Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile obrony oraz jakie eq potrzebuje przeciętny mental do dt.


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie kieruje na prośbę kumpla z gildii :)

 

A mianowicie ile przeciętny mental potrzebuje obrony / abs na dt do kowala?

 

Rozpatrzmy taki przypadek:

woj mental 75lvl , all skille na g1, prócz silnego (na p).

Obrony 831, truta 35% średnie +4-+7.

40% na nieumarłe i teraz jakie kolczyki lepsze? ametystowe dające +9pż (około +400hp oraz 9obrony co daje 840 obrony łącznie), czy kolczyki z pereł, dające +3pż ale z bonem + 10% odp. na strzały. Hełm bez wbudowanego abs (tradycyjny, bo ma bonus +20% na nieumarłe).

Tarcza z ono, buffy po 30%.

Czy taki woj dałby radę?

 

Takie eq miałby kolega, jeślibym mu pożyczył co nieco :)

 

 

EDIT:

Biolog ukończony + dochodzi mount dający 10% odp. na potwory (mroczny lew).

 

Przypuszczam, że musi podwyższyć obronę lub abs ale ile dokładnie, do jakiego momentu?

Ja sam nie chodzę na dt, bo zbyt słaby komputer i nie mam jak to sprawdzić :P

Opublikowano

Za duzo defa po co silne na p ;/ Mi 650 odpowiadalo.

Okolo 12k hp minimum 40 dt 30 strzaly

Buff ok 30%

Trutka i zapierda*aj bo z pieczeciami jest wesolo mentalem wiem z wlasnego doswiadczenia.

47670d197bdcd.jpg

Opublikowano

Defa to moze miec z 1k...

Przeciez moby w DT do kowala nie bija z przeszywki.

Załatw kozaki 9 z budowanym abs na strzały.

Musisz miec duzo ataku(duzo na trupy ok 50styknie) aby szybko wybijac moby na pieczeciach.

Min 20-30strzały starczy + wspomniane przeze mnie kozaki

Opublikowano

Def nie jest dla ciebie najważniejszy. Silne na P i tak sporo Ci daje a ważniejszy będzie atak, aby szybciej ich ubijać.

2nsj.jpg


Opublikowano

831 defa ci mało? o.O Bez jaj, zanim wprowadzili wierzchowce bodziaki jakoś robiły solo DT do kowala mają z 610-620 defa. U mentala większy problem z dmg, podstawa to jak największy % na nieumarłych. Z tych kolców to zdecydowanie te 10% na strzały, ale i tak wolałbym ebo+9, które daję nie tylko pż ale także siły +12. Ogólnie to z takim defem na wielkim luzie utrzymasz spot, 40% DT raczej wystarczy na wybicie i jeszcze ten lew, powinieneś dać radę.

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

def 700-750 styka.

DT z 50%+ albo item z truciem 8% i około 30% DT(ja tak miałem).

Może i ogarniesz DT, ale nie zdążysz samemu, chyba, że zaopatrzysz się w potke na atak i poruszanie sie : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...