Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nie dostać bana w League of Legends (obejście)


Darkkaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

 

1. punkt pierwszy - musisz postepowac wedlug kodeksu league of legends

http://na.leagueoflegends.com/articles/The_Summoners_Code
jak bedziecie postepowac wedlug tego kodeksu przywolywacza to mozecie byc pewni ze na 99% nie dostaniecie bana bo to roznie jest

2. punkt drugi - nie obrazaj swojego druzyny, jak bedziesz obrazac, gyd ktos gra slabo to wtedy koles bedzie gral juz tak slabo ze nic nie zrobicie i zwykle idzie afk, albo wychodzi z gry i przegrywacie z miejsca, bo nie mozna wygrac 4v5 4v3 4v2 v5v itd. ja mialem duzotakich sytuacji ze sie ludzie obrazaja i czesto po miesiacu bana dostaja ^^

3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie, bo jezeli cos powiemy nie tak to riot moze uznac ze trollujemy teammate'ow ja tak mialem czasem ze dostalem ostrzezenie wchodze w link do ropzrawy i mysle se wtf?! dlaczego dostalem ostrzezenie jak nic obrazliwego nie napisalem -.- lol czasami to glupie jest a jak nic nie piszecie to nie ma szans na bana czy ostrzezenie

4. punkt czwarty - nie trolluj nic, za trolling idzie najwiecej bannow i jak sie trolluje to od razu po grze mozna nawet dostac bana jak zaczynacie trollowac i pojdziecie afk to macie bana na 100%, troll i dc 100% ban, sam trolling to roznie tak na 50% jest ze macie bana a ze nie ma cie 50%

5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre

 

poradnik napisany dla mpcforum.pl zakaz kopiowania i wyśmiewania poradnika, pozdrawiam Darkkaj.

poprosze -5% jezeli to mozliwe

 

To jest "OBEJŚCIE" ?  Obejście byłoby wtedy - "Jak trollować, obrażać innych graczy, używać wulgaryzmów, żeby nie dostać bana.

 

Co to za "OBEJŚCIE" jeśli każesz po prostu przestrzegać regulaminu. Lol. 

Pozdrawiam.

2ex0sgm.jpg
Opublikowano

Stary poradnik nieaktualny, pozwolę sobie napisać nowy.


Jak nie dostac bana w league of legends:
1. Nie flamuj

GG WP, od teraz nie ma bata byś dostał bana, przyjmuję wszelkie lajki.

2d82fcx.jpg
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...