Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pomijać każdorazowe wpisywania hasła do launchera


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, w tym poradniki chciałbym wam pokazać pięć sposoby,

jak pominąć każdorazowe wpisywanie hasła do Launchera w Need For Speed Wordl.

Pierwsze 3 sposoby są najłatwiejsze.

Sposób 5 jest to opcja uruchomienia szybko gry i hack'a.
 

1. Legalny sposób:
Za pomocą programu "Origini". Na pewno widzieliście go.

 
Instrukcja:


1.Pobieramy Program Origini.

http://www.origin.com/pl/download]http://www.origin.com/pl/download

screenshot019il.jpg


 
2. Instalujemy
A.Wybieramy gdzie ma być zainstalowany i odznaczmy kilka niepotrzebnych funkcji
B.Akceptujemy warunki licencji

screenshot020tu.jpg


 
3. Po instalacji nastąpi aktualizacja do 3min.

screenshot021cm.jpg


 
4. Teraz trzeba się zalogować i zaznaczyć "Zapamiętaj mnie".
Nastąpi weryfikacja.
 
5. Po krótkiej weryfikacji wyskoczy okno Origini "Sklep"

screenshot023am.jpg


 
6. Przesuwamy stronę na sam dół i wciskamy "Gramy Za Darmo"

screenshot023bp.jpg


 
7. Znajdujemy Need For Speed Wordl i naciskamy na niego.

screenshot024mr.jpg


 
8. Po chwili wyskoczy nam okienko.
Wszystkim co maja zainstalowanego Wordl'a to wyskoczy błąd.
Ale po mimo tego został dodany do listy pod zakładką "Moje Gry"
 
9.Naciskamy na okno wordl'a i naciskamy graj.

screenshot025u.jpg


 
10.Gotowe. Bez wpisywania hasła możesz grać.

screenshot009ow.jpg



 
 
Gdy następnym razem chcesz odpalić Wordl'a to uruchamiasz Origini,
są dwa sposoby:


1. Wchodzi do programu, u samej góry w zakładkę "Moje Gry", i naciskamy okno wordl'a i graj.
PATRZ punkt 9.
 
2. Uruchamiasz Origin i na pasku zadań naciskasz PPM na Origin i wybierasz Need For Speed Wordl.

skrt.jpg


Podczas grania można wyłączyć program Origin i nie spowoduje to niczym zły w Wordl'dzie.
PPM na Orgini na pasku zadań,"Wyjdź" i wyskoczy okienko i naciskamy Tak.
Nie wyloguje na, anie nie relognie.

 
 
2. Sposób z wykorzystaniem Launcher'a/generatora od DarkTeam'u.
 
 

http://www.datafilehost.com/d/5ad4e2c3
https://www.virustotal.com/pl/url/27d33fd9797a2eca938c75f02d922330a07bb2db4b7728eb0fc001f9ebd5c776/analysis/1422309124/

Poradnik jak uruchomić nie jest aktualny.

 

 

 

Funkcje:
automatycznie wykrywa gdzie zainstalowany jest NFS
sam tworzy plik "Launcher.vbs"
tworzy skrót (dzięki temu szybko uruchomimy World'a)
 
Instrukcja:

1. Ściągnij plik:

http://www.datafilehost.com/d/5ad4e2c3

2. Wypakuj.
3. Uruchom.
4. Wypełnij wszystkie pola, potwierdź.
5. Gotowe, od teraz uruchamiaj grę przez skrót.
dggoyo.png


 
 
 

 

 

 
 
 
3. Sposób z wykorzystaniem lauchera od DARKTEAM'u:
Ten sposób jest najłatwiejszy. I moim zdaniem najlepszy.

DarkLauncher v5.0.exe (941 KB)
 

https://mega.co.nz/#!F9gHDJaL!pWIX1ius5V1wo_RIWhj6I-1VWQIg79T13Kt_zRcQ4UM '>https://mega.co.nz/#!F9gHDJaL!pWIX1ius5V1wo_RIWhj6I-1VWQIg79T13Kt_zRcQ4UM 
https://www.virustotal.com/pl/file/e524ba3c4549e72cb29d06ec52d23b9fcd11b25194865fe0c225c47ae3a1a7da/analysis/1422309469/

Poradnik opisujący uruchamianie jest nie aktualny.

