Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nie dostać bana w League of Legends (obejście)


Darkkaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

 

1. punkt pierwszy - musisz postepowac wedlug kodeksu league of legends

http://na.leagueoflegends.com/articles/The_Summoners_Code

jak bedziecie postepowac wedlug tego kodeksu przywolywacza to mozecie byc pewni ze na 99% nie dostaniecie bana bo to roznie jest

2. punkt drugi - nie obrazaj swojego druzyny, jak bedziesz obrazac, gyd ktos gra slabo to wtedy koles bedzie gral juz tak slabo ze nic nie zrobicie i zwykle idzie afk, albo wychodzi z gry i przegrywacie z miejsca, bo nie mozna wygrac 4v5 4v3 4v2 v5v itd. ja mialem duzotakich sytuacji ze sie ludzie obrazaja i czesto po miesiacu bana dostaja ^^

3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie, bo jezeli cos powiemy nie tak to riot moze uznac ze trollujemy teammate'ow ja tak mialem czasem ze dostalem ostrzezenie wchodze w link do ropzrawy i mysle se wtf?! dlaczego dostalem ostrzezenie jak nic obrazliwego nie napisalem -.- lol czasami to glupie jest a jak nic nie piszecie to nie ma szans na bana czy ostrzezenie

4. punkt czwarty - nie trolluj nic, za trolling idzie najwiecej bannow i jak sie trolluje to od razu po grze mozna nawet dostac bana jak zaczynacie trollowac i pojdziecie afk to macie bana na 100%, troll i dc 100% ban, sam trolling to roznie tak na 50% jest ze macie bana a ze nie ma cie 50%

5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre

 

poradnik napisany dla mpcforum.pl zakaz kopiowania i wyśmiewania poradnika, pozdrawiam Darkkaj.

poprosze -5% jezeli to mozliwe

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

heh widzę, że już hejterzy się zebrali ^^ nie to nie jest dla żartu, ale dlatego, że dużo osób narzeka na bany, więc poradnik jest? jest, ja tak postępuje i żadnego ostrzeżenia / bana nie dostałem od 2 lat!!

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Nie "hejtuje" lecz widze co napisałeś. Duuużo błędòw :)

to napisz co zrobilem zle, konstruktywna krytyka, a nie glupi hejter dzieciak neo gimbus

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

a jak juz mam bana da sie to obejsc

mozesz napisac prosbe o unban do riot games powiedziec ze kolega wibl na konto albo jakis hacker, czasme dziala

 

To co wymieniłeś to i ja wiem. Poradnik napisany tak brzydko. Żadnych efektów graficznych, nic.

sam jestes efekt graficzny, ladnie moze byc nawet jak sie nic nie dodaje

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

darkkaj tak naprawde nie gra w lola! on tylko programuje na tym swoim nubskim linuxie a w dziale lola pisze zeby nabic posty!

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

super poradnik, kiedy zaczalem grac w lola to od razu znalazłem Darkkaja i napisałem do niego czy zna sposób na nie dostanie bana, opisał mi to wszystko (było to już bardzo bardzo dawno temu) i gram do dziś bez żadnego bana.

Brawo Darkkaj, że zebrałeś się i udostępniłeś poradnik dla innych ludzi :P

 

oczywiscie leci lajk, bo sam poradnik pomógł mi też

 

PS. odkryłem błąd !

w punkcie 5 pisze "puk piaty" zamiast "punkt", jest to duży błąd, o mało nie wprowadził mnie w błąd (ale już znałem ten poradnik, więc nie zostałem wprowadzony w błąd, ale innym to może się przytrafić !)

Opublikowano

heh widzę, że już hejterzy się zebrali ^^ nie to nie jest dla żartu, ale dlatego, że dużo osób narzeka na bany, więc poradnik jest? jest, ja tak postępuje i żadnego ostrzeżenia / bana nie dostałem od 2 lat!!

 

według ciebie krytyka na temat beznadziejnego poradnika jest równoznaczna z tym że cię nienawidzę?

Uk9GTE9MX19fZXVuZV9fXzU3Nl9fX05VTExfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

To chyba każdy głupi wie, bo problem polega na tym że nikt się do tego nie stosuje, ale zna regulamin.

Czekaj pomge, skopiuj regulamin i na końcu napisz "stosujcię się do tego a bana nie dostaniecie".

Ach zapomniał bym że czytelność tego jest okropna bo mogłeś chociaż dać znaki i usunąć błędy.

tumblr_o1840uKrwV1tv0tovo2_r1_400.gif

Opublikowano

oj tam, wszystko dobrze, moglbys tylko jeszcze wkleic w oczojebnej ramce moj ulubiony rozdzial kodeksu

 

"ten kto picka pierwszy, moze picknac co chce"

Opublikowano

według ciebie krytyka na temat beznadziejnego poradnika jest równoznaczna z tym że cię nienawidzę?

Byly juz poradniki jak kupic postac, jak zalogowac sie do gry, teraz jak nie dostac bana.

Czekam na poradnik jak porpawnie korzystac z opcji chat w grze (mam na mysli pisanie w teamie, pisanie na all) albo jak dodac znajomego... bo przeciez to przydatne i wiele osob tego nie wie.

