Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[W]Zdjęcie nocy sylwestrowej.


Lord Zeus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również się nie zgadzam z pierwszego miejsca i trzeciego miejsca.

Karp i Sylwestra ? Really ??!!

Moje zdjęcie może i jest z mt2,ale było robione w noc Sylwestrową tak na pamiątkę.

 

1357247482-U489277.jpg

805491408806070489277.png


Opublikowano

Zav tak mówił ze odda plakietke żeby uniknąć zawiści nie widzę żeby był chętny do oddania xD

 

Również się nie zgadzam z pierwszego miejsca i trzeciego miejsca.

Karp i Sylwestra ? Really ??!!

Moje zdjęcie może i jest z mt2,ale było robione w noc Sylwestrową tak na pamiątkę.

 

1357247482-U489277.jpg

//Pospinam sie poszło pw do lorda i do kokosza

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Ja przeczytałem że w jury byli: Lord Hades, MrPiotrek122, Pandragors i TheJeron78 a nie domines i inne randomy.

Widocznie jesteś ślepy

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Domineses, żadna osoba z jury nie wytypowała Cię na którekolwiek miejsce, skoro już napiałeś do admina to czekamy aż on się wypowie na ten temat. Żadnego kolesiostwa nie było, tworzysz chaos i zamęt. Nie umiecie się normalnie wypowiadać, to nie będziecie się wcale wypowiadać. Czekamy na admina, gratulacje dla zwycięzców.

domineses: Wklejając do sygnatury jakieś... nawet nie wiem jak to nazwać, pokazujesz tym jak bardzo jesteś dziecinny. Wybacz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Tak cos dopisze. Zrezygnowalem z elity wiec jak widać nie zależy mi na plakietce która nie zwiększy mi i tak uprawnień. W konkursach biorę udział dla zabawy i dlatego je wrzuciłem. Z nikim z mpc nie mam kontaktu via gg, na tsach nie siedzę, a na pewno nie zebram o nagrody które wyglądają jak choinka. Dlatego jeśli admini zauważa jakiś problem z chęcią oddam któremus z uczestników blue membera.

 

I skoncz pierdolic, trollowac też trzeba umieć a ty jesteś zwykłym kretynem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...