Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Najlepsza broń na mały lvl?


vBodziu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja polecam na początek m4a1

 

Nie polecam Scara i krissa ponieważ będziesz miał opinie noob-a

Kup sobie m4 a potem możesz scara albo krisaa

Opublikowano

Dla mnie ci którzy twierdzą gdy ktoś ma Scara l jest noobem sa dnem. Scar l jest bardzo dobrą bronią dla początkujących jak i dla profesjonalnych graczy co do krissa jak kto lubi.

Opublikowano

Dla mnie ci którzy twierdzą gdy ktoś ma Scara l jest noobem sa dnem. Scar l jest bardzo dobrą bronią dla początkujących jak i dla profesjonalnych graczy co do krissa jak kto lubi.

Żaden profesjonalista nie gra SL.

Ta broń jest dla graczy bez umiejętności.

Z tej broni najtrudniej jest się przerzucić na inne bronie.

Na początek najlepsze od zawsze jest M4A1.

@Wiczan

Gram na NA i mało dobrych osób gra z SL.

1398258449-U383457.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak nauczysz się grać z M4A1 to bedą ci tak heady siedzieć ze goście będą klękać i błagać o litość.

Dalej bież SG552,AK47,AWM itp.

Opublikowano

ja polecam grać na mapach typu alaska :)

i poczekać aż będzie można kupić AK 47

świat spada na psy jeżeli proponujecie mu krissa czy scar L

potem chłopak nigdy nie nauczy się grać z normalnymi broniami ...

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

ja polecam grać na mapach typu alaska :)

i poczekać aż będzie można kupić AK 47

świat spada na psy jeżeli proponujecie mu krissa czy scar L

potem chłopak nigdy nie nauczy się grać z normalnymi broniami ...

Zgadzam się z człowiekiem u góry :)

Scar L to za łatwa broń do opanowania i z tego wynika, że w przyszłości będzie mu trudno opanować inne bronie (oczywiście z wyjątkiem KRISS SUPER V)

 

Pomogłem?

Daj Like :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...