 

 

Co daje laucher:
 
Launcher nie sprawdza aktualizacji!
Obsługuje nieograniczoną ilość kont!
Uruchamia grę natychmiast bez logowania!

Lepiej jest się nim obsługiwać niż laucher'em od GMZ!
 
 
Instrukcja:


1. Ścigamy plik.
DarkLauncher v5.0.exe (941 KB)

 

https://mega.co.nz/#!F9gHDJaL!pWIX1ius5V1wo_RIWhj6I-1VWQIg79T13Kt_zRcQ4UM

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/e524ba3c4549e72cb29d06ec52d23b9fcd11b25194865fe0c225c47ae3a1a7da/analysis/1422309469/

2. Uruchamiamy DarkLauncher.exe
 
3. W uruchomionym programie naciskamy na + , żeby dodać nowego gracza.

27333702.jpg


 
4.Tak to powinno wyglądać.
Tam gdzie jest wpisane "Daj Like!" wpisujemy obojętną nazwę gracza np. 1 albo imię kierowcy

screenshot001wf.jpg


 
5. Po poprawnym dodaniu zostanie dodany kierowca do listy.

24575752.jpg


 
6. Teraz naciskamy Play.
 
7. Gotowe. Teraz bez wpisywania hasła można wejść do gry.

screenshot006id.jpg

 


 
Wytłumaczenie funkcje w hacku DarkLauncher:

wytumaczenie.jpg


 
 
 

 

 

4. Sposób z wykorzystaniem MultiHack'a od SilverAngel'a (nieaktualny - nie działa)
 

 

Chcesz żeby Multihack uruchamiał się razem z grą, jednym kliknięciem?
Takie uruchomienie jest kilka razy szybsze!
 
Instrukcja:


1. Pobieramy z tego tematu hacka

http://www.mpcforum.pl/topic/790917-24012013-nfs-world-multihack-3000-by-silverangel/#entry5796540
 
2. Rozpakowywujemy.
 
3. Włączamy hack'a (Podczas uruchomienia sprawdzi aktualizacje, uruchamiamy ponownie hack'a).
 
4. Gdy uruchomiliśmy hack'a, przechodzimy do zakładki "Launcher".
A. Wybieramy Serwer i Przedrostek (w moim przypadku to Apex EU).
B. Wpisujemy Nick i hasło.
C. Zaznaczmy Save Credentials.
D. Gdy chcemy żeby przy uruchomieniu MultiHack'a wlączała się gra zaznaczamy Start Game on Multihack Start.

20130124195103nfsworldm.png

 
 
5. Naciskamy Start Game.
 
6.Gotowe! Teraz gdy uruchomimy Multihack'a mamy automatycznie hack'a i grę = szybciej! (jeżeli skorzystamy z punktu 4D)


 
 
 
Nie potrzebny już sposób z wykorzystaniem Launcher od GMZ (a ja tyle nad nim siedziałem;/)
 

Skrypt do uruchomienia gry ze skrótów / plik wsadowy.
Napisany w języku VBScript.
Jest bezpieczny nie zostaną utracone żadne dane!
 
Co nam daje:
Launcher nie sprawdza aktualizacji!
Obsługuje nieograniczoną ilość kont!
Uruchamia grę natychmiast bez logowania!


 
Instrukcja:


1. Ściągamy podany link.

