Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurvivCraft [SURVIVAL] [FRAKCJE] [SURVIVAL GAMES] [1.4.6] [20 SLOTÓW] [NO-PREMIUM]


NoLiferek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beztytsaduu.png

 

Serwer opierający się na zasadach przetrwania, zakładaniu gildii, walce i braniu udziału w eventach!

 

--=Czysty Survival=--

Na serwerze panują zasady survivalu, to znaczy, że zabijanie graczy, okradanie wrogich gildii jest dozwolone!

 

--=Eventy=--

Administracja stara się robić je często, ponieważ dają szanse na zdobycie unikatowych przedmiotów, pieniędzy za które możesz się wybrać do sklepu i innych ciekawych rzeczy! Starcia na arenach o pierwsze miejsce, olimpiady, parkour, spleef, IGRZYSKA ŚMIERCI... To jedne z nielicznych eventów jakie oferujemy!

 

--=Igrzyska Śmierci=--

Na serwerze dostępna jest dość popularna zabawa Survival Games. Do dyspozycji udostępniłem 1 małą mape ze względu na ilość slotów lecz jeśli będziecie chcieli dodamy kolejne mapki! Tak więc zapraszajcie znajomych i bawcie się w Igrzyska Śmierci!

--=Informacje o serwerze=--

IP: s14.mineserv.eu:47706

Sloty: 20

Typ Serwer'a: Survival z frakcjami i wieloma eventami!!

Online-Mode (Premium): NoPremium.

PvP: Tak (poza spawnem)

Poziom Trudności: Normalny

Nether: Tak

White-list'a: Nie

Możliwość Latania: Nie

Pluginy: Typowo pod survival z frakcjami i SurvivalGames.

 

--=Ekipa serwera=--

SpameR- Założyciel serwera

Xoopasi- Administrator

Ginusia66- Administrator

Darent_Kent- Moderator

Zapraszamy do gry! :)

Opublikowano

sukacie admina/moderatora?

Mam 19 lat

wiem co robie bylem adminem na 6 servah, moderatorem na 10 i Wlascicelem na 1

ograniam komendy 9.5/10

Jestem Fer i nie jestem hamem, lubie pomagac

Nick w MC: MELOX

Kontakt (skype): MELOX_Lubi_Mleko

Opublikowano

Nie szukamy, chyba że trafi nam się ktoś naprawdę świetny na tą rolę lecz widząc jak posługujesz się językiem Polskim nie zostaniesz przyjęty do teamu...

Opublikowano

Witam . Ja bym z miłą chęcią chciał dołączyć do teamu. Mam doświadczenie, tj, :

- EnderCraft ( byłem tam admem )

-I pare innych randomowych serwerów których już nie pamiętam :D

Chciałbym zostać Modem, lub budowniczym- buduję w miare ładnie i jestem osobą odpowiedzialną. PS. W grze nick mam mystical. PS2. Mam 17lat

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

kto chce do mojej frakcji ??? mam kawałek terenu narazie jestem sam

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Witam . Ja bym z miłą chęcią chciał dołączyć do teamu. Mam doświadczenie, tj, :

- EnderCraft ( byłem tam admem )

-I pare innych randomowych serwerów których już nie pamiętam :D

Chciałbym zostać Modem, lub budowniczym- buduję w miare ładnie i jestem osobą odpowiedzialną. PS. W grze nick mam mystical. PS2. Mam 17lat

 

ahahahah ty to masz 17 lat jak w innym podaniu masz 11 HAHAHAHA

Opublikowano

nie polecam !!!

 

macie moderatora ktory ma gildie no dobra nie bronie mu . wszedzie lata no dobra nie bronie mu ale to ze mnie i moich ludzi z frakcji zabija w dodatku przejmuje ziemie jako moderator i wykorzystuje to ze moze latac to uwazam ze cos jest zle a jak mu zwrocisz uwage to on a chcesz banik

 

w nosie mam takie cos lepiej se zagrajcie na innym serverze wpiszcie xxx w google i bedziecie miec swietny serwer

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Zapraszam!

 

nie polecam !!!

 

macie moderatora ktory ma gildie no dobra nie bronie mu . wszedzie lata no dobra nie bronie mu ale to ze mnie i moich ludzi z frakcji zabija w dodatku przejmuje ziemie jako moderator i wykorzystuje to ze moze latac to uwazam ze cos jest zle a jak mu zwrocisz uwage to on a chcesz banik

 

w nosie mam takie cos lepiej se zagrajcie na innym serverze wpiszcie xxx w google i bedziecie miec swietny serwer

 

 

Jeżeli coś takiego się dzieje, proszę zrobić ss lub film w celu dowodu i zgłosić moda/admina w odpowiednim dziale na forum serwera!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...