Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do 1500 zł itp. !


AntyVirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam prośbe. Czy mógłby mi ktoś złożyć komputer do grania do 1500 zł ?

Wiem, że to mały budżet ale na razie nie chcę kupować new kompa, tylko zobaczyć co mi wyjdzie za 1500 zł. Komp miałby mniej więcej służyć do:

-- LoL

-- MT2

-- Combat Arms

-- GTA 4 ewentualnie 5, ale wątpie, że 5 pójdzie na takim kompie

-- Internet

-- Program do obróbki filmów np: SV 12

 

 

POWTARZAM: Chcę tylko zobaczyć jaka jednostka wyjdzie mi do 1500 zł, ew 1600.

 

Za najlepszego składaka daję : 5x LIKE oraz 5 w profilu :)

 

Liczę na waszą pomoc.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Intel:

CPU:Intel Pentium Dual-Core G860-241zł,

RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 -67zł,

MOBO:Asrock H61M-DG3/USB3-197zł,

GPU: XFX ATI Radeon HD6770-384zł,

HDD:Seagate 500GB SATA3-221zł,

PSU: Aerocool VP-450 450W OEM -132zł,

Napęd: Asus nagrywarka DVD DRW-24B5ST -82zł,

CASE:SilentiumPC Brutus 410 -137zł,

 

 

 

Razem:1461zł

 

Wszystko znajdziesz na techplanet.pl

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

@AntyVirus

O czym ty gadasz?Na tamtym sprzecie mozesz grac w bf3, skyrim i inne super gry, wiec jakis combat ,bf2 napewno na max ci pojdzie -.-

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

Każdy piszę coś innego :D

 

Wasze lucyfer07 Photive i CiasteczkoMen komputery mi się oba podobają aczkolwiek nie wiem który wybrać iż każdy chwali swój.

Zależy mi na wydajności,

 

Hm... Który jest lepszy z tych 3 do gier co podaliscie ?\

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

@2Up

Może i zagra w BF3, ale nie w największych detalach. Phenom jest lepszy pod render i gry, procesory są podobne w grach, ale Phenom jest lepszy w grach które używaja 3-4 rdzenie.

Opublikowano

@CiasteczkoMen

A czy ja napisałem że na największych? No chyba nie więc nie wiem o co ci chodzi... Ja bym polecał procek intela, bo mniej prądu ciągnie ;) i3 możesz kupic za 400zł

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

Ahaa bym zapomniał.

 

 

Jaki Monitor by wziąć ? FULL HD oczywiście, ale o co chodzi z tym kontrastem ? doradzcie mi jakiś do 500 zł

Ja bym chciał jeszcze Windows 7 64 bit, ale jaka wersja bo wiem, że są Home, professional i jeszcze jakieś ?

 

Sory, że takie pytania głupie, ale nie interesowałem się sprzętem, tylko grami :D

 

 

Czyli który z tych wymienionych wyżej komputerów będzie lepszy do gier, renderowania, bądź też nagrywania filmików ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

To co, że więcej prądu bierze? i3 nie jest jakiś opłacalny. Phenom będzie dobry, w miarę szybko wyrenderujesz. G860 warto jak nie nagrywasz.

 

No właśnie ! Kilka zł za prąd w tą czy w tą różnicy nie zrobi, i tak pewnie ciągnie ten twój zestaw mniej prądu niż mój stary komp.

Myślę, że jak bym miał kupić komputer nowy to wybrał bym twój zestaw.

 

Teraz tylko jesze jaki monitor i windows ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Może jakiś tańszy monitor bo ten stanowczo za drogi, najlepiej z allegro, mógłbyś znaleźć ?

Aha i czym sie kierowac przy wyborze monitorka ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

UP@ A mógłbyś dodać do tego zestawu z kompem http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=69359&s=15240&s=73516&s=60893&s=61601&s=74072&s=63363&s=57174&s=39327&s=62601 jeszcz eten monitor benq i windows 7 >? zeby te podzespoły, złożenie byly wraz z monitorem w zestawie i windowsem. A ja jak się zdecyduje to nie bede musiał szukać all.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

THX.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie.

 

Czy jak u nich kupie, to do domu dostane złożonego wraz z windowsem wgranym ?, i czy wraz z tym kompem dostane sterowniki ?

 

I ile kosztuje dostawa kurierem ?

 

PS: Czyli na tym kompie na niskich detalach zagram w gry takie jak : Bf3, cod, i jakieś inne i może w GTA 5 jak będzie miał niskie wymagania ta ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Aha spoko. Dzięki wielkie.

Może kiedyś ten zestaw sobie kupie.

 

Miałem dać 5x LIKE i 5 w profilu ale łap 10x Like i 5 w profilu :D

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...