Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Gameminer- free gry na steam


CiasteczkoMen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

2b7e1cf80ef8dee68a5c5717d1db5e68C

 

Czemu zrobiłem swego pierwszego giveaway'a z ceną 20 węgla a uruchomił się za 0?

http://gameminer.ru/giveaway/7d89f113bfcaaee2f4c916edd202fd94

Jak wysyła się gifty, bo zrobiłbym nowego ale nie wiem czy będe umiał wysłac?

Dobra zrobiłem http://gameminer.ru/giveaway/47eede7fab0534bd8aa3dbffa3673a16

 

 

Dałeś na giveawaye gry które wygrałeś? :P

76561198001815076.png
Opublikowano

Dałeś na giveawaye gry które wygrałeś? :P

Tak ale teraz mam problem bo wygrałem Gun monkeys i wyskakuje mi takie coś jak chce odebrać z emaila gifta

 
Oops!

Page not found :(

Maybe it was moved, deleted or you're just dizzy to type. I am not judging.

 

A jak klikam na gameminer resend gift wychodzi error. Co mam zrobić? Do tego dostałem bana na chacie nie wiem za co.

 

Opublikowano

 

Tak ale teraz mam problem bo wygrałem Gun monkeys i wyskakuje mi takie coś jak chce odebrać z emaila gifta

 
Oops!

Page not found :(

Maybe it was moved, deleted or you're just dizzy to type. I am not judging.

 

A jak klikam na gameminer resend gift wychodzi error. Co mam zrobić? Do tego dostałem bana na chacie nie wiem za co.

 

 

 

Podaj mi swojego mejla to Ci wyśle Gun Monkeys. Rozdawali to kiedyś za darmo.

76561198001815076.png
Opublikowano

Czytałem to ale nie za bardzo rozumiem. Mam stworzyć zwykłego giveaway'a ale w notce dla admina napisać że chce aby był złoty, za tyle i tyle złota? Ale jeśli już klikne create to on powstanie w zwykłych giveaway'ach (chyba).

 

Dokładanie, musisz w komentarzu dla administracji napisać że chcesz złoty. Oni decydują czy zrobią złoty.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...