadomości. Ma ktoś bugfixa?

Może coś źle dodałeś, pokaż syserr. :}
Opublikowano

Już mam bo dodawałem tez [ekwipunek] i musiałem przerobić funkcje hmsg

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Możecie dodać własne kolory.
 
Do kodu dodajecie po prostu dodatkową linijkę:
 
 
[TAB][TAB][TAB]text = text.replace("[Nazwa Koloru]", "|cffRRGGBB|Htext|h")
 
 
Nazwa Koloru - wpisujecie jaką chcecie nazwę, która będzie używana do pisania na czacie w danym kolorze.
 
RRGGBB - Kod danego koloru w systemie szesnastkowym (w skrócie HEX z jęz. ang.) ; można użyć tej strony: https://www.msu.edu/course/sw/810/snapshot.afs/hallr/webtalk/docs/colors.html
 
 
Poradnik prosty i przejrzysty. Myślę, że niejednemu się przyda.

DM2O42N.png

Opublikowano

Możecie dodać własne kolory.

 

Do kodu dodajecie po prostu dodatkową linijkę:

 

 

[TAB][TAB][TAB]text = text.replace("[Nazwa Koloru]", "|cffRRGGBB|Htext|h")

 

 

Nazwa Koloru - wpisujecie jaką chcecie nazwę, która będzie używana do pisania na czacie w danym kolorze.

 

RRGGBB - Kod danego koloru w systemie szesnastkowym (w skrócie HEX z jęz. ang.) ; można użyć tej strony: https://www.msu.edu/course/sw/810/snapshot.afs/hallr/webtalk/docs/colors.html

 

 

Poradnik prosty i przejrzysty. Myślę, że niejednemu się przyda.

Paint.net również oferuje tablice kolorów, można sobie wybrać jaki się chce :>

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

A dlaczego na Argentus.pl gdy pisze [red]Siema[/] lub [red]Siema i klikam Enter to nie wysyla wiadomosci, umie ktos naprawic ?
 

 

 

Opublikowano

A dlaczego na Argentus.pl gdy pisze [red]Siema[/] lub [red]Siema i klikam Enter to nie wysyla wiadomosci, umie ktos naprawic ?

 

 

bo musisz mieć difa w game...

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Opublikowano

bo musisz mieć difa w game...

 

@ PanTroian

 

widzialem te dify ale jak je wgrac ;x sorry ale tego nie ogarniam akurat ;/

 

@Edit

 

Wgrałem te diffy ale dalej wiadomości nie mogę wysyłać, ma ktoś jakieś pomysły?

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...