 

Nie oszukujmy sie, poradnik jak nie dostac bana masz w regulaminie ktory wydal Riot dla graczy, ten poradnik nie zmieni tego ze gracze go nie przestrzegaja.

Opublikowano

Kurva a ja taki głupi cały czas jak ktoś feedował to pisałem tylko "noob" "fcking feeder" :) Dzieki temu poradnikowi trochę się może opanuję z moimi flameami.

Zbieram Like ^^

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

 

czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

 

1. punkt pierwszy - musisz postepowac wedlug kodeksu league of legends

http://na.leagueoflegends.com/articles/The_Summoners_Code
jak bedziecie postepowac wedlug tego kodeksu przywolywacza to mozecie byc pewni ze na 99% nie dostaniecie bana bo to roznie jest

2. punkt drugi - nie obrazaj swojego druzyny, jak bedziesz obrazac, gyd ktos gra slabo to wtedy koles bedzie gral juz tak slabo ze nic nie zrobicie i zwykle idzie afk, albo wychodzi z gry i przegrywacie z miejsca, bo nie mozna wygrac 4v5 4v3 4v2 v5v itd. ja mialem duzotakich sytuacji ze sie ludzie obrazaja i czesto po miesiacu bana dostaja ^^

3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie, bo jezeli cos powiemy nie tak to riot moze uznac ze trollujemy teammate'ow ja tak mialem czasem ze dostalem ostrzezenie wchodze w link do ropzrawy i mysle se wtf?! dlaczego dostalem ostrzezenie jak nic obrazliwego nie napisalem -.- lol czasami to glupie jest a jak nic nie piszecie to nie ma szans na bana czy ostrzezenie

4. punkt czwarty - nie trolluj nic, za trolling idzie najwiecej bannow i jak sie trolluje to od razu po grze mozna nawet dostac bana jak zaczynacie trollowac i pojdziecie afk to macie bana na 100%, troll i dc 100% ban, sam trolling to roznie tak na 50% jest ze macie bana a ze nie ma cie 50%

5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre

 

poradnik napisany dla mpcforum.pl zakaz kopiowania i wyśmiewania poradnika, pozdrawiam Darkkaj.

poprosze -5% jezeli to mozliwe

Dziękuje ci bardzo :) !!! . Dzięki tobie nie dostaję żadnych ostrzeżeń ani banów, jeszcze raz . wielkie dzięki !!!

 

 

czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

 

1. punkt pierwszy - musisz postepowac wedlug kodeksu league of legends

http://na.leagueoflegends.com/articles/The_Summoners_Code
jak bedziecie postepowac wedlug tego kodeksu przywolywacza to mozecie byc pewni ze na 99% nie dostaniecie bana bo to roznie jest

2. punkt drugi - nie obrazaj swojego druzyny, jak bedziesz obrazac, gyd ktos gra slabo to wtedy koles bedzie gral juz tak slabo ze nic nie zrobicie i zwykle idzie afk, albo wychodzi z gry i przegrywacie z miejsca, bo nie mozna wygrac 4v5 4v3 4v2 v5v itd. ja mialem duzotakich sytuacji ze sie ludzie obrazaja i czesto po miesiacu bana dostaja ^^

3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie, bo jezeli cos powiemy nie tak to riot moze uznac ze trollujemy teammate'ow ja tak mialem czasem ze dostalem ostrzezenie wchodze w link do ropzrawy i mysle se wtf?! dlaczego dostalem ostrzezenie jak nic obrazliwego nie napisalem -.- lol czasami to glupie jest a jak nic nie piszecie to nie ma szans na bana czy ostrzezenie

4. punkt czwarty - nie trolluj nic, za trolling idzie najwiecej bannow i jak sie trolluje to od razu po grze mozna nawet dostac bana jak zaczynacie trollowac i pojdziecie afk to macie bana na 100%, troll i dc 100% ban, sam trolling to roznie tak na 50% jest ze macie bana a ze nie ma cie 50%

5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre

 

poradnik napisany dla mpcforum.pl zakaz kopiowania i wyśmiewania poradnika, pozdrawiam Darkkaj.

poprosze -5% jezeli to mozliwe

Dziękuje :3

Opublikowano

 

"czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

 

 

3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie,

5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre"

 

3. Jezeli ktos schodzi od nas z linii to nie pisz SS bo mozna dostac bana ?

 

5. w tym punkcie sie usmialem :)

http://i.imgur.com/rNcKrba.jpg

Opublikowano

Impossible ^^ Zawsze flejmie, bo nie moge grać, jak widzę, że ktoś po prostu robi z siebie nooba, np oddając bezsensownego 1st blooda tylko przez to że nie kupił warda -,-

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam cię Darkkaj mam pytanie. Mianowicie ostatnio mam powazny problem z Lolem.Praktycznie za kazdym razem gdy biore udział w rozgrywce gra mi sie nagle zacina i nie da sie nic zrobić prócz zresetowania lub wyłączenia komputera.Jak sie domyslasz owocuje to częstymi banami :(.Jest to nieprzyjemnie(Ctrl+alt+delete tez nie działa).Jesli wiesz jak naprawic ten problem lub jak sie go pozbyc przynajmniej częsciowo proszę o pomoc. Z góry dziękuje,

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...