Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoże ktoś bo mnie coś strzeli ...


Arvares

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoweRade™
Opublikowano

Folder głowny metin2 tam masz folder Lib

Opublikowano

Sprawdź na stronie, czy nie ma żadnej łatki czy coś, a jak nie to napisz do supportu (jeżeli istnieje)

Opublikowano

Po reinstalacji to samo hmmm . Sprobój pobrać od nowa kilenta. Zobacz też czy ten klient (który po reinstalacji nie działa) czy jak zainstalujesz na innym komputerze czy też nie działa. Ale myśle że po pobraniu od nowa powinno działać. Napisz też na forum serwera może GM bedzie wiedział o co chodzi :)

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

35be816ae3dd9.png

no bardzo pomogło ...

 

jak coś to gladormt2

 

coś bawiłeś sie w locale bo widać że w clientowym game jest coś popstute , poprostu pobierz clienta . weź z innego clienta plik python i wklej do głównego folderu , NIE DO FOLDERU PACK ITD. , TYLKO naciskasz na folder z clientem gladora i poprostu tam do wrzucasz i tyle musi działać.-.-

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Albo client jest popsuty , albo coś się źle ściągło , zdarza się ;/

Opublikowano

Już pisałem tutaj posta ale cofka usunęła ;c

 

@Topic :

 

Na stronie Gladora podany jest Client,Autopatcher oraz NetFramework 3.5 do poprawnego działania tego patchera.

Pobierz Clienta

Rozpakuj go

Pobierz autopatcher i zainstaluj go w głównym folderze z grą.

Pobierz i zainstaluj NetFramework'a 3.5

Włącz Patchera

 

Moim zdaniem powinno być w porządku.

A jak nie pobierz jeszcze raz Clienta i zainstaluj to wszystko na innej partycji.

Opublikowano

nowy komp pomoze:)

Ta, jeszcze nowy telewizor i lodówka........

Pobierz nową instalke, może gra się nie pobrała w 100%.

tak jak by brakowało pliku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...