Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Super Święty Krzak vs Święty Krzak


SimonXXL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Czym one się różnią ?

2.Czy Święty Krzak może zastąpić peta w NT ?

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Ja słyszałem tylko tyle że Święty Krzak jest słabszy. Super krzak ma 70% res na ogień i wode , zaś 40% na światło i mrok , natomiast święty kakogon ma słabsze resy.

wuo1.jpg


 

Opublikowano

Tym że święty krzak używa skilli razem z pajamką (jakieś tam dla zabawy) a super święty krzak może być niezłym petem , z racji resów stuna i obrażeń.święty krzak jest do niczego , nie kupuj go!

Opublikowano

ale ja mam swojego i nwm czy go wypakować z perły

Lepiej go sprzedaj. Wolałbym mieć te 200-300k niż peta od którego Szczęśliwa owieczka jest nawet lepsza.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano · Ukryte przez HaruTube, 6 Stycznia 2013 - reklama
Ukryte przez HaruTube, 6 Stycznia 2013 - reklama

Zapraszam na mxplay.pl nie jest to forum dla pieniedzy , jest to forum zrobione dla uzytkownikow ktorzy lubia gry

;), to nie to co mpc dla pieniedzy , zapraszam do nas !

 

 

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

Opublikowano

Swiety krzakogon nie zostal stworzony do expienia wraz z graczem (Jest przeznaczony na rajdy balwana) Co innego Super sw, ktory wlasnie do tego zostal stworzony.

Opublikowano

Święty Krzak jest jak powiem do (dupy) bo ma po 0% resów więc dla mnie jest ozdobą w ml.A Super Św ma po 70% resów więc możesz go brać wszędzie na exp,misje,Lod itp

nostaleh.png
Opublikowano

super swiety krzak, spisuje sie swietnie na lod, nawet jezeli ma 40 % resow. Te resy zastepuje mu pasywka na obrone.

Moze krzak nie taki jak normalny kolorowy, ale nadaje sie jak na zabawke z eventu ;d

1385975953-U914647.png

Opublikowano

baran lepszy... pro barycz ;) .. nie no, ale serio badziewie

 

super sw jest to dawne sw. tori czyli bardzo dobry krzak. mozna powiedziec ze nawet jeden z lepszych na niskiej cenie.

sw krzak ? blagam. uzywajcie go jako ozdoby bo nawet ci z kurczaka rosolu nie zrobi...

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Święty krzakogon 0% elementu Słabe resy Służy tylko do zabawy

Super Święty krzakogon 50% Światła Dobre resy Służy do expa i zabawy

Super Świety krzakogon = Święte Tori

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...