Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Osoby który zrobi poradnik do mapek


VTEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od razu mówię takiego tematu nie ma :D

 

A więć chciałem poprosić kogoś aby zrobił tut najlepiej aby nagrał filmik jak od samego początku zrobić mapkę (mapkę już mam mi o wygląd pokolorowana itp) do czego jaki plik służy który trzeba podmienić mapkę zrobiłem podzieliłem ją na kawałki itp tylko teraz jest problem z dodaniem jej do klienta

(Mapkę dodać na serwer umiem )

Gdy ściągam mapkę nie wiem jakie pliki muszę po zamieniać i na co gdzie je włożyć itp (odrazu pliki są gotowe tylko podmienić a ja chcę dodać własną mapkę i niewiem co w tych plikach muszę pozamieniać żeby to działało )

 

Na pewno przyda sie to wielu osobą a jak ktoś pisze że jest to banalnie proste i jest taki Kozak to zrub tuta i nie pier... że każdy to potrafi bo pewnie sam własnej mapki nie dodałeś :P

 

Z góry dzięki czekam na jakieś fajne poradniki :D

Opublikowano

Wszystko jest wystarczy tylko trochę poszukać.

http://www.mpcforum.pl/topic/689396-megatutorialod-zera-do-map-designera/
http://www.mpcforum.pl/topic/809716-tutmapy-metin2-dokonczenie-tutka-sunushiego/
http://www.mpcforum.pl/topic/803015-tutjak-dodac-wode-na-mapie/
http://www.mpcforum.pl/topic/797690-tutjak-robic-minimapy/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Wszystko pieknie ładnie dzięki za te linki widziałem je i tu jest prblem zrobiłem mapki według poradnika , podzieliłem na kawałki , lecz nie ma tam tuta ani filmiku jak zrobić dalej aby tą mapkę dodać do metka :/ i o to mi chodzi (jak mapkę nie graficznie tylko juz danymi wżucić do klienta żebym ją widział w metku jak sie na nią tepne :/ a tu na złość nikt nie pomoże )

Opublikowano

pakujesz to bierzesz server_attr dla tej mapki robisz takie same kordy serwer-client i paczysz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...