Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BarbieCraft :D [Survival + Frakcje][SurvivalGames][Częste Eventy][REKRUTACJA ON]


misioexzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BarbieCraft

 

informacje2.png

 

strzalka.gif TYP: Survival+Frakcje

strzalka.gif Sloty: 40

strzalka.gif IP: s1.fiberhost.pl:25007

strzalka.gif Potwory: TAK

strzalka.gif Zwierzęta: TAK

strzalka.gif PvP: TAK

strzalka.gif Premium: NIE

strzalka.gif Nether: TAK

strzalka.gif BialaLista: NIE

 

 

Administracja4.png

Ph3rny | Misioexz

 

pluginy2.png

Wiele, dobrze dobranych i dostosowanych.

InformacjeDOT2.png

Zapraszamy, miła atmosfera, dzisiaj promocja na VIP.!

Częste EVENTY.! ! !

REKRUTACJA NA ADMINA:

WIEK:

DLACZEGO TY:

KOMENDY 1/10:

SKŁADKI:

 

KONKURS NA VIPA. LOSOWANIE VIPA JEST 10 STYCZNIA GODZINA 14. PISAĆ W KOMENTARZACH KTO BIERZE UDZIAŁ. !

Opublikowano

Biore udział!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

WIEK: W lutym kończę 15 lat.

DLACZEGO TY: W MC gram od ponad roku, przeważnie na singlu. Znam większość komend z WE. Myślę, że potrafię ładnie budować. Jestem aktywnym graczem( będę wchodził na serwa niemalże codziennie).

KOMENDY 6,5/10: WE mam ogarnięty, umiem dawać działki itd.

SKŁADKI: <10zł co miesiąc.

bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

Opublikowano

WIEK: 17

DLACZEGO TY: Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Ortografię mam opanowaną w 99.9%, więc nie będzie was raziło zaniedbanie języka ojczystego z mojej strony.

Głos po mutacji, więc też nie będą wam puchły uszy, gdy będziecie ze mną rozmawiać na Skype / TS.

Gdy admin mi powierzy zadanie, wykonuje je jak najlepiej mogę.

Można mi zaufać, wszystkie przekazane mi informacje potrafię zachować tylko dla siebie.

Na komendach się znam, 'magiczną' siekierką też się umiem obsługiwać.

Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera nad cziterami.

Nie jestem pobłażliwy i nie rzucam słów na wiatr.

Jak ktoś mi zajdzie za skórę od razu banuje.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

KOMENDY 1/10: 9/10

SKŁADKI: Admin/Moderator jest po to, aby pomóc H@ w ogarnięciu serwera. Nie widzę więc sensu płacenia takowych składek.

ILE CZASU MASZ NA SERWER:

 

(Zawsze jest opcja, że w tych godzinach mogę być na dworze.)

Pon.: 16.00 - 22.00

Wt.: 15.00 - 22.00

Śr.: 16.30 - 22.00

Czw.: 16.00 - 22.00

Pt.: 12.30 - 1.00

Sb.: 10.00 - 1.00

Nd.: 10.00 - 22.00

 

 

P.S. Jeżeli moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, proszę o wysłanie mi Prywatnej Wiadomości (PW), ponieważ nie będę co chwile wchodził na ten Temat i patrzył, czy moje podanie zostało rozpatrzone.

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

WIEK: 19

DLACZEGO TY: Bo wiem co robie bylem adminem na 6 serverah modem na 10 i Wlacicelem na 1

KOMENDY 1/10: 9.5/10

SKŁADKI: Jak bende jechal do polski to bende wplacal 100-200-300 zl (zalezy czy mi sie serv spodoba

Opublikowano

REKRUTACJA NA ADMINA

 

WIEK: 14

 

DLACZEGO TY: Mam duza wiedze dotyczaca serwerow, gdyz wiele razy sam prowadzilem serwer i rowniez pare razy bylem Moderatorem. Znam bardzo buzo pluginow i komendy do nich.

 

KOMENDY 1/10: 9/10 Musze podluczyc sie //region flag

 

SKŁADKI: Moge przelewem lub sms'em .

 

Moj skype: maciekzmaciek

 

Pozdrawiam.

mca.png
Opublikowano

WIEK:14

DLACZEGO TY:Jestem ogarnięty,miły i umiem ogarniać nobków

KOMENDY 1/10: 9,5

SKŁADKI: Chyba nie

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Super server

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wchodzic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Warto wbić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Warto ? To daj mi moda ;]

Złożyłem podanie:)

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Podania są rozpatrywane a nie od razu chcesz moda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

zachecam pisac podania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wbijać

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Czekamy na wiecej podan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wbijąc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

WIEK: 14

DLACZEGO TY: Jestm ogarnięty, mam admina na 3 innych serwerach, znam się na tym, znam sporo osóbi i moge go wypromować

KOMENDY 1/10: 9/10

SKŁADKI: Raczej nie kasy mi brakuje :/

Nick ( przyda się :P ): Taczek69

Zapraszam na mojego Youtube'a ;)

 

https://www.youtube.com/Taczek69

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...