Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DYSKUSJA]Silny i odporność w 6/7 bonie na serwerze Hamachi PvP


xCreator

6/7  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wolicie aby na serwerze Hamachi PvP by? bonus Silny i odporno?? na klas? w 6/7 bonie, czy nie?

    • Tak
      4
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tworze ten temat, by zapytać się Was, graczy, co sądzicie o Silny i odporność na klasę w 6/7 bonie

Czy wolicie aby był on na serwie Hamachi PvP, czy nie?

Dlaczego o to pytam, ponieważ ja uważam, iż lepiej gdy jest taki bonus, ponieważ na takim serwerze, gdy liczy się tylko PvP, będzie trzeba się bardziej postarać z robieniem kilku par eq i wtedy będzie się lepszym niż Ci, którym się nie chciało w to bawić.

Co wy na to? Wolicie aby taki bonus w 6/7 bonie zaistniał na serwerze Only PvP, czy nie?

Piszcie oraz glosujcie w ankiecie! ;)

Pozdrawiam

 

PS

Nie wiedziałem gdzie napisać taki temat, moderator proszę o przerzucenie go w odpowiedni dział. Proszę o nie zamykanie tematu, ponieważ robię go w formie dyskusji na taki temat. Chyba nie ma jeszcze dyskusji o tym na MPC :)

Zajmuje się tworzeniem plików serwerowych metin2, pod serwer PvP Oldschool.

Opublikowano

Oczywiście ja wole żeby były 6/7 na serwach.

Można by wymazać/zwiększyć wartość ataku na więcej, np.300.

Usunąć z 6/7 Max PE,

W zwykłych bonach wymaż z naszyjników odporność na wiatr, zwiększ ilośćhp i wymaż 4/10 % abs, zostaw tylko 15 we wszystkich i będzie cool,

pozdro

Opublikowano

Dyskusja była wiele razy, i zdania były podzielone jedni chca inni nie. Ja osobiście jestem na nie.

PS. No raczej nie ten dział.

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Opublikowano

Chodzi mi o to, że robię pliki na serwer, na poważniej. Będzie to porządny serwer i zastanawiam się czy zrobić 6/7 bon z bonem silny/odporny na klasę.

Ja uważam, że to dobre rozwiązanie aby wyłonić najlepszych graczy, który poświecą więcej czasu i tym samym, będą lepsi ;)

Ale jako, że robię serwer nie dla siebie tylko dla Was, dla graczy. To Wasza opinia jest dla mnie najważniejsza.

Pozdrawiam

Zajmuje się tworzeniem plików serwerowych metin2, pod serwer PvP Oldschool.

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź. Proszę wypowiadanie się, lub chociaż glosy w ankiecie, na prawdę będę bardzo wdzięczny.

Zajmuje się tworzeniem plików serwerowych metin2, pod serwer PvP Oldschool.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...