[font=comic sans ms,cursive][font=comic sans ms,cursive][font=comic sans ms,cursive][font=comic sans ms,cursive][font=comic sans ms,cursive][url=http://www.datafilehost.com/download-6196c7be.html]http://www.datafilehost.com/download-6196c7be.html[/url][/font][/font][/font][/font][/font]

Uwaga! odznaczmy opcję na obrazku.


 
A.Rozpakowujemy


 
2. Przenosimy ściągnięty plik do folderu z grą.
 
Jak sprawdzić gdzie jest ściągnięty:
Win7: PPM - Otwórz lokalizacje pliku


 
WinXP: PPM - Właściwości - Zakładka "Skrót"


 
3. Wysłamy skrót na pulpit.


 
4. Teraz przechodzimy do folderu z grą:
 
Win XP :
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Electronic Arts\Need For Speed World\
 
 
Win Vista/7 :
C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\
 
 
5. We folderze z grą znajdujemy plik o nazwie "nfsw.exe".
Wysyłamy skrót na pulpit.


 
6. Mamy teraz dwa pliki. Jak ich nie masz to wróć się!


 
7. Naciskamy na plik nfsw.exe -- skrót PPM - Właściwości


 
8. Przechodzimy do zakładki "Skrót".
A. Kopiujemy to co jest napisane w "Element docelowy"


 
9. Naciśnij na Laucher PPM - Właściwości.
A. Przechodzimy do zakładki "Skrót".
B. Naciskamy w oknie "Element docelowy" LPM i strzałką w prawo przejeźdźmy na koniec tej ścieżki. Za znak ".
C. Naciskamy "Spacje" i wklejamy to co skopiowaliśmy w 8 kroku.


 
10. Po wklejeniu ścieżka w oknie powinna wyglądać nastepująco:
 
"C:\Program Files (x86)\Need For Speed World\Launcher.vbs" "C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\nfsw.exe"
 
11. I teraz najważniejszy moment.
Po wklejeniu tej ścieżce piszemy tak:
 
Serwer(Apex/Chcicane)/spacja/Rodzjnik(US/EU)/spacja/ID(nazwa konta)/spacja/Hasło
 
Wzór jak powinno to wyglądać to w Win 7/Vista:
 
"C:\Program Files (x86)\Need For Speed World\Launcher.vbs" "C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\nfsw.exe" APEX EU [email protected] tajnehaslo
 
Przykłady dobrze napisanych ścieżek:
http://imageshack.us/a/img853/6364/przykad1.jpg
 
http://imageshack.us/a/img703/6248/przykad2.jpg
 
12. Gotowe. Teraz gdy naciśniemy Launcher to od razu wejdzie nam do gry nie będziemy musieli się logować.
 
Plik Launcher (skrót) dostaw sobie np. na pulpicie, a nfsw.exe (skrót) możesz usunąć.


 
 
 

 

 

Masz zbanowane konto? Otwórz! - nie działa już ten sposób

Jeśli masz zbanowane konto to wykorzystaj sposób 1, wtedy będzie mógł się zalogować na konto i grać na nim.
Dlaczego?
Ponieważ Origin jest tak zbugowane że EA nie radzi sobie z nią!


 
 
 
Proszę wyrażać swoje opinie o tym poradniku.
Siedziałem nad tym razem ze 6 godziny! Więc wynagródź mnie Like'm, determinujesz mnie do dalszej pracy.
 
 
 
Temat będzie aktualizowany.
03. 01. 2013r. - Dodano sposób z wykorzystaniem DarkLauncher'a od DARKTEAM'u.
24. 01. 2013r. - Dodano sposób z wykorzystaniem MultiHack'a od SilverAngel'a.
01. 02. 2013r. - Dodano bardzo łatwy sposób z wykorzystaniem generator'a od Dark Team'u.
20. 02. 2013r. - Dodano aktualizacje DarkLauncher v4

21. 02. 2013r. - Zaktualizowano DarkLauncher do wersji v4.0.2
27. 04. 2013r. - Zaktualizowano DarkLauncher do wersji v5.0
26. 01. 2015r. - Zaktualizowałem linki do pobrania

PS. za drobne uchybienia przepraszam, sorry że Was uczę rozpakowywać :)

Opublikowano

To jak siedziałeś aż 4 godziny to nawet lajka dostaniesz. Przyda się niektórym bo wiem że nie każdy lubi pisać hasełko co logowanie.

Intel Core i5 3550 (3,3Ghz) | Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256 bit | MSI Z77 G43 LGA 1155 | GoodRam Play 2x4 GB 1600 CL 9 | Segate Barracuda 1TB 64 MB 7200rpm | Asus mw201u

Opublikowano

Przykro mi ale drugi sposób był zamieszczany na polskiej stronie i to na tej, a nawet po polsku. http://www.mpcforum....er#entry5202859

 

Niemniej jednak, poradnik się przyda wielu osobom. Dobrze, że się do tego przykładasz, rób tak dalej!

 

 

EDIT

Nie spotkałem się nigdy z info dotyczącym Origina.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

A mnie się zdaję, że on gdzieś na MPC jest ten tut.

 

Drugi sposób jak widać jest opisany.

Opublikowano

Przykro mi ale drugi sposób był zamieszczany na polskiej stronie i to na tej, a nawet po polsku. http://www.mpcforum....er#entry5202859

 

Niemniej jednak, poradnik się przyda wielu osobom. Dobrze, że się do tego przykładasz, rób tak dalej!

 

Dzięki, nie wiedziałem że był taki temat. Ale myślę że ten temat zostanie, ponieważ wszystko jest ładnie napisane są SS.

Włożyłem tyle czasu od 16 do 22.18.

 

A co do tematu to:

Jutro dołożę sposób od Darkteamu. Dużo łatwiejszy!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@ Aktualizacja:

24. 01. 2013r. - Dodano sposób z wykorzystaniem MultiHack'a od SilverAngel'a.

 

W przyszłości dodam jeszcze sposób z wykorzystaniem laucher'a od Da.World.

Opublikowano

Do sposobu drugiego możesz dorzucić ten mały generator, skraca robotę do minimum.

 

Unity

dggoyo.png

 

Download

http://pl.rghost.net/43362923

Skan

http://online1.drweb.com/cache/?i=9003036492127d65edcdcd3df5769524
https://www.virustotal.com/url/837fff64a651b7a95619e222028c49933ecfc9b70ee50f4fbad5540b6035bfbd/analysis/1359333827/

 

Jak używać?

  1. Wypakuj.
  2. Uruchom.
  3. Wypełnij wszystkie pola.
  4. Potwierdź.
  5. Od teraz uruchamiaj grę przez skrót.

 

Funkcje

automatycznie wykrywa gdzie zainstalowany jest NFS

sam tworzy plik "Launcher.vbs"

tworzy skrót

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Aktualizacja.

 

01. 02. 2013r. - Dodano bardzo łatwy sposób z wykorzystaniem generator'a od Dark Team'u.

Szybko, łatwo i wygodnie!

Opublikowano

Dlaczego jak włączam gre Dark Lautcher'em to pisze że już NFS jest włączone i nie chce włączyć 2 lautchera dlaczego??

Opublikowano

Dlaczego jak włączam gre Dark Lautcher'em to pisze że już NFS jest włączone i nie chce włączyć 2 lautchera dlaczego??

Bo nie da się włączyć dwóch NFS'ów jednocześnie. Jedyna możliwość to bot GPWA http://www.mpcforum.pl/topic/777645-bot-gpwa-bot-v06-260113/ lub program Sandboxie.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualizacja 20.02.2013r.

 

Dodano/Zaktualizowano DarkLauncher v4

-szybko, bez wyszukiwania ukrytych plików NFS

 

 

Bardzo dobrze działa z GPWA (Polecam!)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...